Swisso Logical

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. március 23.

Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek

Titok a selymes, ultrafinom, sima, tökéletes és ragyogó arcbőrért. Könnyű, mégis különböző rétegekben felvihető, hosszan tartó hatást, jó tapadást, bársonyosan matt bőrt és növényi eredetű megjelenést biztosít. Könnyű felvitel és korrekció egész nap. A tökéletes szövetséges az Ön Exxxtra szépségéhez.