Swisso Logical

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. március 23.

Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hipoallergén készítmény, hosszan tartó színek az ápolt, ellenállhatatlan körmökért. Csúcsminőségben készült árnyalatok az Exxxtra rúzsválaszték színeiben; kényeztesse körmeit egyenletesen száradó, hosszan tartó és könnyen felvihető körömlakkal!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Roseblood

2013. október 7.

Ajándékba kaptam, de egy-két használat után tovább is adtam, mert nem az én világom volt a színe. Tényleg nagyon szépen fed, bizonyára hosszan tartó is lett volna, ha nem mosom le. Az állagára emlékszem még, jó volt vele dolgozni, és viszonylag rövid idő alatt betonkeményre száradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.