Swisso Logical

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: ivor, Módosítva: 2015. március 24.

Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szemkörnyéki érzékeny bôrterület ápolására szánt, bôröregedés elleni készítmény. Hatékony feszesítô ésnyugtató hatása révén érezhetô, gyors hidratáltságot biztosít, miközben sejtszinten csökkenti a bôröregedés jeleit. Használatával elsimulnak a ráncok, a petyhüdt bôr feszesebbé, teltebbé válik. A készítmény csökkenti a szem alatti duzzanatot, halványítja a fekete karikákat, így a szem újra ragyogóvá és élettelivé válik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)