Swisso Logical

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: ivor, Módosítva: 2015. március 24.

Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a kivételes készítmény hatékony Swisso Logical hatóanyag-koktélt tartalmaz, mely óvja a bôrt a stressz és a szélsôséges idôjárási viszonyok káros hatásától, melyek idő előtti bőröregedéshez vezethetnek. Innovatív hatóanyaga, a Voluforme hatékony segítséget jelent a bôröregedés elleni küzdelemben, visszaállítja az arcbőr feszességét, halványítja a ráncokat, illetve csökkenti azok mélységét. A készítmény óvja az Ön szépségét a leghidegebb téli napokon is, amik igazán igénybe veszik a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia