Swisso Logical

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. március 22.

Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csökkentheti a ráncokat és finom szarkalábakat, a benne található aminosavak visszaállíthatják a bőr növényi eredetű nedvességtartalmát. A Centella Asiatica (trópusi kúszónövényféle) kivonat javíthatja a bőr rugalmasságát és csökkentheti a finom ráncokat. Az A-, C- és E-vitaminok táplálják a bőrt és elősegíthetik a sejtregenerálódást. UVA-szűrőt tartalmaz.