Swisso Logical

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. március 5.

Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek

A mósusz karakteres alapillatát fűszerező gyümölcsös és virágos árnyalatok kiemelik a nőiességet. A Swissological EDT for Her elegáns illatkompozícióját a japán körte, mandarin és csillaggyümölcs édes, gyümölcsös aromája koronázza meg. A derűs, virágos-gyümölcsös karaktert a pünkösdi rózsa, a frézia és a sárgabarack árnyalja, amelyek együttese friss, spontán nőiességet sugall. Az alapillatként használt fehér cédrus és mósusz leheletfinom érzékiséget áraszt, amelyet az írisz pompás aromájával fűszereztünk.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

tnildiko

Korcsoport: >54
2012. február 22.

Nagyon kellemes az illata, de a tartósságával nem vagyok megelégedve. Fiataloknak, idősebbeknek egyaránt el tudom képzelni. Kicsit virágos, kicsit gyümölcsös illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. február 22.