Swisso Logical

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. március 5.

Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek
Kategória:   Dezodorok

Ellazító, romantikus illatkompozíció a jázmin és pacsuli friss, kellemes illatával. A zöld virágzatú vetiverfű és a galbanum (növényi gyanta) összhangját a pézsma, szantálfa és az őszibarack kompozíciója teszi teljessé. Érzékeny bőrre is ajánlott.

tnildiko

Korcsoport: >54
2012. november 4.

Kellemes, friss illatú dezodor. Az izzadásgátló hatásával kevésbé vagyok megelégedve, ezért csak három csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 4.