Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: susieesonic, Módosítva: 2011. február 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

lora4444

2013. július 30.

Nem vagyok nagy arckrémkedvelő , viszont a bőröm néha megkívánja a hidratálás ezen formáját, szóval úgy döntöttem befektetek egy olcsóbb fajtára. Meg kell mondanom tökéletesen meg vagyok elégedve vele . Az ára 500 ft alatt volt, az illata kellemes , hamar beszívódik és jól hidratál .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

nmirika

2012. május 31.

Nekem is bejött! Van egy kis tónusjavító hatása, legalábbis szerintem. Az illata kellemes, az állaga is megfelelő, jól adagolható, gyorsan beszívódik. Nem okozott bőrpirosodást, és nincsenek tőle pattanásaim sem. Persze mindenkinek más a jó, de egy próbát megér. Ahhoz képest, hogy nem ismert márkás kozmetikum, ár-érték arányában is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

Krysz23

2012. március 5.

Nekem sajnos a synergen kozmetikumok nem váltak be. Bőrpirosodásom lett ettől a krémtől, mint a többitől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

susieesonic

2011. február 25.

Nekem nagyon bevált ez a krém, mert tökéletes száraz bőrre, és mégsem hagy zsíros érzést maga után. Hidratál, smink alá tökéletes.
Az ára is megfelelő, Rossmann saját márka 499ft

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 25.

Az ára is megfelelő, Rossmann saját márka 499ft