Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Nix, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Percek alatt tisztább arcbőrt érhetünk el a tapaszok segítségével. A teafaolajat tartalmazó formula célzottan tisztítja a pórusokat az orr, a homlok és az áll területén. Rendszeres használata esetén csökken a mitesszerek és a pattanások kialakulásának esélye.

Nix

2014. augusztus 21.

Nekem nagyon bevált. Régebben 6 db-os csomagban lehetett kapni, akkor még annyira nem szerettem, de mióta új 3 db-os teafaolajos változattal jöttek ki, azóta a kedvencem lett.
Régebben is mindig használtam hasonló tapaszokat, de nem túl nagy sikerrel. Igazából egy-egy használattól nem szabad csodákat remélni, mert ez egy hosszabb folyamat, ameddig tényleg kitisztulnak a pórusok, főleg, aki előtte még nem használt ilyet. A felhelyezését is meg kellett tanulnom mert nagyon macerás. Én jó pár csomaggal elhasználtam mire tényleg sikerült jól felrakni, mert nehezen tudtam eltalálni, hogy mennyire vizezzem be az orromat és, hogy pontosan rásimítsam. Viszont heti egyszeri használattal úgy fél év alatt kitisztultak a pórusaim és minimálisra zsugorodtak. Szerintem ez egy nagyon jó termék, csak türelmesnek kell lenni és kitartóan használgatni. Viszont ha nem használom 2 hétig már látom, hogy nem olyan tiszták a pórusaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.