Best of Beauty 2019

Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. június 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a thermo-maszk a pórusok mélyéig tisztítja a bőrt és melegítő hatása révén felélénkíti azt. A nedves bőrre való felvitelkor a víz hatására felmelegszik. Az arcszín frissé és üdévé válik.

minionfan

2014. június 14.

Most hasznaltam eloszor es nekem nagyon teteszett.melegiteni annyira tenyleg nem melegitette de az illata az valami isteni.en igy kepzelem el az igazi tisztasagillatot :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 14.

Ms.Cat

2014. április 1.

Ennek a terméknek semmi értelme sincs. Volt már más thermo maszkom, ami jó volt és be is vált, de ez. Alig tudtam felkenni az az arcomra, mind a kettőt egyszerre elhasználtam, és még így is kevés volt a krém. Kb 5mp-ig melegített, aztán semmi. Mikor dörzsöltem az arcom, akkor talán egy kicsit melegített, de ugyan, egy maszkot had ne dörzsölgessem 20 percig. Nagyon gagyi ez a termék! Még azt a 250ft-t sem éri meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 1.

Mandula24

2014. március 16.

Nekem nem volt vele problémám. Melegített és tisztított is. Utána nagyon finom puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

eyeye

2013. november 18.

Mikor kibontottam a maszkot egy darabba összeállt valamit találtam. Mivel a használati utasítás szerint vizes bőrre kell feltenni, gondoltam, majd felvitel közben felolvad. Melegítő hatása 0. Valami melegség félét addig éresztem amíg ezt a maszlagot a bőrömbe bedörzsölve próbáltam szétkenni (de ez csak a súrlódástól volt). Ez a termék egy nagy 0. Szörnyű. Brrr... soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 18.

evelin0710

2013. augusztus 28.

Furcsálltam, hogy a csomagolásban már lehetett érezni hogy olyan kemény, darabos. Mikor kibontottam tényleg nagy darabokban volt, de felkenve szépen szétjönnek, és jól el tudtam kenni. Kellemes érzés amikor melegíti az arcot, folyamatosan kell kenegetni és akkor sokáíg lehet érezni :) De igazából semmi olyat nem éreztem, hogy használt volna...
A kellemes meleg érzés miatt 3*-ot adok neki :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

A kellemes meleg érzés miatt 3*-ot adok neki :)

terke29

2012. július 8.

Nekem sem igazán jött be,bár az enyém nem volt darabos.Felkentem,kb. fél percig éreztem valami langyosságot,és ennyi...Semmit sem változott a hejzet a második adag után sem,én nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 8.

Heli

2012. június 22.

Háttőőőő én imádom az ilyen thermo maszkokat, hiszek benne, hogy valóban a legmélyebb rétegekből is kiszedi a nem oda való dolgokat, de ez nem jött be. Amikor először vettem, darabokban volt benne a cucc, mintha lejárt volna a szavatossága. Próbáltam melegíteni, vízzel keverni, nedves és száraz bőrre is felvinni, de sajnos semmi. Eltelt egy kis idő, a Rossmannban nézelődve gondoltam adok még egy esélyt neki, hátha tényleg a szavatossággal volt gond. De nem. A második is ugyanolyan darabos, kenhetetlen, összeszáradt valami.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.