Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

A Synergen tusfürdő kifejezetten a fiatal bőr számára lett kifejlesztve. Kellemes fiatalos illata, kiváló összetétele a mindennap használatra ajánlott. Bőrgyógyászatilag tesztelve.

Kiszerelés: 300 ml

xszemyx

2015. május 26.

Megvallom őszintén én ezt a tusfürdőt (és társait) acélból veszem, mivel én nem szoktam borotvahabot használni, tusfürdővel helyettesítem, történesen ezekkel a Synergenekkel. Erre nekem nagyon megfelelnek, nagy a kiszerelése, baromi olcsó, és nem kellemetlen, jól siklik rajta a borotva, és az illatuk sem borzasztó. Nyilván vannak ennél jobb tusik, de amire kitalálták arra jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.