Syoss

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barbadosz, Módosítva: 2021. március 31.

Tartós szemöldökfesték a szemöldök kihangsúlyozására.

• Természetes hatás, hosszantartó eredmény.
  • Ősztakarás.
  • Professzionális formula.
  • Könnyű és precíz applikáció, az applikációs ecsetnek köszönhetően.
  • Rövid használati idő, gyors eredmény.
  • 8-10 használatra elegendő.
  • A színeredmény függ a szemöldök eredeti színétől.
  • SZEMPILLA FESTÉSÉRE NEM HASZNÁLHATÓ!!!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vivus94

2022. április 22.

Hónapokig csak gondoltam rá, hogy ki kellene próbálni. Aztán megvettem és még hetekig kerülgettem itthon, mert nem mertem kipróbálni, mert ha tartós dologról van szó én azt általában elbénázom. Aztán rávettem magam, megnéztem mit is ír a csomagolás, mit mivel, mennyit kell összekeverni. Nagyon praktikus, hogy minden a dobozban van, tökéletes kis készlet így. Tapasztalat, amit korábban is írtak, hogy a megadott mennyiség rengeteg, ennyi anyaggal szakállat is festhetnék. Én is a legvilágosabb árnyalatot vettem, elsőre fent hagytam 15 percet és konstatáltam, hogy ez egy kicsit erős lett, de üsse kavics, mert legalább a formát bombán eltaláltam. Legközelebb már kevesebb hatóidővel sokkal szebb eredményt kaptam. A szemöldök szálakat nagyon tartósan befogja, az csak úgy kopik ahogy cserélődik. Bőrön viszont számomra nem annnnyira tartós, alapvetően is kicsit zsírosabb a bőröm ezeken a részeken, szóval 5-7 napnál tovább nem nagyon marad ott a festék. Viszont szerintem még így is brutál jó cucc ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

cherry19

(!)
2022. április 11.

Kb. tavaly ilyenkor nyertem tesztelésre a terméket és olyan bő 3-4 hónapig nem mertem kipróbálni attól tartva, hogy jól elszúrom magamnak és utána hogyfogokkinézni.
A legvilágosabb, hellbraun kitet kértem, viszont sajnos ez is sötét nekem, pedig nem vagyok kifejezettem világos hajú. Ami határozottan tetszett, hogy abszolút nem meleg a festék tónusa és nem is vöröses vagy zöldes, illetve ahogy kopik sem lesz ilyesmi beütése. Nagyon könnyű mellémázolni vele és alaposan megfogja a bőrt is, úgyhogy ajánlatos egy vékony ecsettel felvinni inkább, nem azzal, amit hozzácsomagolnak. Tartóssága rajtam nagyjából megfelelt a hirdetett 4 hétnek, olyan 2 hét után kezdett el fokozatosan kikopni, a negyedik közepére tűnt el teljesen. Praktikus, mégsem szeretem túlzottan használni, úgy érzem jobban áll nekem, ha csak egy ceruzával erősítem meg a szemöldököm vonalát, ettől mindig túl kiabálónak hatnak a szemöldökeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Penci0808

2021. december 28.

Ezt használom folyamatosan. Nagyjából másfél hétig tartós, nekem a világos barna van meg és az árnyalata is tökéletes nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 28.

BerniStray

2021. december 17.

Teljesen megvagyok vele elégedve! Tényleg hosszantartó a szín és egyszerű a használata is. Többeknek ajánlottam már és ők is nagyon elégedettek voltak vele. Eddig csak 2x használtam, így nem tudom megmondani, hogy hány használatra elég.. Viszont kevésből is már csodát tesz az én világosszőke szemöldökömmel 😁❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

sarahL

2021. november 12.

Upd. : hát ez toronymagasan veri az eddig kipróbált festékeket (olcsóbb, és drágábbat) 5.napig szinte ugyanúgy megmaradt.

Világosbarna árnyalatot próbáltam,ami természetes hatású (hálistennek nem vöröses) középbarna lett. A kiszerelése nagyon praktikus, eddig a hasonló tartós szemöldökfestékeket műanyag kupakban próbáltam kevergetni, fogpiszkálóval, stb... Tetszik, hogy itt minden egy helyen van. Nagyon könnyű felvinni, 8 perc után szuper lett a végeredmény. Remélem tartós is lesz. Egyelőre jobbnak tűnik, mint amiket régebben használtam.
Ja és egyetértek az előttem szólókkal, sokkal kevesebb elég egy használatra, mint amit a leírás ajánl.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

katapapp

2021. október 17.

Régebben sokszor próbáltam ki szemöldökfestékeket, amikor bejött a divat, hogy a sötétebb szemöldök lett a preferáltabb. A problémám az volt, hogy a szemöldököm nem lett azoktól sötétebb, de a bőrömet teljesen befogta. Aztán sok keresgélés után rátaláltam erre, kecsegtető volt az ára és ráadásul bármely drogériában kapható, ki is próbáltam, azóta nem is használok mást. Vazelinnel körbekenem a szemöldököm, mert még nem vagyok Picasso ezért biztos, ami biztos félre ne fessek valami művet. Gyönyörű lesz utána a szemöldököm, olyan dús hatást nyújt, hogy néha el se hiszem hogy ennyi szemöldököm van. Mivel rendszeresen mosom az arcom arclemosóval gyorsabban kopik, hetente újra kellene festeni a tökéletes hatásért. Nyáron a kedvencem, mert nem izzadom le :) Nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 17.

Liara0826

2021. október 10.

Évek óta festettem a szemöldököm kozmetikussal és szemöldök formázó/színező dekorkozmetikumból is van egy nagy rakásom, tehát ennyire fontosnak találom, hogy látszódjon a szemöldököm. A hajam vörös (eredeti) a szemöldököm, szempillám pedig világos szőke. Utóbbi időkben a kozmetikusnál alig fogta be a festék a kis szőröket, már ahogy eljöttem a szalonból nyúltam a ceruzámért ráerősíteni, annyira nem láttam a festéket.
Ekkor gondoltam, hogy kipróbálom ezt, sokszor láttam a boltok polcain és itt is csak jókat olvastam róla, nem beszélve arról, hogy mennyit spórolhatok vele. Először is a szemöldököm megformáztam, majd hagytam pár órát hogy ne fessek a frissen szedett területekre. Megfésültem, irányba rendeztem a szálakat majd a klasszikus Nivea krémmel bekentem a körvonalát, hogy ha vonalon kívülre is festenék ott ne nagyon fogja be. Kikeverem a festéket az írottak alapján majd felviszem, a kefés végével eloszlatom és belefésülgetem a szálak közé, hogy a töveket is befogja a festék. Ha kicsit túl mentem valahol fülcucival letöröltem. 8 percig hagytam fent és gyönyörű, természetes eredményt értem el a világosbarna árnyalattal. Ma egy hete, hogy festettem és még mindig tökéletes, természetes, erőteljes a színe.
Úgy érzem kozmetikushoz nem megyek többet szemöldököt festetni, ezzel a termékkel szebb és tartósabb eredményt értem el vele mint amiket ő csinált nem kevés pénzért. Én akciósan vettem, úgy láttam Rossmannban viszonylat sűrűn akciós, érdemes akkor megvenni, akkor kb 1800Ft. Elvileg 8-10 alkalomra elég, de nekem maradt is ki festék, megkockáztatom, hogy akár 11-12 alkalom is van egy dobozban.
Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki, könnyű a használata, nagyon olcsóra jön ki egy festés így és sokáig tart. Biztosan sokszor fogom újra venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

Masnilány

2021. szeptember 19.

Mivel a hajam alapszíne is sötétszőkés szürkés, a szemöldököm is ilyen csodásan jellegtelen színű. Több csoportban is találkoztam ezzel a festékkel, hogy nagyon ajánlják, úgyhogy "mibajlehet" alapon vettem egy világos barnát belőle. Ha bénázok, majd max húzok egy zacskót a fejemre.
Elsőre voltam akkora világökre, hogy 20 percig fennhagytam... Plusz elhittem, hogy hatalmas művészit alkottam, de sajna csodásan elcseszerintettem még a festés vonalát is... Ringatóztam is egyet a sarokba utána, nevör evör ilyet többet.
Idővel aztán kitapasztaltam hogy a tuti felvinnni: a szemöldököm elejére még nem kenek rögtön, oda 4 perc hatóidő után pótolom ki, az egészet pedig 8 perc után mosom le.
Bár így nem fogja be a bőröm, de így természetes hatást tudok vele elérni.
A pálcika kefés részével fésülgetem bele a cuccot, ahova nem kellett volna, hogy menjen, ott felvitel után rögtön lekapom fültisztító pálcikával (lehet ezt szolgálná a pálcika másik vége, de azzal nem megy szépen)
2 hétig tutira kitart, utána már szükséges beleszinezgetni reggelente.
Nincs összehasonlítási alapom, ezért egyelőre egyedül a tartó műanyag keverő mélyedésébe tudok belekötni, nem kényelmes belőle kiszedegetni a keveréket, szerintem lehetne szélesebb és sekélyebb. Más itthon található dolgot nem tudok befogni, hogy ilyen kevés festéket kikeverjek, ezért tartottam meg az eredetit, de sajna az nem túl jó :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Bár így nem fogja be a bőröm, de így természetes hatást tudok vele elérni.
2 hétig tutira kitart, utána már szükséges beleszinezgetni reggelente.

Misa

2021. szeptember 1.

Április óta használom, és még mindig nem fogyott el. Néhány használat után kitapasztaltam, milyen arányban kell a színelőhívót és a festéket keverni, így még takarékosabban lehet használni, mert az ajánlott mennyiség háromszor annyi, mint amennyit képes lennék felkenni.
A szemöldökszálaim alapból barnák, én főleg arra használom, hogy a bőrömet színezzem vele. Általában 20 percig hagyom fent, így a bőrömön 3-4 napig marad meg a szín, és folyamatosan kopik. A szemöldökömet is beszínezi kissé. Szerintem megéri, könnyű használni (nem a hozzá adott kefét, hanem ferde tusecsetet használok hozzá), irritációt nem tapasztaltam. A felvitelnél azért oda kell figyelni, mert nehéz a bőrről ledörzsölni, de ettől eltekintve teljesen jó. Egyetlen bánatom, hogy a bőrömről sajnos viszonylag gyorsan lekopik, pedig nagyon tetszik a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

plinda

2021. augusztus 3.

Nagyon tetszik a végeredmény. Általában 5 percig hagyom fent és nagyon szép természetes hatást tudok vele elérni, pont olyat amilyet szeretnék. A tartósságával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Potassium Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Potassium Stearate, Etidronic Acid, PEG-40 Castor Oil, Etidronic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate
Illatanyagok: Phenethyl Alcohol, Citronellol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891