Syoss

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barbadosz, Módosítva: 2021. március 31.

Tartós szemöldökfesték a szemöldök kihangsúlyozására.

• Természetes hatás, hosszantartó eredmény.
  • Ősztakarás.
  • Professzionális formula.
  • Könnyű és precíz applikáció, az applikációs ecsetnek köszönhetően.
  • Rövid használati idő, gyors eredmény.
  • 8-10 használatra elegendő.
  • A színeredmény függ a szemöldök eredeti színétől.
  • SZEMPILLA FESTÉSÉRE NEM HASZNÁLHATÓ!!!

Klarapicur

2021. április 15.

A 4-1 barnát vásároltam meg és teljesen meg vagyok elégedve vele. Az első dobozt még tavaly vásároltam külföldön (az fekete volt) és kb. két hete megláttam a DM-ben a barnát, úgyhogy vettem belőle barnát is. Könnyű használni, szép egyenletesen fed, szép természetes barna a színe is. Ha tartósabb lenne 6 csillagot is adnék neki, de így csak 5 csillag. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

Angelika01

2021. április 15.

Sötétbarna árnyalatban vásároltam meg, és elégedett vagyok az eredménnyel, bár picit tartósabb lehetne a bőrön, mivel nekem a bőr befogása a cél, ugyanis a szemöldök szálaim már alapból sötét színűek. Tetszik a kis applikátor, illetve ötletesnek tartom, hogy a tubuson jelezve van mennyi festék szükséges 1-1 festéshez. Nem a legolcsóbb szemöldök festék, de összességében megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

sebojana

2021. április 11.

4-1 Sötétbarna árnyalatban vásároltam meg, mert kezdett elegem lenni abból, hogy a sötétbarnára színezett/festett hajamtól teljesen elütnek a szőke szemöldökszálak és minden egyes nap sminkelni kell, ha nem akartok úgy kinézni, mint akinek nincs szemöldöke egyáltalán...
Én szeretem. Iszonyatosan tartósnak nem mondanám, de nekem pont elég: általában 10 percig szoktam fent hagyni, ez annyi idő, hogy a bőrt is megfogja egy picit (a vele járó applikátorral csak a szálakat szoktam áthúzni, a szemöldököm végét egy kicsi ferde ecsettel alakítom ki), kéthetente szoktam újra festeni. Annyi idő alatt szinte teljesen le is kopik a szálakról - a bőrről egy-két mosás után. Ja és az én satnya kis szemöldökeimre nem is használom az egy adagot, mindig a felét csinálom meg (kb. 1/2 ml krém + 5 csepp aktivátor) egy műanyag flakon kupakjában - így nem kell utána elmosogatni a vele járó műanyagot :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

kissdorina

2021. április 9.

Próbálom levakarni de nem tudom... Ez azért probléma mert a legvilagosabbat vettem. Lehet hogy más volt a tubusba? Csajok.. Nekem konkrétan a világosbarna (5-1) 6 perc alatt sötétbarna lett... :(
Iszonyatosan néz ki. A bőrömről már levakartam, de a szemöldököt jól befogta. Abban reménykedem hogy 5 nap alatt kivilágosodik mert megjelenésem van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Misa

2021. április 2.

Sötétszőke-világosbarna hajamra a világosbarna árnyalatot vettem meg, tökéletes lett. Kíváncsi vagyok, hogy meddig tart a hatása. A bőrt is befogja, de nagyon szép, természetes az összhatás, a szemöldökszálakat is szépen befestette a megadott 10 perc alatt.
Azt, hogy mennyit kell kinyomni a két tubusból, elég nehéz eltalálni, de nem volt vele probléma. Biztosan elhasználom, és ha hosszútávon is beválik, újravevős cucc lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Bettina0225

2021. április 2.

Ez maga a csoda! Sötétbarna árnyalatban választottam és jól passzol a szemöldökömhöz. Egyszerûen imádom!
Már egy jó ideje (legalább 4 éve) nem járok kozmetikushoz, hogy kiszedje és befesse a szemöldököm. Életem legjobb döntése volt, hogy abbahagytam. Nemcsak, hogy a pénztárcámnak jobb, de azóta, nagyon szépen bedúsult a szemöldököm. Sokkal egészségesebbek a szálak. A kozmetikusom valahogy mindig túl vékonyra szedte, és a szedés után festette be őket, ami eléggé veszélyes... A festék bejuthat a kiszedett szálak után a nyílt szôrtüszôkbe, ami után nem biztos, hogy visszanônek a szálak, úgyhogy csak óvatosan ezzel. Ricinussal kentem sokáig ami segített, hogy a szálak gyorsabban nôjjenek. Festésre ezt a terméket használom az útmutató szerint, (10-12 percig hagyom rajta, fogpiszkálóval viszem fel, mert szebben el lehet dolgozni) és tökéletes a végeredmény. Eleinte féltem tôle, hogy elrontom, de nem. Nagyon könnyû vele dolgozni és tartós. Biztos, hogy újraveszem, mert ilyen jó szemöldökfestékkel még nem találkoztam. Ára sem vészes, pláne, hogy nagyobb városokban már annyit elkér a kozmetikus egy festésért, mint ez a termék ára egymaga (de ez legalább 8-9 alkalomra bôven elég). Irritációt nem okozott, és nem is hullott tôle a szemöldököm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

ludri97

2021. március 24.

Ha lehetne szaz pontot adni annyit adnek. Nagyon egyszeru hasznalni, sokaig is eleg lesz. Szepen lehet vele dolgozni, nem csip es jol fog! Imadom ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Bettu

2021. március 18.

A legvilágosabbat választottam, de nekem nem egyértelmű a leírás alapján, vagy valami gebasz volt vele. A festékből kinyomtam 1 adagot, ahogy írta, de a színelőhívónál mi az a 10csepp amit ír? Nekem be volt sűrűsödve az egész és két ilyen nagy bumszlit sikerult kinyomnom belőle, többet nem mertem, mert mondom leég a szemöldököm 😅 de egyébként jó lett, annyi, hogy nekem kicsit fura az az applikátor. Színügyileg amúgy valóban jó világos, ugyanolyan lett igazából, mint mikor naponta megcsinálom magamnak. :) majd azért még utánanézek ennek a cseppes dolognak, biztos én vagyok béna😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Kriszti42

2021. március 16.

Először próbáltam ki, kicsit félve de imádom!
Sötétbarna (szinte fekete) hajamhoz én a sötétbarna árnyalatot választottam, és tökéletes. Jó az applikátor is hozzá, de én szebb eredményt értem el kicsi sminkecsettel.
Azonnali hatás, ami nagyon természetes. Csak ezt fogom ezentúl használni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Először próbáltam ki, kicsit félve de imádom!
Azonnali hatás, ami nagyon természetes. Csak ezt fogom ezentúl használni!

Szintiaa1

2021. március 13.

Nekem alig van szemöldököm ráadásul ami van is szőke.. szóval mindig pingáltam ceruzával vagy porral stb stb.. ami kicsit macerás mert minden reggel újra kellet csinálni plusz a strad szezonban sem a legkényelmesebb arra vigyázni hogy ne ázzon le a szemöldököm. Éééééééssss kipróbáltam ezt..ezt a csodát.. olyan szép természetes szemöldököt lehet vele csinálni és a bőrt is befogja ami számomra pozitív mert ahogy írtam kevés szőr szálaim vannak.. nekem nagyon bevált. Örök darab. <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 13.

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Potassium Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Potassium Stearate, Etidronic Acid, PEG-40 Castor Oil, Etidronic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate
Illatanyagok: Phenethyl Alcohol, Citronellol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891