Syoss

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Barbadosz, Módosítva: 2024. május 6.

2024-ben megújult változat!

• Tartós szemöldökfesték a szemöldök kihangsúlyozására.
  • Természetes hatás, hosszantartó eredmény.
  • Ősztakarás.
  • Professzionális formula.
  • Könnyű és precíz applikáció, az applikációs ecsetnek köszönhetően.
  • Rövid használati idő, gyors eredmény.
  • 8-10 használatra elegendő.
  • A színeredmény függ a szemöldök eredeti színétől.
  • SZEMPILLA FESTÉSÉRE NEM HASZNÁLHATÓ!!!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lucus999

2024. május 8.

alapvetően egy egész jó termék, először 20percet hagytam a szemöldökömön szépen befogta a hiányos részeket is viszont 1-2nap alatt kikopott most 2 órát hagytam fent igaz erősebb a színe viszont nyilván tartósabb is egyenlőre nemtudom újravenném-e de elhasználgatom mert ha kopik a színe is reggel 1-2perc alatt megtudom csinálni a szemöldökömet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 8.

Enjoy86

2024. február 29.

Először szkeptikus voltam, hogy tényleg befogja-e az ősz szálakat, de tökéletes lett az eredmény, kevesebb, mint 10 percet hagytam fent. Remélem, tartós lesz. Könnyű használni, sokáig elég, szóval nekem eddig nagyon tetszik. Az tény, hogy a világosbarna festék sötétebb eredményt hozott, de nem természetellenes a hatás. Lehet, hogy érdemes a kívántnál egy árnyalattal világosabbat venni, vagy max. 5 percig fent hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 29.

reginababa10

2024. február 4.

Nekem sajnos ez a termék egyáltalán nem vált be. Nagyon hamar, szinte pár nap alatt kikopik a szín, egyáltalán nem tartós. Amikor felviszem a festéket kb. 1 órát kell rajtahagynom hogy "befogja" a szemöldököm. Ilyen 10-15 percekkel fenthagyva nem ér semmit.
A használata sem egyszerű mivel én sötétbarna színt használok de amikor a festéket kikeverem az oxiddal, nagyon világos fehéres színe van. Így amikor felkenem, nem igazán látom át a szemöldököm formáját, hol igazítsak stb. Majd 20 perccel később bebarnul és akkor látom a hibákat össze-vissza...
Ismerősöm ajánlotta ezt a terméket de nekem nem vált be. Biztos hogy nem fogom újravenni. Árban is egy drágább kategória, viszont silány minőséggel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 4.

bereszsuzsa

2024. január 22.

Próbáltam ma nagyon sokféle szemöldök festéket, de ez az eddigi legjobb megoldás két kozmetikus-festés között. Könnyű használni, felvinni, az árnyalata, színe is a leírtaknak megfelelő (sőt, a világosbarna majdnem világos is lett). Valamiért valóban nem fogja be a bőrt, amit más használó problematizált, nekem ettől csak könnyebb a használata, mert ha véletlen rosszul formázom a festést, akkor is csak a szálakat fogja be, nem lesz katasztrófa a lemosáskor. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 22.

jakabvanessza

2023. december 29.

Nagyon vegyes érzelmeim voltak ezzel a termékkel hosszú időn át, végül 5 alkalommal használtam és mostmár úgy döntöttem megy a kukába.
A legvilágosabb szín is nagyon sötét, világos hajúaknak egyáltalán nem ajánlom.
A szemöldök szálakat brutál befogja és nagyon nehezen is kopik le, viszont a bőrt alig és már másnapra lekopik.
A második csillag csak azért mert a festés napján még-még talán szép is, de első arcmosás után annyi a dolognak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 29.

A legvilágosabb szín is nagyon sötét, világos hajúaknak egyáltalán nem ajánlom.

UnicornsOfLove

2023. december 17.

Szuper, én is nagyon elégedett vagyok vele, nem véletlen a sok jó vélemény! A kiszerelés is tök jó, nagyon kompakt, mindent megkapunk hozzá. A szín (5.1) nagyon szép, abszolút természetes, hamvas barna, nagyon tetszik. A bőrömet sem fogta meg túlzottan, ami nálam nagy pozitívum, viszont míg fent volt az anyag (ami tulajdonképpen egy hajfesték, de valamivel kíméletesebb) kicsit csípte a bőrömet, ami most télen azért szárazabb, érzékenyebb. Egy hete festettem, még jól látszik, de már azért halványabb mint a hét elején. Szerintem én havonta fogom használni. Az ára is baráti, mivel rengeteg ideig elég. Legjobb, amit használtam eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 17.

SInez03

2023. július 21.

Nagyon tetszik. Könnyű használni, jó színek vannak és tartós is. Biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 21.

battado

2023. június 29.

Jó, hogy magamnak is be tudom ezzel festeni a szemöldökömet. Könnyű használni, és amennyire el lehet tőle várni, annyira még tartósnak is mondható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 29.

Viktoria_fks

2023. június 12.

Imádom ezt a festéket. Könnyen lehet vele dolgozni és nagyon szépen befogja a szálakat. 2-3 napig a bőrön is megmarad, utána kopik és egy hétig biztosan szép intenzív a szemöldök tőle. Én minden héten használom mert szeretném, hogy formás legyen a szemöldök.
Kb 1 centi "krémet" szoktam kinyomni, és 13-15 cseppet öntök a színelőhívóból, így szép lesz az eredmény.
Én kb 15-20 percig hagyom rajta majd egy vizes vattával le törlöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 12.

Én kb 15-20 percig hagyom rajta majd egy vizes vattával le törlöm.

bebecske22

2023. február 27.

A drogériában kapható szemöldökfestékek közül nálam egyértelműen a Syoss sötétbarna árnyalata a nyerő. Gyorsan keverhető, a festéssel sem kell sokat bajlódni. Kb. 5 percet szoktam rajtahagyni és az én szemöldökömön (ami nagyon kis világos, vékony szálú) két hét múlva is látszik. Már 2x újravásároltam, teljesen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 27.