Syoss

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: ribizli, Módosítva: 2012. május 11.

Kategória:   Hajápolók

Szilikon- és parabénmentes. Könnyű kifésülhetőséget és színvédelmet biztosít a haj elnehezítése nélkül. Festett hajra.

Kiszerelés: 500 ml

farkaskitcso

2017. december 19.

Szohoz sem jutok. A szornyusegtol. Maga a termek talan nem lenne szamomra jo, marmint amit a hajammal tesz. De egyszeruen nem tudom figyelmebe venni a hajammal valo egyuttmukodeset, mert ahol csak hozza er a boromhoz, bevorosodik, eh es viszket hajmosas utan. Sok termeket nem bir a borom, de ilyen jellegu irritaciora meg soha nem volt pelda.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

lasaguilas

2013. március 11.

Ez nem egy kiemelkedően jó balzsam,ugyanis használata után elnehezül a hajam és nehezen szárítható.Fénye szinte semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 11.

cinnamon

2012. június 4.

Nekem semmit nem ert ez a balzsam. Semmit nem segit kifesulhetosegben, nem lett tole se fenyes, se puha a hajam. Alapvetoen az eg vilagon semmit nem valtoztat az allapotan. Az illata egesz jo, kicsit gyogynovenyes, de kb ennyi pozitivumot talaltam benne. Meg lemosas utan, vizesen sem erzem puhabbnak tole a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.