Syoss

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2018. október 21.

Kategória:   Hajfestékek

Hatékonyan távolítja el a hajfestés következtében bőrre kerülő hajfestékfoltokat.

bendi13

2020. április 17.

Én már kiárusításban vettem. Én a lehető legsötétebb színűre festem a hajam, feketére. Na most ez a szín akaratlanul is képes erőteljes nyomokat hagyni a bőrön, annak ellenére, hogy használok zsíros krémet a hajvonalon. Ez viszont nagyon szépen eltávolítja a maradványokat. Nem kell dörzsölni, nem okoz irritációt. Az illata kellemes. Tényleg elegendő egy kis mennyiség is belőle. Kár, hogy megszüntették

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

glau17

2018. október 20.

Fantasztikus. Jó az illata (ez csak plusz pont). A többi kendős hajfesték eltávolítóval szemben ettől nem ég a bőröm, nem okoz irritációt. Szépen lehozza a sötétebb festék foltokat is. És akár hajfesté után 2-3 órával is használ. Az ára kicsit drága, viszont nem kell belőle sokat használni, vattakoronggal nagyon egyszerű. Otthon hajatfestőknek, főleg ha magadnak csinálod, must have! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.