Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: szilvia921, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Hajápolók

Keratinnal. Erősíti a hajat.

dorabeata

2015. december 8.

A samponjával együtt vettem meg. Bár puhává varázsolja a hajam, de mégsem lesz tőle illatos. Így sajnos csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

emesebalazs

2015. március 16.

Nagyon szeretem! A hozzá való samponnal együtt használom. Fejbőrre sosem kenem, nekem így nem is szárítja... Remek, jól kifésülhető, finom illatú, fényes hajat varázsol :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 16.

Vdebi

2015. február 4.

Szerintem egy jó hajbalzsam. Nagyon kellemes az illata. Segíti a kifésülhetőséget. Nekem csak az állaga nem tetszik, túl sűrűnek találom igy nem valami gazdaságos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 4.

lettart

2014. július 4.

A hajam és én állandó rasztásodási problémákkal küzdünk, az alja fénytelen, letörik, ha kedve van hozzá, és kezelhetetlen, elég sokszor.. De ez, ez valami csodát művelt vele! Fésülöm, formázom.., bár a természetes hullámokból vesztett egy keveset.., talán kicsit elnehezíti a hajat, de az illata is mámor, és nekem meg sem marad! hála az égnek! :)

fejbőrre meg miért kenném? :) így ki sem száríthatja ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

fejbőrre meg miért kenném? :) így ki sem száríthatja ;)

vivien22

2013. augusztus 27.

A hajam fényesebb és simább lett tőle, tehát bevált, pedig nem sokat vártam tőle. Kiadósságáért plusz pont, mert május óta használom és még a harmada meg van.Újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

tamasbobe47

2013. március 13.

Igaz,hogy fénysebbé válik tőle a haj,de nagyon kiszárította a fejbőrömet, kb. 1 vagy 2 hónapig használtam és le is passzoltam... tönkre vágja az ember fejbőrét!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.