Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Xinezia, Módosítva: 2013. február 28.

Kategória:   Egyéb

significado

Korcsoport: >54
2019. április 25.

Tépi a hajam, nekem nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 25.

Tépi a hajam, nekem nem jött be.

lasvegas7

2017. január 25.

Imádom! Újsághoz volt ajándékba évekkel ezelőtt. Nagyon szupi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Imádom! Újsághoz volt ajándékba évekkel ezelőtt. Nagyon szupi.

candus

2017. január 21.

Nagyon sokáig használtam, talán 3-4 évig is. Én szerettem, mert szépen bontotta a hajam, nem tépte -csak egy idő után már megadta magát. Szívesen újravenném, ha lehetne kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Adél Zsanna

2016. október 21.

Nekem is volt ilyen kefém,amihez egy újsággal jutottam hozzá anno. Évekig használtam, nagyon jó kis kefe volt! Sajnálom, hogy nem lehet kereskedelmi forgalomban venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

PomKat

2016. augusztus 26.

samponhoz csomagolva kaptam úgy 2 éve, napi használat mellett még mindig tökéletes állapotban van. kicsit nehézkes tisztítani, mert nem lehet kiszedni a gumi részét, de nem gubancol és nagyon puha! az eddigi kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

doreszka94

2016. január 22.

Néhány évvel ezelőtt vettem én is egy újsághoz csomagolva, azóta használom, nagyon szeretem. Vizes, kócos hajat is könnyen ki tudok vele fésülni és még mindig hibátlan állapotban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

Zany

2016. január 19.

Nagy a felülete, így gyorsan kibontható a gubancos haj.
Hajmosáskor tök jó lehet vele kifésülni a vizes hajat is.
A JOY-hoz volt ajándékba, magamtól nem vettem volna meg.

Nekem sajnos levált a feje a nyélről. :/

Összességében nem rossz, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

Nagy a felülete, így gyorsan kibontható a gubancos haj.
Hajmosáskor tök jó lehet vele kifésülni a vizes hajat is.
A JOY-hoz volt ajándékba, magamtól nem vettem volna meg.

Nekem sajnos levált a feje a nyélről. :/

Összességében nem rossz, de nem venném újra.

erika81

2015. december 17.

Valamikor újsághoz volt csomagolva. Azóta csak őt használom. Szuper! Sajnálom, hogy annak idején nem vettem belőle még egyet. Mondjuk nem látszik rajta a használat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

Kicsijó

2015. november 30.

Már nagyon régóta van ez a hajkefém és imádom.Picit húz,de szerintem az összes.Csak kár,hogy kisebb,hogy cipelni lehessen kézitáskába!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 30.

Marcsus

2015. november 15.

Már jó régóta megvan, és nem mondom, hogy nincs nála jobb, de az tény, hogy a hosszú, dús haj jó barátja ez a kefe. Van olyan csomó, amivel nem birkózik meg, néha fáj, néha húz, de ez ugyanúgy igaz az agyonhájpont Tangle Teezer-re is. Azért meglennék nélküle is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.