Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Xinezia, Módosítva: 2013. február 28.

Kategória:   Egyéb

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

LillaLilla

2024. május 4.

Nagy felületű keferész a hosszú dús hajat is könnyen bontja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 4.

Nagy felületű keferész a hosszú dús hajat is könnyen bontja.

justagirl

2023. augusztus 18.

Nekem is volt egy hasonló, valami újságból, vagy valami mellé csomagolva, de mostanában már látni a boltok polcain is. :)

Az első sokáig tartott, remélem a második is jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 18.

Az első sokáig tartott, remélem a második is jó lesz.

Lina14

2020. szeptember 22.

Nekem a tangle teezer é shasonló fésűk jobban bontanak, nekem nagyon vékony hajam van, nem a legjobb ez a fogazat rá. Ettől függetlenül kézre áll, jól lehet használni. Nem rossz ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

vrita1998

2020. március 1.

DM-ben vettem, nem bántam meg. Az eddigi legjobb hajkefém. Könnyen szétbontja a gubancokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 25.

Tépi a hajam, nekem nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 25.

Tépi a hajam, nekem nem jött be.

lasvegas7

2017. január 25.

Imádom! Újsághoz volt ajándékba évekkel ezelőtt. Nagyon szupi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Imádom! Újsághoz volt ajándékba évekkel ezelőtt. Nagyon szupi.

candus

2017. január 21.

Nagyon sokáig használtam, talán 3-4 évig is. Én szerettem, mert szépen bontotta a hajam, nem tépte -csak egy idő után már megadta magát. Szívesen újravenném, ha lehetne kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Adél Zsanna

2016. október 21.

Nekem is volt ilyen kefém,amihez egy újsággal jutottam hozzá anno. Évekig használtam, nagyon jó kis kefe volt! Sajnálom, hogy nem lehet kereskedelmi forgalomban venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

PomKat

2016. augusztus 26.

samponhoz csomagolva kaptam úgy 2 éve, napi használat mellett még mindig tökéletes állapotban van. kicsit nehézkes tisztítani, mert nem lehet kiszedni a gumi részét, de nem gubancol és nagyon puha! az eddigi kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

doreszka94

2016. január 22.

Néhány évvel ezelőtt vettem én is egy újsághoz csomagolva, azóta használom, nagyon szeretem. Vizes, kócos hajat is könnyen ki tudok vele fésülni és még mindig hibátlan állapotban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.