Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2011. június 12.

Kategória:   Samponok

bija

2019. július 11.

Érdekes, hogy nem valami jó az értékelése, nekem mégis nagyon bevàlt. Több sampon van itthon, mégis ezért nyúltam legtöbbször.
Nagy kiszerelés, nem zsirosodik tőle gyorsabban a hajam, nem irritàl. Többször újra vettem már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

elfmercina

2019. május 21.

Korpa ellen kiváló, a fejbőröm is nyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Korpa ellen kiváló, a fejbőröm is nyugtatja.

zfruzsi

2019. április 22.

Egynek elment és néha nagyon jól végezte a dolgát, néha alig javított a helyzeten. Ezt nem rovom fel teljes mértékben az ő hibájának, hiszen az én fejbőröm a problémás, de azért megjegyzem, hogy ennek ellenére is volt már olyan korpásodás elleni samponom, ami mindig ugyanazt a jó színvonalat tudta tartani és mindig hatékonynak éreztem. Ezért vonok csak le tőle egy csillagot, mert volt már tőle jobbal is dolgom, viszont drogériás szinten ez a legjobb, amit eddig kipróbáltam, úgyhogy a négy csillagot azért még így is megérdemli. Mást vettem most helyette újra, de nem kizárt, hogy egyszer újravegyem még, mivel az ára szuper és a hatása is elég jó - nagyrészt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

annaramona

2019. március 29.

Első pár használat során nem segített semmit, csak zsíros lett a hajam tőle. Folytattam a használatát, és a zsírosodás is alábbhagyott, majd a korpa is elkezdett eltűnni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Fannii15

2018. július 19.

Sok márka kipróbált samponja közül csak ez vált be, nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Sok márka kipróbált samponja közül csak ez vált be, nagyon szeretem

yellowbanane

2018. június 21.

Csak arra nem jó, amire kitalálták: a korpára. Illata jó, de a korpát nem tünteti el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

eszterhernadi

2018. június 8.

Három éve folyamatosan csak ezt használom. Csak ez tudja karban tartani a fejbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

uvdmnk

2018. június 8.

Rengeteg méregdrága sampont és szérumot kipróbáltam már, ám a korpa újra és újra előjött, semmi nem segített rajta... aztán végül évekkel ezelőtt rátaláltam erre a csodaszerre ééés megváltás! Az illata nagyon nem tetszik és könnyen szárítja a hajam, ezért a hajvégeimhez körülbelül hozzá se érintem, azonban 5*-ot kap, mert nagyon-nagyon szeretem a hatása miatt, mert ezáltal relatív könnyebbé varázsolta a mindennapjaim. ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

fntyboi

2018. május 20.

Jaj! Szinte minden kórság előjött a fejbőrömön/hajamon a használata után egy idő után. Talán ez az egyetlen sampon, amit nem tudtam elhasználni, és nincs is szándékomban újra próbálkozni vele. Rettenetesen viszketett a fejbőröm és korpásodtam két hét használata után. Kár, mert hajformázókban a Syoss-nál jobbat nem ismerek, viszont ezzel a samponnal nálam kategórián belül leírták magukat... Maradok inkább csak a hajlakkjuknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

erdelyim

2018. január 24.

Évek óta csakis ezt használom! Előtte kipróbáltam rengeteg sampont, de semmi sem segített a korpa ellen. Édesanyám ötlete volt, hogy próbáljuk ki, hátha csinál valamit. És tényleg működött, azóta semmi korpa, semmi viszketés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.