Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 6.

Kategória:   Hajápolók

Renew 7 teljeskörű regenerálás azonnali intenzív balzsam az erősen sérült hajra. Helyreállítja a hajsérülések 7 jelét és növeli a fésülhetőséget. Jelentősen csökkenti a hajtöredezést és segít megelőzni a hajvégek töredezését. Mélyrehatóan regenerálja a szalmaszerű, kezelhetetlen és fakó hajat.

ifanni96

2021. május 15.

Furcsa réteget hagy a hajamon, amitől rossz a hajam tapintása. Egybetapad és zsíros hatásúak a hajvégeim hajmosás után, nem mellesleg lapos tőle a hajam a fejtető részen (pedig oda természetesen nem kenek), és olyan, mintha nem lenne tiszta a hajam. Első használatkoz azt gondoltam, hogy elbaltáztam a hajmosást, aztán rájöttem, hogy az új balzsam az oka. Nem vásárolnám meg ismét, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

HLaura

2021. március 17.

Nagyon kellemes illata van, jól hidratál, olyan érzésed van utána mintha most léptél volna ki a szalonból, nagyon ouhává, selymessé könnyen kezelhetővé teszi a hajat, javítja a hajszerkezetet, nekem sokkal kevésbé töredezett a használata óta az igénybe vett hajam. Egyébként már egy megújult csomagolásban lehet kapni, szóval ne ebben a formában keresd a polcokon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

csiges

2021. március 14.

2021.01.09.
Imádom! ❤️❤️❤️❤️❤️ Már a harmadik tubust használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve! A samponnal együtt olyan szépen rendbehozta a hajam, amiről még álmodni sem mertem! Végre megnő a vállam alá a hajam, nem (annyira) töredezettek a hajvégeim, sőt, nem törnek le. (Egy picit még mindig szárazak, de az nem a balzsam hibája.)

2021.03.07.
Újabb doboz, újabb csomagolásban.

2021.03.14.
Csak azért írok már egy frissítést, hogy tudjam mikor kezdtem el használni az újabb dobozt, és majd lássam mennyi ideig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

2021.01.09.

2021.03.07.
Újabb doboz, újabb csomagolásban.

2021.03.14.

annroi

2020. október 13.

Először csak a sampont használtam, ami abszolút meggyőzött, így megvettem hozzá a balzsamot is. Nagyon puha és könnyen kifésülhető lesz, az amúgy gubancos, száraz, göndör hajam. Már

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

macsek0728

2020. szeptember 23.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet! Akármennyit kenhetnék a hajamra egyszerre, akkor is semmilyen érzésem lenne! Csak szívja és szívja befelé a hajam, (na ennyire azért nem száraz) és öblítés után még kócosabb! Szárítás után, mintha valami filmréteg maradna a hajamon és nagyon nem jó a tapintása, ragacsos érzetet hagy maga után. Minél többször használom, annál szárazabbnak érzem a hajam! Szóval hiába félig van a flakon, lehet a kukában végzi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

adripatton1993

2020. április 5.

Imádom, nagyon puha és kezelhető lesz a hajam tole, az illata isteni. Nem bánom meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

wildrose

2020. január 9.

Kellemes, telt illatú, jó állagú hajbalzsam, könnyen eloszlatható, viszonylag jól táplál, és nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 9.

Tundesz99

2019. március 11.

Nehezen kezelhető, göndör hajam van, régóta próbálgatok különböző terméket.
Ezt a balzsamot is tesztként vettem meg, úgy is mindegy alapon.

Az első használat után még nem éreztem változást. A következő mosások alkalmával tapasztaltam, hogy egyre "vastagabb" érzése van a hajamnak.
Szárítás után az eredmény fényesebb, puhább, egészségesebb haj. Az illata nekem semleges, egy erősebb illatú sampon teljesen elnyomja az illatát.

Rendkívül jó termék, amihez nem kell mélyen a tárca aljára nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Nehezen kezelhető, göndör hajam van, régóta próbálgatok különböző terméket.
Ezt a balzsamot is tesztként vettem meg, úgy is mindegy alapon.

Rendkívül jó termék, amihez nem kell mélyen a tárca aljára nyúlni.

HeniM

2019. március 6.

Nehéz szétkenni a hajamon, olyan mint egy erős, zsíros kézkrém....
Nem csinált sokmindent, elhasználom, mert drága, de ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Nehéz szétkenni a hajamon, olyan mint egy erős, zsíros kézkrém....
Nem csinált sokmindent, elhasználom, mert drága, de ennyi.

Ezisen

2018. október 16.

Leszívatott színezett hajra használtam, és utána kifésülhetetlen, száraz, könnyen töredező maradt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.