Syoss

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2017. november 7.

Kategória:   Hajápolók

Segít védeni a hajszerkeztet a hajfestés során keletkező sérülések csökkenése érdekében, a színeredmény befolyásolása nélkül

Ár: 1500 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: Syoss feliratig van benne, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls

random

2020. január 6.

Ugyan csak fizikai hajszínezőt használok, nem festéket, de szeretem. A hajam akkor is puha és erős, ha hajmosás után ezzel befújom, kifésülöm, majd erre megy rá a színező (alfaparf revolution neon), majd kimosom, és megszárítom. Nem kell semmi hajápoló vagy balzsam utána. Jó, picit a végekre fújok még a színezés után, de azt már csak az illata miatt :D egyébként nekem utazáskor is jó. Viszek sampont, meg ezt, és ez elég is így a hajamnak, ezzel sikerült háromra redukálni a zuhanyzási termékeket.
Hamarosan lesz egy hajvilágosítási procedúrám, akkor is ezt fogom használni, meg a pumpás szérumot, meglátjuk hogyan teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Nikolett190610

2019. július 2.

Kellemes az illata, akciósan vettem 200 forintért. Első használatra jó tapintású lett a hajam a festés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

fruzsi12

2017. november 13.

Véletlen sikerült megvásárolnom még Glamour napokon, azt hittem egy sima kifésülést segítő spray, majd itthon vettem észre hogy mégsem. Egyszer kipróbáltam hajfestés nélkül, csak simán ráfújtam a száraz hajamra majd picit szárítottam rajta. Iszonyat jó illata lett a hajamnak (tipikus syoss illat) és puha volt a tapintása, állt valahogy a hajam hajvasaló nélkül is. Már ekkor nyugodtabb voltam, hogy elfogom én ezt tudni használni. 3 héttel később hajat is festettem, hajfestés előtt szintén száraz hajamra fújkáltam, majd megszárítottam (egyébként így kell alkalmazni), ekkor is a fent leírtakat tapasztaltam. A fodrász felkente a festéket, majd mosás és szárítás után vettem észre, hogy iszonyatosan puha és jó tapintású a hajam, nincs olyan "frissen festett haj" állaga a hajszálaknak, amit én nagyon utálok egyébként. Összességében jó kis termék, bár szerintem hanyagolható - annak tudom ajánlani, aki keményen minden hónapban festi a haját, talán tényleg kevésbé roncsol. Teljes áron szerintem elég drága, bár ha tényleg csak festéseknél alkalmazza valaki akkor elég sokáig kitarthat. Csak azért kap 4 csillagot, mert bár nem bánom, hogy hozzám került, nem hiszem hogy újra fogom venni, mivel csak 3 havonta van festve a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.