Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. október 12.

Kategória:   Samponok

• Szulfát mentes formula és gyengéd tisztítás
  • Intenzív ápolás festett és színezett hajra
  • Hajszín fakulás elleni védelem  a hosszantartó, intenzív színért
  • Intenzív színragyogás az extra fényért

meguntam96

2017. január 15.

Nekem nagyon nem jött be ez a sampon! Első mosás után úgy ahogy szép volt a hajam majd a másodiktól kezdve hol korpásodott tőle hol zsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

marryjane

2015. október 13.

Csajok...hát persze, hogy nem habzik és furi az állag, hisz SZULFÁTMENTES!!! A valamire való samponokban nincs szulfát.
Keratinos hajegyenesítés utân ajánlják a fodrászok, mivel a szulfát öli kifele a hajból a keratint. Lehet venni szulfátmentes sampont, ami habzik.....4.000.-5.000.-Ft-tól.
Menjetek be a fürdőszobátokba és a samponotok összetevőinél keressétek a Sulfate szót. Nyakamat ráteszem, hogy találtok benne, az én 5.000.-Ft-os Joicomba is van.....már is jobb ez a sampon ugye?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

monika.t

2015. június 3.

Voltak fenntartásaim ezzel a samponnal, de mivel nagyon akciósan vettem gondoltam egy próbát megér.
...és jól tettem! Az illata édeskés, csajos nekem a habzásával sincs bajom. Nem szárít, bár balzsam ez után is kell. Teljes áron azért kicsit drága, de akciósan újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 3.

kvitta.girl

2014. augusztus 18.

Én ilyet még nem láttam komolyan.. Ilyen szar állagú sampont hogy tudtak összehozni?? Kinyomom aztán olyan mint valami hajzselé meg hajpakolás keveréke,sűrű és ragacsos,lehetetlen szinte eloszlatni a hajon,hígitás nélkül semmit nem tisztít csak megtapad a felszínen és alig habzik :S Nem értem mire jó ez, gondoltam lehet a csillámok miatt ilyen franc tudja de hogy még hány samponnal fogok befürödni?? Mindegy legalább gyorsan fogy így. Azért nem 1 pontot kap mert legalább ez nem szárít..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Charis

2014. augusztus 3.

Nekem nagyon bevált a balzsamjával egyetemben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Nekem nagyon bevált a balzsamjával egyetemben.

Rubita

2013. december 19.

Annyira sűrű, hogy már szinte kemény. Nehezen habzik, muszáj vízzel hígítani, de akkor is csak második mosásra habzik, így viszont sok fogy belőle. Nem vettem észre semmi extrát más samponokhoz képest, sőt mintha még szárítaná is a hajam. :( Sajnos nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 19.