Syoss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: petra180, Módosítva: 2021. február 9.

Kategória:   Hajfestékek

Professzionális minőségű hajvilágosító sorozat

• 6-8 árnyalatig világosít
  • Szalonszépségű, ragyogó kristályszőke
  • Sárgatónus elleni ápolás
  • 20%-kal simább hajfelszín

Fodrászok és színspecialisták közreműködésével fejlesztett és tesztelt.

aliz26

2022. március 20.

Tegnap használtam elsőnek és a festet fekete hajamból Rézvöröset csinált a töve szőke lett ... Nekem puha a hajam tőle ...most fogok másodjàra átmenni rajta!

*5 !:)
Úgy is divat a Fele más haj xd

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

*5 !:)
Úgy is divat a Fele más haj xd

CsakDorka

2021. május 12.

A gesztenyebarna, szinte fekete hajamból első használat után is rögtön szőkét varázsolt, amit előtte a fodrász sajnos nem tudott megvalósítani. Így számomra ez egy igazi csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Hencida

2020. április 18.

Rézvörösre festettem a hajam, iszonyat megbántam, nem tetszett. Egy hét múlva nekiálltam ezzel a szőkítővel. Nagyon szép csibesárga lettem, ami nem volt baj, mert középszőkével rámentem utána. Na szóval, szépen kiszedte a rezes színt a hajamból. Ez nem festék, ez felvilágosító. Erre mehet a kívánt szín. A végeredmény nagyon szép egyenletes középszőke lett. E nélkül nem sikerült volna. Ezt nem lehet sokszor használni, hiszen szőkítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 18.

Nairam

2019. november 26.

Nagyon sötétbarna/ fekete az eredeti hajam, platina szőkére festettem évekig ennek a segítségével.DE csakis a lenövéses tövekre használtam,fontos megjegyezni,hogy a teljes hajam fodrász szivatta hónapok alatt platinára, tehát ettől NE várd,hogy egyből szőke leszel,azt bízd fodrászra inkább! Szóval tőfestésre használtam,mert hamar látszott a fekete lenövés.
Marha erős, tényleg szépen világosít! Akinek eleve világosabb az alapszíne, az inkább ne ezt válassz,hanem gyengébbet! Ez nem szőke hajfesték,hanem vilagosító!!!! Ezt fontos figyelembe venni!
Valóban szárít ,mint minden szőkítő procedúra,de még mindig jobb mint a régi szőkítőpor....
Viszont én azért hagytam abba,mert rettenetesen véresre marta a fejbőröm,és sebes lett minden festés után,míg végül azt mondtam elég! Maradok inkább barna, csak ne marja a fejem többet. Szúrós szagú,bekönnyezős, erős festék.
Csak oda kenjétek ahol világosítani kell, a már szőke hajra ne!!!!! Ha valaki tudja,hogy kell használni és nem allergiás rá,akár a legjobb barátja is lehet. A -1 csillagot az allergiás reakció miatt adom,de a termék egyébként szépen világosít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Melszi

2019. november 22.

Teljesen tönkretette a frissen vágott egészséges hajam. Borzasztóan kiszárította, idegen tapintásúvá tette és azóta cm-ekben törnek a hajszálaim minden egyes fésülésnél. :'((((( Biztosan el kell telnie néhány évnek mire lenő az a rész amit ezzel szőkítettem. Teljesen egészséges puha hajam volt (25 cm lett belőle vágva a szőkítés előtt 3 héttel). Nem tudom mit tesz azoknak a hajával akiknek már eleve károsodott vagy száraz a hajuk. Az enyémet majdnem leégette pedig világosbarna eléggé erős szerkezetű hajam van és nem is vártam meg a teljes hatóidő végét. Nagyon bánom, hogy használtam. Soha többé!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Niki24

2019. április 23.

Olyan gyönyörű csibesargat csinált a szép szőke hajambol. Gondoltam hátha egyenletesen leszivja/megfogja a hajam. Bár ne használtam volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

NikolettEke

2019. március 28.

hát én kísérlet céljából vettem, kivancsi voltam, hogy nézne ki a hajam szőkén.. ugy voltam vele, hogy egy próbát megér.
(az eredmeny barna hajon: ilyen réz vörös lett) ami miatt nem éri meg az, hogy nagyon szálkássá/szarazzá teszi a hajat
tulsagosan hype-olnak egy olyan markat ami nem sokat nyújt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

tulsagosan hype-olnak egy olyan markat ami nem sokat nyújt

hfruzsina

2019. március 14.

Alapvetően jól teljesített, bézsszőke hajamat egészen világosra ki tudta szívni, kis mértékben töredezett lett a vége, amit kókuszolajjal egyből tudtam is korrigálni. Kb 35 perc után mostam le, nekem enyhén sárgás maradt, nem segít rajta a hamvasító sampon sem :D

Szerintem nagyon fontos, hogy otthoni szőkítésnél nem várhatjuk el a festéktől, hogy csodát műveljen. 100% hogy nem azt a színt kapjuk, ami a dobozon van. Plusz akinek már kicsit sötétebb barna a haja, bele se fogjon, mert csalódás lesz a vége, vagy vegye tudomásul, hogy hónapok alatt lehet csak elérni a kívánt világosságot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

marysidehouse95

2018. november 12.

Instant halvány-narancssárga hajat csinál, ami szerény véleményem szerint nem valami szép. Csak azért kap kettest, mert mikor zöld szinező volt a hajamon (Schwarzkopf live - sea mermaid) , akkor mikor meguntam könnyen kiszedtem vele, viszont kín szenvedés volt visszanyerni a platina szőkehajamat, a syoss szőkítőben található ugyan halvány, de mégis rezes pigmentek miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

ILoveGarnier

2018. augusztus 19.

Én szeretem ezt a terméket, könnyű vele dolgozni. Világosabb barna hajam van, a platina szőkéhez nekem kétszer kell rámenni. Bár szerintem kicsit drága, ugyanezt igazából meg tudnám tenni 500 Ft-ból is.
Valójában amiért szeretem ezt a terméket, az a hamvasító meg az utánkezelő akármi a kis zacsiban. Összességében kicsit kíméletesebb, mint sima szőkítőt venni, de ezzel is ugyanúgy le lehet égetni a hajat.

Jaj és mit meg nem adnék azért, ha a hamvasítót külön is árusítanák... 😳

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Jaj és mit meg nem adnék azért, ha a hamvasítót külön is árusítanák... 😳