Best of Beauty 2019

Syrene

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cassiopeia, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Bőrnyugtató és gyulladásgátló hatású kamillavirág kivonatot tartalmaz. Rendszeres használata ápolja a bőrt.

Hecate

2018. július 17.

Elégedett vagyok vele. :) Finom és jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Elégedett vagyok vele. :) Finom és jó használni.

tenagi

2017. szeptember 14.

Örök klasszikus, ilyennek kell lenni otthon! Igazából az egész család használja valamire, én gyantázáshoz szoktam. Kellemes az illata és nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

panneszka

2016. június 22.

Remek száraz samponnak illetve borotválkozás utáni kipattogás ellen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

Remek száraz samponnak illetve borotválkozás utáni kipattogás ellen is.

Lina77

2016. május 2.

Kellemes baba illata van.És a csomagolása......áhhh cuki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

Kellemes baba illata van.És a csomagolása......áhhh cuki :D

MayaBaba

2013. szeptember 1.

Szerintem nagyon jó, árban és minőségben egyaránt. A drágább babahintőporok semmivel sem jobbak. Bár ha methylparaben nem lenne benne, azt nem bánnám!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

grosesaxl

2013. május 2.

Epilálás,borotválás után használom. Szépen leszedi a piros pöttyöket,és ha akkor is használom,mikor látom,hogy kezd visszanőni a szőr, nem gyullad be soha egy szőrtüsző sem. Sajnálom,hogy parabént tartalmaz,de ettől függetlenül ezt a terméket továbbra is használni fogom,újra fogom venni. Nekem az illata is finom, a csomagolása aranyos,és olcsó is volt. Hajlatokba is tökéletesen bevált ,a melegebb időben kevésbé érzem izzadósnak magam tőle.
Egyértelműen 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Egyértelműen 5*.

Ina15

2013. április 25.

Nekem volt ilyen és nagyon bevált, a gyulladt bőrre a legjobb! Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

kissbarbara1990

2013. február 14.

Gyantázás első lépéseként használom főleg. Tegnap kétségbeesésemben is használnom kellett...Hajmosás nap lett volna,de keresztbe húzta a számításaimat a Vízmű egy kis vízhálózat tisztítással,így nem volt délelőtt víz és nekem délre mennem kellett dolgozni. A hajam vállalhatatlanul zsíros volt már. Jó alaposan behintőporoztam a hajtöveim és a fejbőröm,összemasszíroztam és fésültem,kicsit rászárítottam hideg levegővel és voálá "utcaképes" lett a frizkóm. Nem vártam nagy csodát,nemis lett csodás,de vállalható volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Oraculum

2012. november 2.

Kellemes, baba ilatú, hatékony termék, nagymamám kedvence volt.
Kár, hogy parabént tartalmaz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Kellemes, baba ilatú, hatékony termék, nagymamám kedvence volt.
Kár, hogy parabént tartalmaz :(

lau0825

2012. augusztus 8.

Mindig van 1 a táskámban.. meg itthon is :)
Nagyon jó, univerzális termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Mindig van 1 a táskámban.. meg itthon is :)
Nagyon jó, univerzális termék.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract