Best of Beauty 2019

SYX

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Nooora

2016. június 28.

Nem szoktam ilyen zacskós kiszerelésű arcpakolásokat sűrűn használni, de azt hiszem ez kivétel lesz, majd meg kell néznem a Marionnaudban hogy még kapható-e. Nagyon kellemes meglepetés ért vele, pedig csak azért tettem fel mert az éppen használt pakolásaimat már untam és valami újra vágytam. Nagyon kellemes illatú és halványlila színű kicsit szemcsés pakolás, olyan mint egy finom málnaturmix vagy málnafagyi. Megszáradás után kifehéredik, vízzel könnyen leöblíthető, és utána kellemes matt bőrfelszín marad vissza. Az "exfoliáló" jelző ne tévesszen meg senkit, nem hámlaszt, és nem szárít, pont tökéletes. És az illata!
Az ára valószínűleg nevetségesen alacsony lehet, de már nem emlékszem rá, és a tasak nekem 3 pakolásra elég volt.
Szóval nagyon-nagyon megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 28.

Szóval nagyon-nagyon megéri kipróbálni!

hanna

2015. május 1.

Finom az illata ès nagyon puha, tiszta lett tőle a bőrőm. Meglepően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

Finom az illata ès nagyon puha, tiszta lett tőle a bőrőm. Meglepően jó.