Szakállasember

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. december 21.

Kategória:   Tusfürdők

Szinte beleharapnál majd, annyira ínycsiklandó a reszelt narancshéjjal – igazi belga csokoládéval, édes narancs illóolajjal és kakaóvajjal készült tusfürdőnk, amit a család minden tagja használhat.

A benne lévő flavonoidok és ásványi anyagok mélyen táplálják a bőröd, selymessé teszik azt, magas kakaóvaj tartalma pedig gondoskodik bőröd egészségéről, gyengéden ápolja azt. A csokoládé illatot a 100%-os tisztaságú édes narancs illóolaj teszi még különlegesebbé.

Főbb összetevők: kókusz-, olíva-, repce-és ricinus olajjal,urea valamint méhviasz hozzáadásával készült.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Zsuzsi216

2017. január 5.

A csoki-narancs illattal nincs gondom, de sajnos érzek valami furcsa és nem oda illőt is ebben a tusiban. Alapban nagyon szeretem az ilyen natúr termékeket.
Az első pár használatnál nem volt gond, de most már nehezen jön ki a flakonból és az állaga is kicsit megváltozott – pedig két hete lett bontva.
Ez sajnos nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Ez sajnos nem lesz a kedvencem.

Erina

2017. január 5.

Egyszer próbáltuk. Hát a családban senkinek sem jött be az illata. Így nem is fogjuk elhasználni. Aki szereti a csoki-narancs párosítást, imádni fogja, mert tényleg olyan az illata, a narancs darabok pedig jók benne. Krémesen habzik, szépen tisztít, de nekünk elég volt az egyszeri alkalom. Inkább az édesebb illatokat részesítjük előnyben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.