Szakállasember

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   120 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsuzsifruzsi, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

"Minden benne van, amit a testünk egészsége érdekében használhatunk. A kellemetlen testszagtól könnyen megszabadulhatsz ezzel a sókristály dezodorral és még a testedet sem mérgezed az aluminium összetevőkkel ellátott normál deo stiftekkel szemben."

Zsuzsifruzsi

2017. január 11.

A férjem kapta ajándékba. Nem használ natúr termékeket, mivel nincsenek jó tapasztalatai, és sajnos próba után ez a termék sem váltotta be az ígéreteket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.