Szappanda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aprile, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

A pálmaolajnak köszönheti keménységét, öregedésgátló hatását. A kókuszolaj jó habzást,és antibakteriális hatást biztosít. A fahéj vírus és baktériumölő.

Kiszerelés: 100 g

feketega

2014. február 17.

Nagyon jó minőségű szappan. Nem szárítja a bőrömet. Amióta rátaláltam, mást nem vagyok hajlandó hsználni. Többféle illattal kapható. A Manna szappan sincs ilyen jó, állítom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 17.

Aprile

2014. január 18.

Viszonylag (a kategóriájához képest) olcsó ez a kis háziszappan. Általánosságban elégedett vagyok vele, bár sajnos a háziszappanokkal szembeni elfogultságom miatt talán csalódtam benne kissé. Az illatát leginkább a narancs illóolaj határozza meg, ami fürdés után nemigen marad meg a bőrön. Jól tisztít, mérsékelten habzik. Viszont nemrégiben az arcomat tisztítottam vele, és azt teljesen vörösre csípte, és elég sokáig égett, szóval arcra biztosan nem használom ezentúl.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Extract
Hidratálók: Cinnamomum Zeylanicum Extract

Fahéj kivonat. A kozmetikumokban a fahéj levelének a kivonatát illatanyagként használják, a fahéj kéreg kivonata pedig a CosIng besorolás szerint baktérium ellenes, antioxidáns, szövetösszehúzó, emollient, hidratáló, illatanyag, bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj mindezen előnyös tulajdonságok mellett bőrirritáló.