Szappanfű

Ár:   650 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: ban.kati96, Módosítva: 2016. február 29.

Kategória:   Ajakápolók

"Balzsamunk kitűnő, természetes összetevőinek köszönhetően puhává, hidratáltá, fényessé varázsolja ajkaidat. A méhviasz, a kókuszolaj és a mandulaolaj hármassága egy egyedülálló kombináció, mely védőréteget képez a bőrön, könnyen felszívódik, bársonyossá és lággyá varázsolja az ajkakat, erősen hidratáló hatású, kitűnő védelem még az erősen kicserepesedett ajkak számára is. A hozzáadott E vitamin és narancs illólaj csak tovább fokozza balzsamunk értékes tulajdonságait. Végül pedig meghintettük bronz színű pigmenttel és egy alumínium tégelybe zártuk."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia