Szappanfű

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ban.kati96, Módosítva: 2016. február 29.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A lágy, könnyed, finom kókuszolaj és a puha, selymes shea vaj harmonikus találkozása.Ajánlott használat: száraz, repedezett, gyulladásra hajlamos bőrre, kicserepesedett ajkak, száraz sarok ápolására, gyantázás, borotválkozás utáni bőrápolásra

Csutak

2019. február 16.

Ajándékba kaptam unokatesómtól, utólag a születésnapomra. Az illata nagyon finom, kókuszos, de nem nagyon édes. Viszont én csak a számra használom, mert a bőröm máshol nem szívja be sajnos. :/ Úgyhogy ezért levonok egy csillagot. (Mert egyébként a számra nagyon jó, ha ki van cserepesedve, fél órán belül rendbehozza.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil