Szappanhab

Ár:   850 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Honey01, Módosítva: 2016. február 25.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Kézműves tusfürdő

Összetevők: rooibos tea, elszappanosított pálmavaj, kókuszvaj, napraforgó olaj, olíva olaj, citromsav, trópusi illatolaj, grapefruit olaj, citromfű illóolaj

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Honey01

2016. február 16.

Természetes összetevőket tartalmazó, matt sárga színű kézműves tusfürdő. Kellemes illatú. Jól tisztít, Jól habzik. Kellemes bőrérzet. Ajándékba kaptam szappannal és ajakírral együtt. Mind kifogástalan. Hátránya, hogy jobbára neten lehet rendelni. A honlapjukon az szerepel, hogy bioboltokban, gyógyfürdőkben és patikákban is árusítják. Én még nem láttam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 16.