SzappAnna

Ár:   950 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Vicamici, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nagyon érzékeny, valamint  erősen dehidratált, vízhiányos bőrre ajánlott tartósítószer mentes szappan.

Vicamici

Korcsoport: >54
2017. január 11.

Nemrég egy szálloda shop részlegén bukkantam rá erre a szappanra. Szagolgatni kezdtem, aztán mint valami függő rágerjedtem és alig tudtam választani a sokféle szappan közül. Végül ezt vettem meg, és egy másik fajtát. Ennek isteni málna illata van, engem nem szárít, és jó érzés vele tisztálkodni. Szerintem rendesen benne van a készítő szeretete. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 11.