Tab

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BonnyBunny, Módosítva: 2015. október 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

• Ragyogó csillogó réteget képez a hajon, amely hosszan tartó és a hajszín tartósságát biztosítja.
  • Minden hajtipusra ajánljuk. Egyenletesen permetezzük a száraz hajra.
  • Nem kell leöblíteni

kitti9797

2016. április 5.

Az illata valami szuper. Én nem a hajamra fújom közvetlen, hanem a tenyerembe, összedörzsölöm és úgy viszem fel a hajamra.Szép fényes, selymes hajat csinál:) Nagyon szeretem, viszont hamar fogy, de lehet azért, mert nekem elég dús a hajam, és több fújás is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.