Talika

Ár:   €100   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Dottir, Módosítva: 2020. március 19.

Ár:   €100
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az első, fényterápia által inspirált anti-age kozmetikai eszköz a szemkontúrra. A kompakt, könnyen használható eszköz kétfajta hosszúságú hullámot (narancs és vörös fény) bocsát ki a szemkörnyék regenerálására, az ionoterápiás funkció pedig a bőrápoló termékek hatékonyságát növeli. A bőr napról napra visszanyeri tónusát, a ráncok kisimulnak, a puffadás és sötét karikák eltűnnek.

Dottir

2020. március 22.

Körülbelül 2-3 éve a szemem alatti, egyébként sem problémamentes terület állapota elkezdett romlani, karikásabb, rugalmatlanabb lett, a bőr is mintha vékonyodott volna, szárazabbá, ráncosabbá vált, kezdett szépen ereszkedni, ennek tetejébe pedig reggelente puffadtabb szemmel ébredtem. Körbenéztem, mivel orvosolhatnám a problémát, és a mindenféle kezelések, szuperkencék és -eszközök óceánjából ezt halásztam ki. Ja, előtte még végigcsináltam egy dermapenes szemkörnyékkezelést...úgy éreztem, csak rontott a dolgokon, de minimálisan is kidobott pénz volt, és persze bosszankodtam, hogy miért dőltem be már megint?? Szóval eldöntöttem: ide már a kence kevés, kozmetikai kezelések keep out, otthoni kütyü kell!
Azért választottam ezt, mert szemkörnyékre kifejezetten ez célozta meg az ismertetett problémákat. Online szereztem be, népszerű külföldi oldalról. Gusztusos kis dobozban érkezett, szép kis Talika zsinóros szütyővel a tároláshoz, leírással stb. A technológiájának lényege, hogy a fényterápiát és az ionoterápiát vegyíti, előbbi a ráncokra, petyhüdtségre hat (narancs és vörös fény), utóbbi a hatóanyagok bejuttatását segíti, emellett az eszköz mikrovibrációja a keringést és a sejtek anyagcseréjét ösztönzi. Naponta kétszer javasolt használni, 1-1 perc a szemek alatt, 20-20 másodpercre elosztva a szem alatti terület 3 részén, de lehet a külső szemsarokban a szarkakalábakra, a szemöldök alá, a száj melletti-fölötti ráncokra használni, bárhova, ahol cél a feszesítés-ránctalanítás-tömörítés. (A márka oldalán és a YouTube-on is vannak rövid videók a használatáról.) Lehet szérumokkal, zselékkel, krémekkel és nélkülük is alkalmazni.
Én két éve használom, és a legjobb beszerzésnek bizonyult, igaz, akkor eleve olcsóbb volt, ráadásul akció keretében jutottam hozzá, de ha tönkremenne, ma már a sokszorosát is kiadnám érte. Leállította, mitöbb visszafordította a rendkívül barátságtalan, fent leírt folyamatot, a bőröm a szemem alatt tömörebb, feszesebb lett, megemelkedett, és így a táskák, karikák és ráncok is halványodtak. Ezt pár hetes használat után érte el, de már pár nap után látszottak eredmények. Instant hatása, hogy a puffadást lehúzza, így reggel is gyors segítség. Én szérummal és krémmel is használom. Van, hogy elhanyagolom kicsit, de ilyenkor sem látszik visszaesés, szépen lehet tartani az elért eredményeket.
Elemmel működik, amit ritkán kell cserélni, az eszköz maga tartós, napi használat mellett sem állt elő még semmilyen üzemzavar.
Miatta kezdtem el hinni az otthoni kütyükben, azóta többfélét be is szereztem, de egyértelműen ő a top of the tops.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 22.