Tangle Angel

Ár:   $20   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. június 16.

Ár:   $20
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Ergonomikus kialakítású, innovatív hajkefe, mely alkalmas minden hajtípusra.

Antisztatikus, víz és hőálló.

Dalmusz

2019. június 13.

Most érkezett meg, szerintem hihetetlen jó😁 eddig a sima tangle angel-t hasznaltam ami bar nem huzott azert hagyott kivetnivalot maga utan. Az xrteme sortei hosszabbak es masszivabbak, tokeletesen fesul es nem huz. Csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Nokedlee

2019. május 19.

Egyszerűen imádom, én féláron 2500 Ft-ért rendeltem az Emagon. Hosszú, vékonyszálú,dús és göndör/hullámos hajam van, gyönyörűen és fájdalommentesen tudok vele fésülködni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

DawnMelody

2017. november 30.

Fenék alá érő, kevert szálú, nagyon dús, de egyenes hajam van, és szerintem életemben nem volt még olyan hajkefém, ami nem tépte volna valamennyire. - Eddig. o_O Tényleg, olyan jó, mint ahogy azt hirdetik. Nem száll tőle a hajam, annak ellenére, hogy műanyag, és tényleg szinte minden hajszálat magában tart, így nem kell porszívóznom a fürdőszobát egy-egy fésülködés után :D Megérte a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

reveszbog

2017. június 18.

Tényleg hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Tényleg hatékony.

EmmaHeather

2017. június 17.

Eltérő méretű,rugalmas szilikonsörtéinek köszönhetően beváltja ígéretét, valóban tépés nélkül gubancolja ki a rakoncátlan tincseket :) szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.