Tangle Teezer

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. október 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

Ez a verzió "vízszerető", és csúszásmentes.

Emesee

2020. június 6.

Körülbelül 6 éve kaptam egy Rusk rendelésem mellé ajándékba, azóta csak ezt használom. Derékig érő göndör hajam van, amit hajmosás közben szoktam kifésülni, nagyon egyszerűen és fájdalommentesen. Könnyű tisztítani és a fogása is kényelmes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

Netta15

2017. december 20.

Évek óta használom, csak ezzel fésülködöm, nagyon szeretem. Néha mintha feltöltené a hajam elektrosztatikusan, de nem vészes. Tényleg jól kitalált termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

dorinahezso

2017. december 8.

Jó kis termék, szeretem. Azért 4.-es, mert a Tangle Angel elvarázsolt és még jobb lett, de nem bántam meg ezt sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Hopi

2017. január 22.

Sokáig gondolkodtam a megvételén, de aztán mégis bizalmat szavaztam neki. Azért ezt a verziót választottam, hogy mikor hajmosás után a vizes hajamat fésülöm, minél gyorsabban és kényelmesebben végezzek.
A vásárlásnál éppen hajnövesztésben voltam (hátam közepééig ért akkor) és ügyeltem rá, hogy óvjam, megelőzzem a töredezést stb és ezzel a fésűvel remekül sikerült! (persze nem csak ez játszott közre, de én hiszek benne, hogy sokat számít a jó fésű)
Mivel vastag szálú és nagyon dús hajam van, a Tangle Aqua előtt kínszenvedés volt a fésülködés, főleg vizes hajon, egy strandon töltött nap után pedig bármit megtettem volna, hogy fájdalom nélkül eltűnjenek a gubancok :)
Nekem teljes mértékben bevált, ha tehetném 10 csillagot is adnék, és mindenkinek csak ajánlani tudom.
Hozzá kell szokni, hogy nincsen nyele, de kényelmes a használata, jól bont, nem húz-, tép-, vagy roncsol, ráadásul tisztítani is gyerekjáték.
Másfél éve megvan már, tisztítás után olyan, mintha vadi új lenne, szóval kiváló minőség.
A kialakítása miatt a párom csak "kutyakefének" hívja :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

A kialakítása miatt a párom csak "kutyakefének" hívja :D

LaNara

2016. augusztus 1.

Én nagyon szeretem. Vékonyszálú, fészekgöndör és hátközépig érő hajam van, amit tépés nélkül nem lehet szétszedni. Legalábbis azt hittem, ez a fésű viszont gond nélkül választja szét a gubancaimat pillanatok alatt, nem cibál, nem fáj komolyan nem értem hogy csinálja de imádom! Vizes és száraz hajon is használom és nekem nagyon kézre áll, bár sosem volt original alakú Tangle Teezerem így nincs viszonyítási alapom. Tisztítani is nagyon egyszerű ami plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

honey99

2015. december 17.

Fantasztikus. Igaz nem olyan kézre álló mint a salon elite de szuper

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Fantasztikus. Igaz nem olyan kézre álló mint a salon elite de szuper

Vintage Lady

2013. november 5.

1 éve vettem meg, azóta sem nagyon használtam. Annyira nem rossz, mindenképp jobb egy átlag kefénél, de a TT Salon Elite sokkal jobb. Ez nekem néha kicsit tépi a hajam, hiába próbálkoztam vele, hogy majd megszokom. Tisztítani viszont könnyebb. Legszívesebben 3/4-et adnék, de legyen 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.