Tangle Teezer

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Noncsikaaa, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Hajápolás

Otthoni hajszárításhoz használható hajkefe rövid és félhosszú hajra

Ár: 4000 , Eladó: idaritten
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
3000 Ft - Tangle Teezer Blow-Styling Half Paddle
Ár: 3000 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Csepelen, a Csepel Plázánál/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

Nyonyika

2021. január 31.

Nekem ez volt a második Tangle Teezerem, az elsőt pár éve vettem, mikor megjelent otthon és azt nem is szerettem, az a nyél nélküli alap darab volt, oda is adtam valakinek. Aztán most láttam, hogy már rengeteg féle van és gondoltam teszek egy próbát ezzel, hátha és nagyon jól tettem, mert nekem nagyon bejön, tény, hogy nem a legkényelmesebb a minden napi használatra, meg a gubancolásra, de nem is erre van ez kitalálva. Szuper egyenes hajat tudok vele szárítani, pedig nem vagyok az a típus aki utánozni próbálja a fodrászát otthon, én nem gyakorlom ezeket a mozdulatokat, de még egy is az van , hogy nem kell szárítás után a hajvasalóhoz szaladni, mert egyenes a hajam, nem szénakazal és így , hogy nem használok hajvasalót még volumene is van a hajamnak, hogy nem lapítom le a vasalóval. Örülök , hogy megvettem, nekem nagyon hasznos, és gondolkodom , hogy a körkefés változatot is megvegyem, bár ahoz lehet nem árt egy kis kézügyesség. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

svivko

2021. január 28.

Nem sikerült megszeretni. A teezerekhez képest merevebb, vastagabb sörtéi vannak, egyáltalán nem rugalmas, ezáltal elég fájdalmas vele fésülködni, hát még hajat szárítani a göndör hajammal.
Neke pénzkidobás volt, de amikor az olasz vízikutyámnak rövid a (göndör) szőre, egész jól ki lehet vele szedni a bogáncsokat az ebzetből. (elhalt Yay!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Anika1993

2020. november 12.

Göndör erős hajam van, nem hittem a szememnek mennyire szép egyenesre és puhára meg lehet ezzel a fésűvel szárítani. Nekem nem húz, tökéletesen hozza azt amire ki lett találva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Heli

2020. augusztus 22.

Nagyon szeretem a Tangle Teezereket :) Az elsőmet (salon elite) még akkor szereztem be, amikor itthon kapni sem lehetett. A mai napig bírja, pedig kb. 8 éves. :) Azóta már vettem még egy salon elite-et, egy compactot, meg most ezt. Egyik sem okozott csalódást, amire ajánlják azt teljesíti mindhárom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Vivus94

2020. május 20.

Eleinte nem értettem a hype-ot körülötte, aztán pár alkalom után valahogy ráállt a kezem, megtanultam, hogyan lehet vele tényleg szép egyenesre száritani az egyébként nagyon sűrű, hullámos hajamat. Már nem is használok már hajkefét száritáshoz, csak ehhez nyúlok. Valóban nem egy bontókefe, nem is kell tőle elvárni ezt, viszont amire való szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Fruzsika941210

2020. március 3.

Szóval a nagyobb verzió van meg nekem egy influencer miatt vettem meg és tényleg csodaszép egyenes hajat lehet vele készíteni hozzáteszem alap járaton hullámos hajam van .Siman meg az 5csillag eddig semmivel se sikerült egyenesre szaritanom csak ezzel !Egy valamit nem értek páran le húzzatok mert nem lehet vele ki bontani a hajat?!Hahó!Lanyok ez nem egy gubanc eltávolító ez nem egy reggeli fesulkodesre való fesu ez csak szaritashoz való .Fesulkodjetek meg vizes hajra illővel vagy originallal és csak arra használjátok amire való nem fogtok csalódni :) !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Ellen120

2020. február 24.

A világ legrosszabb keféje, sem szárításra, sem fésülésre nem jó. Töri a hajat, nehéz, és szinte fáj vele a fésülködés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Sztellus

2020. január 18.

Szép egyenesre kilehet vele szárítani a hajat, de nem tudom, többet vártam.... Nagyobb volt a hipe, mint maga a termék. A vizes hajra való van még meg az nagyon jó, illetve az ultimate, az is jó. De ő valahogy nem olyan wow érzés, mint a két testvére. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Melpa

2019. október 8.

Egész jó kitaláció lenne ez a kefe, és még jól is működhetne, ha a kis légterelő vájatot a sörték között nem úgy helyezték volna el, hogy minden forró levegőt a markoLatra vezetne ezzel kb leégetve a felhasználó kezét. Hővédő kesztyűvel használom , úgy jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

edery

Korcsoport: >54
2019. augusztus 5.

Itt vettem kb. féláron a kefét.Hajszárításnál használom, pontosabban előszárításhoz hosszú, göndörödő, szöszösödő hajamhoz. Ennek a célnak megfelel, semmi több, mert a teljes formázást körkefével fejezem be. Lehetnének a fogai hosszabbak, nem fogja meg rendesen a hajam. Még nem találtam meg a tökéletest...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.