Tangle Teezer

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Rozmaring, Módosítva: 2019. január 4.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

• megkönnyíti a hajszárítás közbeni hajformázást, felgyorsítja a haj szárítását
  • lélegzetelállító tömeget ad a hajnak és visszaadja a haj fényét
  • a természetes dús hatás eléréséhez a hajtöveknél fogja meg a hajszálakat
  • teljes hosszában húzás nélkül fésüli ki a hajat
  • nem teszi tönkre a hajszálakat és meggyorsítja a hajszárítást
  • természetesen egyenes hajat eredményez, így nincs szükség hajvasalásra
  • rövid és középhosszú haj esetében használható

Ár: 3.500 Ft , Eladó: bakonyieszti86
Állapot: Vadiúj dobozával, Helyszín: Újpest, XIII. kerület, fizetés: előre fizetés banki utalással, személyes átvétel Újpest, Árpád híd
Melpa

2019. október 8.

Nekem bejött ez a kefe nagyjából, de tény, hogy előtte nagyon ki kell fésülni a hajat. Négy csillag azért, mert drága, és ennyiért sokkal jobb keféket lehet kapni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Hplusz

2019. május 13.

Húúú. Nagyon nem. Netről rendeltem és szó szerint pénzkidobás volt. Nagyon hosszú és dús hajam van. Majdnem hajvágás lett a vége mikor elkezdtem használni. Nagyon beleragad a hajba, és szálanként kellett kicibálni a hajamból a fésüt. Kétszer próbálkoztam vele....kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Rozmaring

2019. január 9.

Imádom az Original Tangle Teezeremet, ezért is esett erre a választásom amikor körkefét kerestem. Külföldi oldalakon sok véleményt találtam amik megosztóak voltak de azért többségben voltak a pozitívak. Karácsonyra végül ezt kértem a páromtól de szerintem nem éri meg az árát.
Igaz még nem nagyon tudok bánni a körkefével de nekem nagyon könnyen beleragad a hajam, ezen kívül még a kicsi milliméteres gubanccal se bírkózik meg ami beszárítás közben véletlen keletkezik. Cibálja a hajam, és túl kemények a fogai, azt hittem olyanok lesznek a fogai mint az originalomnak. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.