Tangle Teezer

Ár:   3520 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. október 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

"Amilyen kicsi a mérete olyan nagy stylingban! Csak dobd be a táskádba és kapd elő, amikor csak szükséged van rá, hogy felfrissítsd a hajadat. A levehető védőtok megvédi a kis keféket a szöszöktől és a kosztól. "

Ár: 3000 , Eladó: justagirl
Állapot: újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest, személyes átvétel

Candy21

2020. július 14.

Nagyon jó bontó fésű vizes hajón csak ezt használom eléggé megszerettem nem húzza vagy tépi a hajat. Jó, hogy ilyen compact utazásnál is mindig jön velem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Agnes91P

2020. július 13.

Én vagyok az a lány, aki reggel megfésülködik, és mire odaér a munkahelyére, már ismét olyan kócos, mintha elfelejtett volna fésülködni, szóval a táskám elengedhetetlen kelléke egy utazós fésű. A rosegold verziója van meg, szerintem gyönyörű, bár az origin szerintem alaposabb munkát végez. Ezzel mintha maradna gubanc a hajamban, a másikkal simább lesz, viszont ez sem tépi, és imádom, hogy van nekem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

juhanoemiii

2020. április 25.

Utáltam fésülködni amég nem kezdtem használi a tangle teezert. Érdemes beruházni rá ha fájdalom nélkül akarod ki bontani a hajad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

krisztinakasza91

2020. január 27.

Nagyon jól bontja a kócos hajat és masszírozza a fejbőrt. Pici és könnyen elfér a táskámban, egyik legjobb neszesszer-holmim. Az ára miatt kap 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Szilvikriszti

2020. január 20.

Nekem ez nem lett a kedvencem, utazáshoz jó, de húzza a hajam, nehezebb vele kifésülni, mint az original változattal. Sokkal merevebbnek tűnnek a fogai, gondolom azért, hogy szállítás közben kevésbé sérüljön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

2019. december 8.

Csak Tangle Teezer fésűket használok évek óta, nagyon elégedett vagyok ezzel a kompakt verzióval is. Szuper, hogy nyugodtan bedobhatom a táskába és nem lesz semmi baja. Rose gold cream árnyalatban van meg és gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Eperkelany

2019. november 11.

Picit furi, hogy nincs nyele.. Főleg úgy, hogy világ életemben nyeles fésűt használtam. Ennek ellenére meg lehet szokni gyorsan, és rendkívül praktikus, hogy pici, bárhová viheted, s még a sörték is védve vannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Jotunderkeresztanyu

2019. november 5.

Nekem sajnos nem vált be a derékig érő, vékonyszálú hajamra. Nagyon hosszú idő volt kifésülni. Egy-egy alkalommal tudom használni csak, utána muszáj a jól bevált hajkefémet használnom. Be kell lássam, nem tudok nyél nélküli hajkefét használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Milli88

2019. november 5.

Szeretem, mert utazáshoz tökéletes. Kézre áll, a mérete pont megfelelő nem is nagy, de nem is kicsi. Az alján különösen szeretem a lepattintható részt, hisz így biztosan nem sérülnek a sörték, vagy fogak. A rosegold színű van meg, ami nagyon gyönyörű, már mások is szóvá tették, amikor meglátták nálam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

98SzAnDi19

2019. október 16.

Hát, vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Jó a méret és a kialakítás, de sokkal jobban harsog vele a hajam fésülödéskor, mint a disznósörtés fésűmmel. Nem mellesleg a másik árban a fele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.