Tangle Teezer

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

"Amilyen kicsi a mérete olyan nagy stylingban! Csak dobd be a táskádba és kapd elő, amikor csak szükséged van rá, hogy felfrissítsd a hajadat. A levehető védőtok megvédi a kis keféket a szöszöktől és a kosztól. "

Ár: 2000 , Eladó: justagirl
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Nagyvárad téren

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lidocain

2021. szeptember 13.

Évekig használtam a DM saját márkás változatát, én azt is nagyon szerettem, az volt az első hajkefém amivel nem volt kínszenvedés kibontani a vékonyszálú, szörnyen gumbacolódó hajam. Pár éve jött velem szembe Londonban egy cuki unikornisos változata az eredetinek, gondoltam beruházok rá. Nagyon boldog vagyok vele, nem húz, nem töredezik tőle a hajam, öröm vele a fésülködés. Ráadásul az én kisméretű kezemre ez sokkal jobban rááll mint a nagyobb változatok. Ingázó életmódom miatt hamar szereztem belőle egy másodikat is, de azóta megszaporodott a számuk, mivel az egyik anyukámnak annyira megtetszett hogy elkérte tőlem. :) Amúgy kétféle változatban van meg, az egyik ez a védőtokos Compact Styler, a másik az Original Mini. Az utóbbi formája szerintem sokkal ergonomikusabb, jobban kézre áll, ha valaki nem kifejezetten utaztatni akarja én azt jobban tudom ajánlani, méretre egyformák.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

kamillaanemeth

2021. szeptember 7.

föleg a merete es a design miatt vettem, napi hasznalatra ennel nagyobb "csodakefet" tartok, de arra szuper, hogy napközben kicsit rendbeszedjem magam. probaltam vizes hajjal is, de ahhoz szerintem rövidek a kefe "sörtei". kicsit tularazott, kicsit tulhypeolt, de vegülis engem is megvett a rozsaszin parducminta, 4 csillag jar neki, de ennel olcsobban sokkal jobban is megvalositottak mar ezt az ötletet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Pipere

2021. augusztus 31.

Nekem nem igazán jött át, mitől lenne olyan különleges. Persze, jó vele fésülködni és nem tépi nagyon a hajat, de erre más, olcsóbb kefék is képesek. Vékonyszálú de sűrű hajam van, folyton begubancolódik de találtam fele ennyiért se sűrű de rövid sörtéjű fésűt és ugyanezt tudja nyújtani, sőt mindkettő ugyanannyi hajszálat szed ki.
Ezt a kiszerelést azért választottam, hogy jó lesz vele utazni ami igaz is, de nekem kicsi, kényelmetlen a kezemben, és ha össze akartam fogni a hajam, hát nagyon bénáztam vele az elején - persze gyakorlással azért bele lehetett jönni . Összességében szerintem túlárazott, örülök, hogy megvettem de többre szerintem nem ruházok be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Vivien77

2021. június 30.

Nagyon sokáig gondolkodtam rajta, hogy megvegyem e, ugyanis az ára elég borsosnak mondható. A sok pozitiv vélemény hatására vettem meg, egyébként nem bántam meg. Nekem a rosegold változata van meg, nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

justagirl

2021. június 28.

Nagyon szeretem magát a márkát, de ez a méret nem jött be, túl sok hajam van hozzá. Feldobtam marketplace-re, ha érdekel valakit onnan viheti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

bunette

2021. június 28.

A legjobb fésű a világon. Soha nem fogok mást használni. Nem tudom, hogy tudtam eddig élni nélküle, már 4 éve használom. Több hasonló koppintást kipróbáltam és mind a szemétben landolt. A többi a nyomába sem ér, megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

cattitude

2021. június 23.

cicás mintájút vettem, nagyon aranyos, öröm ránézni :) kézbe véve kényelmes. jól fésül, nem tép. csak azért adok 4 csillagot, mert az 1000 forintos rossmann sajátmárkás detangler kefe tökéletesen ugyanezt tudja (bár az nem cicás)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

KoosAlexandra

2021. június 12.

Nagyon jó a kompakt mérete, minden táskámban elfér. Fájdalommentes vele a fésülködés és csodaszép a mintája, nekem a sellős verzió van meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

melanie500

2021. május 25.

2 éve vágattam le a hajam állig érőre, akkor tök mindegy volt mivel fesülködöm. Vékony szálú, de sok hajam van és extra gyorsan nő. Most ott tartok, ahonnan indultam, megint a derekamig ér. Hajmosás után durván gubancos meg úgy egyébként egy enyhe szellőtől is extrán bekócolódik a sörényem, ezért számomra mindig kellemetlen procedúra volt a fésülködés hosszú hajjal. Évekig természetes sörtéből készült fésűt használtam, mert anno azt olvastam, hogy az a legjobb a hajnak. A természetes sörtéjű kefe ugyan jó volt, jó volt, de sosem voltam vele maradéktalanul elégedett. A nagy gubancokkal sosem tudott mit kezdeni, használnom kellett 1 soros fésűt is, az viszont tépte a hajam és kínszenvedés volt vele fésülködni. Rádásul türelmetlen is vagyok, szóval ez sem lendített sokat a dolgon. Na most, hogy leírtam egy litániát ami senkit nem érdekel, írok a termékről is pár szót. Mindenhol olvastam a nagy hype-ról, ezek engem eléggé be tudnak rántani, és mivel elhasználódott az előző kefém, úgy voltam vele beadom a derekam és megvettem teljes áron, ami ma már közel 6000 Ft, nem a fent megjelölt (én hülye, ahelyett, hogy megvártam volna a kuponos napokat) A rose-t vettem meg, ugye elég borsos ára van, de hosszútávú befektetésként rágondolva próbálom magam nyugtatni. Tetszik a kompakt, táskába dobálos kialakítása és a védő tok is, így egész nap velem lehet. A fogását még kicsit szoknom kell a kefe után, nem mindig áll kézre főleg, ha lófarkat kötök. Száraz hajon használva is meglepődtem mennyire jól működik: minimálisan húzza csak a hajamat, de nem tépi és maradéktalanul kiszedi 1, max 2 húzásra a gubancokat és kevesebb hajszál van a kefén, mint eddig. De ami megváltás volt számomra az a nedves hajon való használat. Az eddigi 5-10 perces, fájdalmas fesülködés megvan kb 2 perc alatt se, fájdalom és hajtépés nélkül. Tükörsima és szép a loboncom. Bár hullik a hajam, aminek hormonális okai vannak, ez a fesű nem tép ki a kelleténél több hajszálat, így nem érzem azt, hogy kopaszodnék (amúgy nem, csak tudjátok, van az a szívroham szerű érzés amikor meglátod azt a sok hajat a kefén és azt hiszed, a hajad megszűnt létezni) Számomra a sörtéi is megfelelő hosszúságúak és nem bántják a fejbőrömet sem. Remélem nem fogja törni a hajvégeimet, amit többektől olvastam és jó hosszú ideig legjobb barátok leszünk! Ha már itt tartunk, lehet beszerzem az origi változatot is, mert miért ne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

mamuzicsvivi

2021. március 17.

Használtam már rossmann és dm verziókat is, a dmes régen nagyon bevalt, a rossmannos nem, de ennek sokkal erősebbek a sörtéi, tényleg hosszútávú beruházás. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.