Tangle Teezer

Ár:   3520 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. október 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

"Amilyen kicsi a mérete olyan nagy stylingban! Csak dobd be a táskádba és kapd elő, amikor csak szükséged van rá, hogy felfrissítsd a hajadat. A levehető védőtok megvédi a kis keféket a szöszöktől és a kosztól. "

1200 Ft Tangle Teezer Compact Styler
Ár: 1200 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: Párszor használt., Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő. Kb. heti 1x késő délután az Örs vezér téren személyesen is átvehető, előre egyeztetés szükséges.
krisztinakasza91

2020. január 27.

Nagyon jól bontja a kócos hajat és masszírozza a fejbőrt. Pici és könnyen elfér a táskámban, egyik legjobb neszesszer-holmim. Az ára miatt kap 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Szilvikriszti

2020. január 20.

Nekem ez nem lett a kedvencem, utazáshoz jó, de húzza a hajam, nehezebb vele kifésülni, mint az original változattal. Sokkal merevebbnek tűnnek a fogai, gondolom azért, hogy szállítás közben kevésbé sérüljön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

2019. december 8.

Csak Tangle Teezer fésűket használok évek óta, nagyon elégedett vagyok ezzel a kompakt verzióval is. Szuper, hogy nyugodtan bedobhatom a táskába és nem lesz semmi baja. Rose gold cream árnyalatban van meg és gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Eperkelany

2019. november 11.

Picit furi, hogy nincs nyele.. Főleg úgy, hogy világ életemben nyeles fésűt használtam. Ennek ellenére meg lehet szokni gyorsan, és rendkívül praktikus, hogy pici, bárhová viheted, s még a sörték is védve vannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Jotunderkeresztanyu

2019. november 5.

Nekem sajnos nem vált be a derékig érő, vékonyszálú hajamra. Nagyon hosszú idő volt kifésülni. Egy-egy alkalommal tudom használni csak, utána muszáj a jól bevált hajkefémet használnom. Be kell lássam, nem tudok nyél nélküli hajkefét használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Milli88

2019. november 5.

Szeretem, mert utazáshoz tökéletes. Kézre áll, a mérete pont megfelelő nem is nagy, de nem is kicsi. Az alján különösen szeretem a lepattintható részt, hisz így biztosan nem sérülnek a sörték, vagy fogak. A rosegold színű van meg, ami nagyon gyönyörű, már mások is szóvá tették, amikor meglátták nálam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

98SzAnDi19

2019. október 16.

Hát, vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Jó a méret és a kialakítás, de sokkal jobban harsog vele a hajam fésülödéskor, mint a disznósörtés fésűmmel. Nem mellesleg a másik árban a fele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Panni21

2019. szeptember 10.

Körülbelül 5 éve használom, akkor még nem találkoztam színes változattal (ajj, olyan szépeket kapni mostanában), úgyhogy a sima fekete van meg. Azóta próbaltam már a Salon Elite és az Original típusokat is, de nagyon gyorsan túladtam mindkettőn, egyik sem vált be annyira, mint ez. A Wet Detangler volt még, azt szerettem (sajnos elhagytam), de ez még annál is jobb.
Vékonyszálú hajam van, ez a kicsi áll leginkább kézre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Vékonyszálú hajam van, ez a kicsi áll leginkább kézre.

Zsofi321

2019. augusztus 14.

Megvan a The Wet Detangler és szerettem volna egyet, amikor utazok, mert sajnos a The Wet Detangler-t betettem a bőröndbe és 1-2 sörte meghajolt. :(
Nagyon szeretem, igazából szárazon őt szoktam használni, nagyon jól a kézhez igazodik. Ez a lepattintható kis alja nagyon ötletes, nem sérülnek meg a sörték. Én nagyon szeretem, és szerintem a tisztítása is nagyon könnyű. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Lizz07

2019. július 17.

Mivel a "The Wet Detangler" verzió annyira bevált, így beszereztem ezt is, hogy az utazások alatt se kelljen más fésűkkel szenvednem. Nagyon praktikus és táskabarát. Ezt is szereti a hajam. Akciósan szereztem be, így pláne megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.