Best of Beauty 2019

Tangle Teezer

Ár:   3520 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. október 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

"Amilyen kicsi a mérete olyan nagy stylingban! Csak dobd be a táskádba és kapd elő, amikor csak szükséged van rá, hogy felfrissítsd a hajadat. A levehető védőtok megvédi a kis keféket a szöszöktől és a kosztól. "

1200 Ft Tangle Teezer Compact Styler
Ár: 1200 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: Párszor használt., Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő. Foxpost: 799 Ft. Postán maradó csomag: 1090 Ft. Kb. heti 1x késő délután az Örs vezér téren személyesen is átvehető, előre egyeztetés szükséges.
Ár: 1000 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: használt, leírás szerint, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/mpl automata
fleonora

2019. május 26.

Gyakran elsétáltam a Rossmannban ezek a fésűk mellett de valahogy sose éreztem azt, hogy szükségem lenne rájuk. Hosszú, fenékig érő festett szőke hajam végett, aminek a töve sötétbarna mindenképp akartam egy új fésűt ami nem törik, könnyen tisztítható (sajnos amilyen igényes vagyok más téren, a fésűm kifejezetten undorító állapotban szoktam hagyni). Bevallom a Rossmannban én nagyon drágálltam a legolcsóbb basic fésűért is minimum 4000 forintot adni, viszont a sok komment miatt késztetést éreztem hogy megvegyem az első Tangle Teezerem, így a notinon kedvezménnyel 3 fésűt vettem 10000 alatt, így a compactot rose gold árnyalatban, az ultimate hair brusht illetve a szárítóval kompatibilis fésű nagyobb verzióját.

1. Compact : Nagyon tetszik a krém és a rosegold árnyalat keveréke, teszi amit kell, főként arra jó hogy az amúgy formázott hajat napközben megigazítsa az ember, de számomra picit rövidek a tüskéi, viszont az előbb említettek végett arra amire kell használni tökéletes.

2. Ultimate: Ez a kedvencem mindközül, amióta megvan ez a fésű állandóan fésülködöm és sokkal simább és puhább tőle a hajam, konkrétan egy erős leszívás és festés után is olyan állapotban volt a hajvégem hogy a fordász feleslegesnek tartotta a vágást. IMÁDOM. Pluszpont a nyél, ami miatt sokkal könnyebb használni.

3. Hajszárítós (sajnos nem jut eszembe a neve): Nem értek egyet a fentiekkel, nekem abszolút nem tépte a hajam és abszolút simává lehet szárítani vele a hajat ami jó alapja egy utána lévő vasalásnak. Én hajvasalás közben is ezt használom és sokat segít. Funkcióját tekintve ne akarjatok ezzel kifésólni a vizes hajatokat mert nem olyan puha mint a társai, nyilván nem fog műküdni. Ha valaki funkciójának megfelelően használja akkor szerintem elégedett lesz a termékkel és kevésbé fog csalódni mint az előttem szólók.

Összességében imádom mindegyik fésűt, egy darabig biztos nem fogok semmi mást használni. Nem mondom hogy nem lehet nélkülük élni de sok olyan pluszt adnak amit egy sima fésű talán nem nyújthat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

hennith

2019. május 4.

Nagyon megéri az árát, szuper fésű. A Tangle Teezer minden itthon kapható változatát imádom. Sajnálom, hogy nem fedeztem fel korábban. Utazásokhoz a kis compactot szoktam eltenni, hiszen ennél kényelmesebb megoldás nincs is. Nem sérül, kis helyen elfér a táskában. A hajam sokkal ápoltabbnak tűnik. Imádom!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Kiscica15

2019. április 8.

Nekem nagyjából 5 éve van meg a Shaun the sheep-es változatban :D. Még ennyi év után is teljesen jó állapotban van, pedig rengeteget hordtam táskában. Egyébként nekem hosszú, dús és könnyen gubancolódó hajam van, amit ezzel a fésűvel sokkal könnyebben és gyorsabban ki tudok fésűlni. Azt nem tudom, hogy mennyiben befolyásolja a hajnövekedésemet, de szerintem mióta ezt használom, kevésbé töredezik a hajam. Egyetlen negatívum, hogy kimosásnal valahol becsurog a víz a fésűbe és ott lötyög a belsejében, ezért tovább tart amíg megszárad (bár lehet, hogy csak az enyém ilyen nyomi :D). A jövőben majd egy nyéllel ellátott verzióra is be szeretnék ruházni, mert ez a compact verzió nem mindig áll olyan jól kézre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

SchmitzhoferFanni

2019. február 24.

1 hete érkezett meg hozzám és azóta imádok fésülködni. Nagyon szeretem és észrevehetően tényleg szebb lett a hajam, nem száll nem tűnik seprűsnek a vége, szóval tényleg megéri. Ráadásul féláron sikerült Angliából megrendelnem. Mindenképp szeretném a nyeles verziót is beszerezni, amit hajszárításnál tudok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Yaksha

2019. február 8.

Tökéletes!
Legalábbis az én hajamra, ami vékonyszálú, mell alá érő, és tovább szeretném növeszteni. Először egy TT Salon Elite-et vettem, aztán azonnal megrendeltem ezt a Compact verziót is, mert annyira bevált :)
Az eredmény puha, sima, selymes haj, még a nem frissen mosott haj is gyönyörű és egészséges miután kifésülöm velük.
Aki vacillál, az ne tegye, mert ezek a cuccok tényleg nagyon jók! Megéri az egyszeri beruházást, hiszen a hajad meghálálja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Tökéletes!

laanyka

2019. február 2.

Nagyon menő ez a kis cucc, tudom vinni ide-oda, csak bedobom a táskába és bármikor elő tudom kapni ha szükséges. Azért kicsit drágának találom - én az athéni Sephoraban vettem 17 euroért -, de a hype az hype nincs mit csinálni :) Nekem a rózsaszín verzió van meg, ami nagyon csajos és trendi, ráadásul nagyon praktikus a kialakítása is, szóval egy rossz szavam nem lehet :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Diana0402

2019. január 10.

Az original után vettem meg ezt gyönyörű fehér rosegold színben, miutan már a réginek el voltak kissé hajolva a fogai. Ezt is ugyanúgy szeretem és az alaja miatt hátha nem hajlanak majd ugy el a sortei, nem véletlenül utazashoz ajánlott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

andi1216

2019. január 10.

Nagyon szeretem, direkt a compact verziót vettem meg belőle, hogy bárhova vihessem, de amúgy hétköznap otthon is ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

vadvirag919

2018. december 27.

Update: 1 hónappal később... kénytelen vagyok felpontozni, ugyanis kinőttek a babahajaim végig a homlokomon. -.-"" Kedvenc bontófésű EVÖR.

Rosegold cream színben van meg, valami iszonyat gyönyörű. Vizes hajhoz tökéletes, egyáltalán nem húzta. Szárazon nem vagyok vele teljesen megelégedve, frissen mosva száll tőle a haja, kissé durvák a sörtéi. Nem nagyon hittem ebben a fésűben, és őszintén lehet azért nélküle élni, de megkönnyíti a gubancolást és ha találsz olyan színben amiért odavagy, pláne leárazva, egy próbát megér. Mondjuk a rossmanost jobban bírom és olcsóbb is, szóval a koppintásokkal ugyanilyen jól jár az ember, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Kremcica

2018. november 26.

Szerettem volna szeretni mert első eredeti TT-em, de nekem nem igazán jön be. Ez a CS kisebb mint a normál méretű TT bár éppen ha kicsit bötén is még épp kézre áll. A kis teteje tényleg jó, utazáshoz táskába praktikus. De szerintem elég kemények a fogai. Előzőleg a Müller sajátmárkás koppincsát használtam (Betty brush) aminek nagyobb a felülete, fogója is van és ami a legfontosabb sokkal lágyabbak a sörtéi nem szúr, nem bántja a fejbőrömet. Ezzel meg vagy csak a felső hajréteget tudom kifésülni (apró részletekben) vagy szétkarmolom a fejbőrömet. Szépen bontja a kócos, vizes hajat de áldozatok árán. A másik hogy a kefe résznél a műanyag két részből áll. Eleve kicsit lötyög (hurrá minőség), de mikor tisztítom konkrétan alig lehet kiszárítani a kefét mert ebbe a résbe is belemegy a víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.