Tangle Teezer

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

"Amilyen kicsi a mérete olyan nagy stylingban! Csak dobd be a táskádba és kapd elő, amikor csak szükséged van rá, hogy felfrissítsd a hajadat. A levehető védőtok megvédi a kis keféket a szöszöktől és a kosztól. "

Új - 3500 Ft Tangle Teezer Compact Styler
Ár: 3500 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, bontatlan, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Postázás megoldható előreutalást követően, illetve személyes átvétel Gödöllőn, vagy Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Köszönöm szépen, cserében nem gondolkodom most.
Ár: 3800 Ft , Eladó: Myrtle
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest (esti órákban Oktogon környékén), fizetés: személyes átvétel/postán maradó, ajánlott/foxpost automatába/ packeta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

jubileum

2022. június 8.

Igazából a nedves hajra való keféért mentem, de teljes kifosztottság fogadott, az egyetlen darab ami a márkától maradt ez volt, és gondoltam hogy úgyis veszek egy bármilyet, hogy kipróbáljam, ha meg jó akkor úgyis kell rendes is és utazós is, ha meg nem akkor így is úgy is egyet vettem...

Nagyon gyorsan lejött hogy mekkora gamechanger a normál hajkefékhez képset, pedig abból si syossost használtam. Egyszerűen nem húzza a hajat, nagyon ritka, hogy mégis beleakad valamennyi, és azt picit meghúzza. A szálai elhajolnak amikor csomóval találkoznak és hagyják kisiklani. Ebből persze logikusan következne hogy akkor hogy bont ki bármit, ha megfutamodik? De valahogy mégis kibontja már sokszor a második húzásra, anélkül hogy fájna, és a kefében is kb feleannyi hajszál marad mint a rendes hajkefében.

Ennél a modellnél engem iszonyatosan zavar hogy nincs nyele, illetve hogy sokszor érzem hogy túl rövidek a fogai, ezért mintha macska nyalogatná a hajam tetejét, úgy oda kell nyomni a fésű testét. Viszont nagyon szuper ez az alsó kiegészítő ami védi a fogakat, és így tényleg lehet hurcibálni utazni, szólva utazni egyértelműen nagyon jó vele. Viszont kimosni nem volt túl jó, mivel az alsó rész rögzítője a felül zárt kis légtérben végződik, aminek a fésű felé pereme van. Ha víz megy bele nagyon nehezen jön is...ez azért kicsit szívja az embert ha meg akarja tisztítani a fogakat, és hát azt azért néha meg kell, hogy ne vigye vissza az ember a tegnapi koszt mosás után...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 8.

narancsfavirág

2022. június 7.

Sokáig nézegettem ezt a hajkefét, de az ára és az internetes rendelés miatt eléggé halogattam a beszerzését. Végül rászántam magam :) Tökéletes alany vagyok a károsodott, vékonyszálú, hosszú, gubancolódó hajammal, és persze a bárányos mintának is nehéz volt ellenállni :D Nem mondom, hogy ez sosem húzza semmilyen körülmények között a hajam, de mérföldekkel jobb a korábban használtaknál, és gyorsabban is végzek a fésülködéssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 7.

csutiancsi

2022. május 8.

Az első Tangle Teezerem egy Original típusú volt, nagyon szerettem, de mivel évek után meghajlott a vége a sok használattól, gondoltam ez milyen jó lesz, hogy tartóban is lehet tárolni, könnyen rápattan a közepén elhelyezett összekapcsoló "lyuk". Mivel ez a változat keskenyebb is és tömörebb, kisebb felületet lehet vele egyszerre fésülni, és nekem van hogy kiesik a kezemből, szinte a markomba belefér, én személy szerint jobban szerettem a régit mert valahogy az úgy jobban passzolt a kezembe a fésülködéskor szélesebb is volt kicsit a kialakítása. Mindkettő könnyen síklik a hajba. Amúgy én szép rose gold színben rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 8.

Colibri

2022. április 30.

Nővéremtől kaptam első ilyenem. itthon használom lefekvés előtt és meglepett, könnyen siklik a hajamba simán kibogozza, nem tépi, nem húzza, kellemes érzés a fejbőrömnek is a hajam selymes lesz utána azt hiszem megérné lecserélni teljesen ilyen Tangle Teezerre a sima keféimet. Szupi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

Liara0826

2021. szeptember 28.

Régóta nagy a hype a Tangle Teezer körül, de eddig sikerült ellenállni neki, de ma megláttam a Rossmannban kiárusítási áron a cicásat és ez ellen már nem tudtam küzdeni. Gondoltam táskába jó lesz, mindig viszek magammal fésűt mert könnyen kócolódik a hajam, eddig használt összecsukhatós tükrös hajkefém pedig nem cicás. Valamint annyi jót hallottam róla, gondoltam így, ennyire akciósan megéri megvenni és kipróbálni.
Itthonra én egy teljesen fából készült hajkefét használok, annak a kefe végei gömb alakúak és sokkal kíméletesebbek az én érzékeny fejbőrömhöz, nem ilyen hegyes, valamint anyagában is puhább. Hajhossznál pedig nem tapasztaltam változást, a száraz hajam ugyan úgy fésüli mint a többi, nedves hajon pedig egy nagyon jó hővédő hajápolót használok amivel minden fésű gond nélkül siklik a hajamban.
A páromnak tetszik, én még barátkozom vele, egyenlőre nem cseréli le a táskámban lévő kompakt kisfésűmet, az itthoni fa hajkefémet pedig semmi nem fogja.
Örülök, hogy teljes áron nem vettem meg, úgy senkinek sem ajánlom, de Rossmannban ki lehet fogni nagy akciókat, úgy megéri, tudtommal sok sok évig kibírja egy fésű. Akinek hasonlóan érzékeny a fejbőre annak egy (pl. rossmannos) fából készült hajkefe jobb befektetés, főként hogy úgy olvastam azok a jótékony olajokat eljuttatják a hajtőtől a hajvégekig és kíméletesebbek a hajhoz is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Ametiszt

2021. szeptember 25.

Hajkefe fronton csodaszer, en ezt a változatát utazáshoz vagy házon kívül használom inkább, otthon pedig a nyeles verziót. Tényleg nem tépi a hajat, csak úgy siklik, fájdalommentesen bont. Meg a kislányom is szereti ha ezzel fesulom. :) Drága de megéri, nekem mar legalább 5-6 eve megvan és semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

Pipere

2021. szeptember 25.

Nekem nem igazán jött át, mitől lenne olyan különleges. Persze, jó vele fésülködni és nem tépi nagyon a hajat, de erre más, olcsóbb kefék is képesek. Vékonyszálú de sűrű hajam van, folyton begubancolódik de találtam fele ennyiért sűrű és rövid sörtéjű fésűt és ugyanezt tudja nyújtani, sőt mindkettő ugyanannyi hajszálat szed ki.
Ezt a kiszerelést azért választottam, hogy jó lesz vele utazni ami igaz is, de nekem kicsi, kényelmetlen a kezemben, és ha össze akartam fogni a hajam, hát nagyon bénáztam vele az elején - persze gyakorlással azért bele lehetett jönni . Összességében szerintem túlárazott, örülök, hogy megvettem de többre szerintem nem ruházok be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

lidocain

2021. szeptember 13.

Évekig használtam a DM saját márkás változatát, én azt is nagyon szerettem, az volt az első hajkefém amivel nem volt kínszenvedés kibontani a vékonyszálú, szörnyen gumbacolódó hajam. Pár éve jött velem szembe Londonban egy cuki unikornisos változata az eredetinek, gondoltam beruházok rá. Nagyon boldog vagyok vele, nem húz, nem töredezik tőle a hajam, öröm vele a fésülködés. Ráadásul az én kisméretű kezemre ez sokkal jobban rááll mint a nagyobb változatok. Ingázó életmódom miatt hamar szereztem belőle egy másodikat is, de azóta megszaporodott a számuk, mivel az egyik anyukámnak annyira megtetszett hogy elkérte tőlem. :) Amúgy kétféle változatban van meg, az egyik ez a védőtokos Compact Styler, a másik az Original Mini. Az utóbbi formája szerintem sokkal ergonomikusabb, jobban kézre áll, ha valaki nem kifejezetten utaztatni akarja én azt jobban tudom ajánlani, méretre egyformák.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

kamillaanemeth

2021. szeptember 7.

föleg a merete es a design miatt vettem, napi hasznalatra ennel nagyobb "csodakefet" tartok, de arra szuper, hogy napközben kicsit rendbeszedjem magam. probaltam vizes hajjal is, de ahhoz szerintem rövidek a kefe "sörtei". kicsit tularazott, kicsit tulhypeolt, de vegülis engem is megvett a rozsaszin parducminta, 4 csillag jar neki, de ennel olcsobban sokkal jobban is megvalositottak mar ezt az ötletet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Vivien77

2021. június 30.

Nagyon sokáig gondolkodtam rajta, hogy megvegyem e, ugyanis az ára elég borsosnak mondható. A sok pozitiv vélemény hatására vettem meg, egyébként nem bántam meg. Nekem a rosegold változata van meg, nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.