Tangle Teezer

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: carrie92, Módosítva: 2020. április 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Biztosítja a fájdalom és töredezésmentes fésülködést. Szuper előnye, hogy kompakt méretének köszönhetően akárhova magaddal viheted. Használható nedves és száraz hajon egyaránt. A hosszú fogak a gubancokat tüntetik el, míg a rövidek simává varázsolják a haj felszínét.Lepattintható fedele megóvja a fogakat a külső hatásoktól.

Bonn1e

2020. május 29.

Ez a fésű tényleg csoda. Valójában nem jöttem rá, hogy mi a titka, mert más hajkefém is volt már, aminek eltérő méretű fogai voltak, mégsem volt ilyen jó. :D
Frissen mosott, nedves és száraz hajra is remek, nem tép egyáltalán.
Az meg csak hab a tortán, hogy van belőle Minnie egeres. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Frissen mosott, nedves és száraz hajra is remek, nem tép egyáltalán.
Az meg csak hab a tortán, hogy van belőle Minnie egeres. :D