Tangle Teezer

Ár:   3340 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bejus89, Módosítva: 2014. március 31.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Limitált kiadás

Ez az innovatív professzionális fésű tökéletesen kifésüli a haját és megakadályozza az összegubancolódását. A praktikus csomagolásnak köszönhetően, amely védi a fésű sörtéit, mindig magánal tudja tartani és használni tudja, amikor csak szükséges. A fésű kíméletesen fésüli a hajat, megakadályozza a haj húzását és megelőzi a haj mechanikus sérülését. A hajfésülés soha nem volt még ilyen könnyű, mint a Tangle Teezer fésűvel. Sűrű sörtéi biztosítják a haj tökéletes kifésülésést már pár húzás után és a hajnak selymes lágyságot kölcsönöznek.

Krómozott arany és ezüst színben kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kisbobitas

2021. február 12.

Már lassan 2 éve használom, igaz nem minden nap, de azért van haszna. Strandra vittem sokszor ezt a fésűt, mivel praktikus a kialakítása így be tudtam dobni a táskába. A vizes hajamat aránylag nagyon gyorsan kifésülte, nem tépte a hajam mellesleg.
Ha ki van vasalva a hajam sokszor magammal viszem, mert biciklizés után szénakazal a fejem és muszáj rendbe rakni ha oda érek.
Összességében nagyon praktikus, könnyen használható, igaz nem olyan olcsó, de megéri befektetni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 12.

Babooca

2020. április 22.

Míg le nem cseréltem a Wet Detanglerre ezt használtam 1,5 évig. Mondhatni szerettem, mert az előtte használt fésűimnél mérföldekkel jobb,de nem volt olyan hatékony a vizes haj fésülésénél, mint pl. a nyéllel rendelkező Wet Detangler. Sokszor kiesett a kezemből, a hajat mindig szét kellett választanom, mert csak a felső réteget tudtam vele fésülni rendesen. A tisztítása nehéz, mert középen a rápattintható védőalj miatt van egy lyuk, amiben megáll a víz, a tisztítószer. Mióta lecseréltem a WD-re sokkal ritkábban küzdök a hajtépéssel, hajtöredezéssel, szóval hosszú hajra (nekem csípőig ér) nem ajánlom. Táskába bedobós fésűnek jó, mert menet közben hasznos, de akkor már olcsóbban is lehet találni hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

BlankaF

2020. április 22.

Nem is tudnam massal elkepzelni a fesulkodest. Nem tep, nem huz, nagyon konnyen kijon vele a gubanc a hajambol. Nem szall fesulkodes utan, meg fenyesebb is lesz tole. A csomagolasa is praktikus, sokat utazom ki van teve a strapanak, de nagyon jo otlet ez a vedo az aljara.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

bigdaybeauty

2020. február 20.

Nekem metál lila színben van meg. Praktikus utazásnál, nem deformálódnak el a sörtéi. Csak ugyanazt tudom írni, mint az “original”nál, számomra ez “game changer”. Enélkül elképzelhetetlen számomra a hajápolás, mert minden gubancot, rasztásodást kibont, anélkül hogy fájna és alig marad benne pár hajszál. A formáját tekintve az eredetit jobban szeretem, mert nagyobb és jobban kézreáll, ezt néha kiejtem a kezemből. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.

HKriszti

2020. január 14.

Könnyebb kifésülni a gubancos hajat, viszont a lekerekített kialakítása miatt van meg kell szokni. Kis helyen is elfér:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

lenochka

2019. október 24.

Formája miatt tökéletesen illeszkedik a kézbe, ami használat során igen praktikus. A fésű sörtéi eltérő nagyságúak, egymás után váltakoznak a hosszabb és kicsit rövidebb szálú sorok, egyaránt nagyon rugalmasak.
A külsejét elnézve az volt az első benyomásom, hogy oké, hogy teljesen más, mint amit megszoktunk, de hogyan fog ez csodát tenni a hajammal? Hisz azért semmi igazán különöset nem látok rajta.
Nem tépi, nem húzza a hajat, nem kell félnem a fésülködés okozta töredezett hajvégektől. Tényleg maga az álom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

mkdorina

2019. június 27.

Derékig érő enyhén hullámos, dús hajam van. Egyszerűen lehetetlen ezzel a kefével kifésülni a hajzuhatagot. Csak a felső réteget tudom vele átkapirgálni, az alját nem bírja kifésülni, a fejbőrömet egyszer sem érte el, nagyon gyenge teljesítményt nyújtott. Nekem nagyon nem vált be ez a nyél nélküliség, kicsúszik a kezem közül, nincs rajta fogás. Összességében nagy csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

herczegno33

2018. október 18.

Pont ilyen színben van meg. Öröm vele fèsülködni. Nem húz, nem tèp. Nagyon könnyű a tisztítása. Egyèrtelmű az 5- ös osztályzat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Csanadivivi

2018. október 18.

2 éve kaptam ajándékba pont ezt az arany kiadást. Azóta semmi más fésűt/hajkefét nem használok. Mindenkinek csak ajánlani tudom!! :) Soha egyszer nem tépi a hajam, könnyen is tisztítható és szinte bárhol elfér. Egyértelmű 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

poldibarb

2018. augusztus 15.

En szeretem, mimdig nagyon kocos a hajam es nem szeretek fesulkodni, de ezzel a kefevel sokkal konnyebb, nem huzza a hosszu hajam, vizesen is ki tudom fesulni. Es meg dizajnos is :) csak egy nyel hianyzik rola, mert neha nehez fogni, de ez a pici konnyen elfer a taskamban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.