Tangle Teezer

Ár:   6290 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Buklika, Módosítva: 2021. április 15.

Kiszerelés:
Kategória:   Hajformázók

A hajkefével a haj beszárítása egyszerű, kímélő és hatékony. A hajkefe egyedi kivitelezése, szabadalmaztatott fogai és a hajkefe közepén lévő nyílás elősegíti az extra gyors szárítást. Az eredmény egészséges, dús haj, rendezett frizura bolyhosodás nélkül.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kszmlnd

2024. február 2.

Valóban bírja a hőt szárítás közben, de nem vettem észre, hogy az ígéretéhez híven valóban gyorsabb lenne vele a szárítás és a gyártó többi keféjével ellentétben ez gyakran tépi a hajam szárítás közben akkor is, ha előtte alaposan kifésültem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 2.

Tmr111

2022. április 14.

Számomra ő csak 2 csillagot ér. Nagyon kemények a fogai, sajnos nekem abszolút nem jött be. Ellenben a The Wet Detangler.. ódákat tudnék róla zengeni, annyira tökéletes fésű! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

ohkornelia

2022. március 3.

Szeretem a TT keféket, úgyhogy egy ilyet is beszereztem. Az első találkozásunk meglepő volt, mert valóban erősek a kis sörtéi, de azóta teljesen megsztam. Ami csodálatos, hogy teljesen ki lehet szedni belőle a hajat, és el lehet mosni. Könnyen tudom vele kifésülni a majdnem fenékig érő vékonyszú de rengeteg hajam, kevésbé tépi, mint a korábbi bármilyen hajkefém. Egy darabig gondolkodtam rajta, hogy hogy is kéne úgy megofgni, hogy jó legyen, de szerintem kezdek ráérezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

agi.greendaygirl

2022. március 2.

először a másik szárítós lapkefét vettem, hosszú hajra valót, nagyon me tetszett.
Ez kisebb, a kialakítása sztem kissé olcsó, gagyi, de a dolgát teszi.
Eddig is lukas lapkefével szárítottam a hajam, de amikor megtudta, hogy van a TT-nek is erre keféje, akkor vettem egyet. Nekem már amiatt jó, hog nincsenek bogyók a sörték végén. Amúgy nem tapasztaltam, hogy bármivel gyorsabban vagy szebbre száradna a hajam, de teljesen jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

Ez kisebb, a kialakítása sztem kissé olcsó, gagyi, de a dolgát teszi.

Tinkatinka

2022. február 21.

Tényleg komoly cucc.
Eltört a régi fésűm, így venni kellett újat és már sokaktól hallottam, hogy milyen jók ezek. Persze a rohanásban bevagoďtam egy rossmannba, hogy kell fésű és nem volt amit szoktam venni, ez emlékeztetett a legjobban az én régi fésűmre. Elsőre raneztem, hogy mennyi, na ezt biztos nem, nincs az a hype, ami ennyiért megéri, de nem volt más ami tetszett volna, szükségben és siettségben voltam, igy megvettem, egy próbát megér alapon. Hát tényleg megérte!
Tisztitható!!!!! Nekem ez az elsődleges egy hajkefénél. Sokkal kímeletesebben fésül, nem nevezném magam tudatos hajápolónak, egyáltalán, viszont napi 2-6 fésülködés nelkül nem erzem jol magam. Alapból egyenes, párára hullamosodó vastag es sok hajam van, amiből tartós frizurat készíteni 1 flakon lakk nélkül kb.lehetetlen, ennel fogva nekem az ápolt/igényes megjelenés a fontos, ha hajról van szó es ezt gyakori fésülködéssel érem el.
Az hogy hajmosas után balzsam nélkül is simán ki tudom fésülni a hajam nekem minden pénzt megér.
Az ultimate-et néztem ki a táskámba, nekem a nyeletlen verziók egyenlőre nem jönnek szóba.
Láttam vélemenyeket, amik szerint töredezettebbé teheti a hajat, de ugyanott olvastam, hogy a velemeny irók igyekeznek max. 2X fésülködni, hogy ne törjék a hajukat, szóval ettől nem félek, de ha mégis lenne ilyen update-elni fogok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 21.

Tényleg komoly cucc.

Jukka

2021. november 29.

Legjobb hajkefém a sima tangle teezer után. Vékonyszálú, törékeny hajam kifésülése hajmosás után kész rémálom volt, amig rá nem találtam erre a márkára. Ez a szárítókefe valóban gyorsítja a szárítást és fésülködés is fájdalommentes. Azt még mindig nem tudom eldönteni, hogy a tűhegyes sörték érzete a fejbőrömön furán kellemes-e vagy kifejezetten kellemetlen. :)
Rossmann kuponnal vettem, így nem fájt annyira az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Rossmann kuponnal vettem, így nem fájt annyira az ára.

Sika

2021. október 13.

Az ígért gyors szárítást hozza, ellenben olyan rövid a nyele, hogy nagyon kényelmetlen vele a munka. Ráadásul kemények a fogai, kellemetlen a használata ebből a szempontból is (átlagos sűrűségű vékony szálú hajam van).
Én megbántam ezt a vételt, számos hajkefe ebben az árkategóriában messze felülmúlja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 13.

pacsirszkyh

2021. augusztus 30.

Noha vállig érő a hajam, nagyon sűrű és simán eltartott fél-háromnegyed óráig a szárítás, mielőtt megismerkedtem ezzel a hajkefével. Amióta a birtokomba került, negyed óra- húsz perc alatt korrektül szárazra tudom varázsolni vele a hajamat közepes fokozatú hajszárítóval és sokkal fényesebb a végeredmény, mint a régi hajkefémmel. imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

meva

2021. augusztus 15.

Ez a fésű számomra minden pénzt megér. Heti 2-3 idegösszeroppanástól ment meg ez a kis csoda. Hátközépig érő hajamra a világ összes gliss kur/elseve kifésüléskönnyítőjét rátehettem, akkor is begubancolódott, amit félig sírva, teljesen kiborulva tudtam csak kifésülni. Az volt az utolsó csepp a pohárban, mikor egy egész tincset ki kellett ollóval vágnom, mert semmi más nem segített. Azóta már 4szer mostam hajat, már ezzel a fésűvel szárítva, totál fekete mágia az egész működése, de csak ajánlani tudom. Előfordul, hogy megakad a hajamban, de simán ki tudom szedni belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

KoosAlexandra

2021. június 12.

Szépen lehet vele hajat beszárítani, egyenesít és dúsít is, én például termékbemutató videó alapján tanultam meg helyesen használni. Mivel a közepén lyuk található, így elvezeti a hőt és nem forrósodik fel a fésű sem. Sajnos a fogai nagyon élesek és emiatt óvatosan kell vele bánni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.