Tangle Teezer

Ár:   6290 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Buklika, Módosítva: 2021. április 15.

Kiszerelés:
Kategória:   Hajformázók

A hajkefével a haj beszárítása egyszerű, kímélő és hatékony. A hajkefe egyedi kivitelezése, szabadalmaztatott fogai és a hajkefe közepén lévő nyílás elősegíti az extra gyors szárítást. Az eredmény egészséges, dús haj, rendezett frizura bolyhosodás nélkül.

Ár: 4000 Ft postán maradóval! , Eladó: Regi88
Állapot: 1x próbált, tisztítva adom át, Helyszín: Tapolca, fizetés: Utalás után postázom / MPL/

Sika

2021. október 13.

Az ígért gyors szárítást hozza, ellenben olyan rövid a nyele, hogy nagyon kényelmetlen vele a munka. Ráadásul kemények a fogai, kellemetlen a használata ebből a szempontból is (átlagos sűrűségű vékony szálú hajam van).
Én megbántam ezt a vételt, számos hajkefe ebben az árkategóriában messze felülmúlja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 13.

pacsirszkyh

2021. augusztus 30.

Noha vállig érő a hajam, nagyon sűrű és simán eltartott fél-háromnegyed óráig a szárítás, mielőtt megismerkedtem ezzel a hajkefével. Amióta a birtokomba került, negyed óra- húsz perc alatt korrektül szárazra tudom varázsolni vele a hajamat közepes fokozatú hajszárítóval és sokkal fényesebb a végeredmény, mint a régi hajkefémmel. imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

meva

2021. augusztus 15.

Ez a fésű számomra minden pénzt megér. Heti 2-3 idegösszeroppanástól ment meg ez a kis csoda. Hátközépig érő hajamra a világ összes gliss kur/elseve kifésüléskönnyítőjét rátehettem, akkor is begubancolódott, amit félig sírva, teljesen kiborulva tudtam csak kifésülni. Az volt az utolsó csepp a pohárban, mikor egy egész tincset ki kellett ollóval vágnom, mert semmi más nem segített. Azóta már 4szer mostam hajat, már ezzel a fésűvel szárítva, totál fekete mágia az egész működése, de csak ajánlani tudom. Előfordul, hogy megakad a hajamban, de simán ki tudom szedni belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

KoosAlexandra

2021. június 12.

Szépen lehet vele hajat beszárítani, egyenesít és dúsít is, én például termékbemutató videó alapján tanultam meg helyesen használni. Mivel a közepén lyuk található, így elvezeti a hőt és nem forrósodik fel a fésű sem. Sajnos a fogai nagyon élesek és emiatt óvatosan kell vele bánni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.