Tangle Teezer

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. június 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

A Tangle Teezer Fejbőr Masszírozó Kefe ideális a fejbőr és a haj tisztán tartására, élénkítésére. A kefe rugalmas, hosszú fogai eltávolítják az elhalt hámsejteket, visszamaradt termékmaradványokat, illetve gyengéden masszírozzák a fejbőrt, ami serkenti a hajhagymák működését is.

skincarelover

2022. szeptember 29.

Nem olcsó, de én nagyon szeretem! Kellemes érzés vele bemasszírozni az olajokat/ szérumokat a fejbőrbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

DushaX

2022. szeptember 19.

Szintén egy szuper termék a márkától! Én ugyan szérumok felvitelére/ bemasszírozására használom, a hajmosás közben nincsen vele tapasztalatom. Legfeljebb 3 percig használjuk ajánlás szerint, utána annyira kellemes érzést ad, tényleg ,,otthoni hajwellness’’ feeling :) kis extra, aki megteheti vegye meg. De persze nem egy must have termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 19.

Cicaslany

2022. augusztus 2.

Imadom! Minden hajmosaskor hasznalom. Sokkal tisztabb lesz a fejborom, es nagyon kellemes erzes vele a hajmosas. A fodraszomat is megkerdeztem, azt mondta, hogy mivel a masszirozas fokozza a verkeringest, tenylegesen jot tehet a hajnovekedesnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 2.

Redhoney

2022. június 18.

Jöttem felpontozni ezt a terméket. Nagyon bevált, minden hajmosáskor használom és néha előveszem esténként masszírozni vele a fejbőrömet is. Nekem extrán dús hajam van, így fontos, hogy hajmosáskor mindenhol alapos legyek, ez a kefe ebben rengeteget segít. Pont kézre áll, könnyen lehet használni, nekem nem sérti a bőröm, nem gubancolja a hajam, nagyon szeretem és örülök, hogy megvásároltam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 18.

pont

2022. június 15.

hat en sajnos nem tesztelesre kaptam, mint az elottem velemenyezok tobbsege, hanem kiadtam ra ~5000 forintot. nem rossz egyebkent, nekem pont kezre all es kellemesen maszirozza a fejbort, bar egy picit talan tul hegyesek a tuskei, lehetnenek tompabbak is, szoval esszel kell hasznalni. ezen kivul hajmosasnal is jol jon, de abszolut nem egy nelkulozhetetlen dolog es biztos vgyok benne, hogy olcsobban is lehet ugyanilyen termeket talalni.

nekem nincs kulonosebb problemam a fejborommel, azzal kapcsolatban meg elegge szkeptikus vagyok, hogy a hajnovekedest stimulalna.. szoval szimplan csak a maszirozgatas miatt vettem, de majd updatelek, ha hirtelen derekig none tole a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 15.

summerrain

2021. október 13.

Tesztelésre kaptam. Nem rossz, de semmivel se tud többet, mint a nem márkás fejbőr masszírozóm. A fogása nekem nagyon nem jött be, lehet azért, mert az átlagnál nagyobb kezem van. A kisebb tüskék szerintem nincsenek lekerekítve, nekem karistolnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 13.

necra

2021. szeptember 19.

Tesztelésre kaptam és nagyon megörültem neki, mivel 2 éve alopecia areatat állapítottak meg nálam, ami szerencsésen helyrejött, de mindig izgulok mikor újul ki újra. Gondoltam, ez majd segíteni fog. Mint kiderült ennél jóval praktikusabb dolgokra jó: gyerkőcöm feje időnként koszmós - el nem tudom képzelni miért, mert rendszeresen mossuk - ez nagyon szépen leszedte. Ő rettenetesen utálta, de az eredmény megérte. A másik, amihez nagyon bevált, a fejbőr radírozó kiszedése. Már ott tartottam, hogy kidobom a TRESemmé radírt, pedig imádom, hogy hűt, csak éppen a szemcsék beleragadnak a hajba, na azt csodásan kiszedi hajmosás közben.
Nem venném meg, de azért nagyon örülök neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Nem venném meg, de azért nagyon örülök neki

MaFa

2021. augusztus 17.

Tesztelésre kaptam. Sajnos nekem nem vált be. Kellemes érzés, ahogy masszíroz viszont, korpásodik tőle a fejbőröm, használat után égő érzést tapasztaltam annyira felsértette. Vizes haj kifésülésére alkalmas, de semmi több.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

mscintia

2021. augusztus 9.

Tesztelésre kaptam a terméket, ezúton is köszönöm szépen. Sajnos nem tudok róla magasztaló véleményt írni, ugyanis nem gondolom azt, hogy pénzt képes lennék érte adni. A funkcióját tekintve fejbőr-masszírozó fésű, azonban ezt nem tudta jól teljesíteni, sőt - korpásodást okozott, melyre nem volt precedens előtte. Sima fésűként sem tudnám jószívvel ajánlani, tép, húz, egyáltalán nem komfortos a használata, ráadásul gyenge anyagból van, egy-egy gubanc kibontásánál rettegtem, hogy szét ne essen a kezemben.

Update: Balzsamot viszont hatékonyan lehet felvinni vele a hajvégekre. Ennek ellenére továbbra sem javaslom a megvételét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Lili2109

2021. augusztus 7.

Tesztelésre kaptam. Jó termék, én hajmosás közben szoktam használni, az én hajamat nem tépi, kellemes használni. Nagyon jó a fogása. Jobban működik, mint a márkátlan fejbőr masszírozóm. Alapból nem biztos, hogy magamtól megvenném ennyi pénzért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 7.