Tangle Teezer

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sunshinegirl, Módosítva: 2020. január 15.

Kiszerelés:
Kategória:   Hajformázók

Egy professzionális kefe vékonyszálú, festett, töredezett hajra kifejlesztve, mellyel gyorsan és fájdalommentesen fésülheted ki a hajad.

Szilvikriszti

2020. január 20.

Annyira szép színe van. A müllerben vettem, a régi tangle teezerem helyett. Nagyon meg vagyok vele elégedve gyönyörűen kifésüli a hajat és nagyon gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Sunshinegirl

Korcsoport: < 18
2020. január 18.

Imádom!!😍😍
Ha lehetne 100 csillagot adnék rá.
A rossmannban láttam meg ezt a változatot, és meg is vettem, mivel pont az én hajtípusomra való.
A töredezés minimális mióta csak ezzel fésülöm a vékonyszálú, töredező gyenge hajam, és a hajgumikat is invisibobble-ra cseréltem(de erről írtam az oldalán). Egy pillanat alatt kifésüli a legnagyobb gubancokat is, egyáltalán nem húz, a fejbőrt is maszírozza, és fényes, puha a hajam a használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 18.

Imádom!!😍😍
Ha lehetne 100 csillagot adnék rá.