Tangle Teezer

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sunshinegirl, Módosítva: 2020. január 15.

Kiszerelés:
Kategória:   Hajformázók

Egy professzionális kefe vékonyszálú, festett, töredezett hajra kifejlesztve, mellyel gyorsan és fájdalommentesen fésülheted ki a hajad.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Teokleia

2022. február 23.

Csak néztem a Müllerben: 5300 Ft egy hakeféért??? De annyira vékony szálú és sérült a hajam - sokak szerint a hajam tépős gyors fésülködéstől -, és volt ajándékkártyám is, hogy ez a típus hazajött velem. Nos... ez egy hajkefe. Kifésüli a hajam, és ha finoman használom, tényleg nem húzza, illetve kellemesen masszírozza a fejbőröm. Fényesebb hajat eredményként nem tapasztaltam, ha csak nem, mert iszonyú zsírosodó hajam van. Még mindig atom hype-nak érzek egy hajkefét 1000Ft feletti áron - és ez a típus volt a legolcsóbb (!!!) a Tangle Teezerek közül. Várom, hogy bebizonyítsa, megéri az árát - egyszer elkezdhetne már énekelni nekem fésülködés közben, vagy betehetné közben a mosást.
Update: sem énekesi, sem mosónői babérokra nem tört a kefe időközben, viszont a hajam fényesebb és puhább lett :o el se hiszem, talán tényleg van ennek értelme. Hajmosáskor a kefét is mosom, könnyedén tisztítható, és a hajam tényleg puhább, szebb, dúsabbnak tűnik, lett egy fénye ami eddig nem volt - arról nem is beszélve, hogy úgy érzem magam fésülködés közben, mint egy elkényeztetett hercegi paripa akinek éppen fényesre kefélik és masszírozzák a szőrét. Nem fogok többet venni belőle, azért nem csodaszer, de csodajó élmény, ajánlom annak, akinek számít az ilyesmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 23.

Jukka

2021. november 29.

Legjobb hajkefém! Rossmann kuponnal vettem, így nem volt olyan drága. Vékonyszálú, törékeny hajam végre vizesen is fájdalommentesen tudom fésülni vele. A puha sörték kellemesen masszíroznak. Többhavi használat után sincs semmi baja. Párszor le is ejtettem, de nem repedt meg. A szennyeződések könnyen eltávolíthatóak a szilikon fejről. Mivel ezt nem lehet hajszárításhoz használni, megvettem az Easy Dry & Go kefét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Kriszta92

2021. szeptember 27.

Én is a fine&fragile fésűt vettem de nem ezt hanem aminek van nyele. Nagyon szeretem, szépen és kíméletesen fésüli ki a hajamat. Imádom használni vizes és száraz hajon is. Nem cserélném le semmire. ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Nessy

2021. június 25.

Én nagy TT rajongó vagyok, 2013 elején vettem a Compact Styler-emet, ami azóta is hű társam. Azóta elhagytam egy Salon Elite-t és elkoptattam egy Originalt (az egyik oldalán a tüskék elkezdtek felszöszösödni, kopni, ez pedig biztos nem jó a hajnak..megtartottam így is, mert hennázás után jól jöhet még).

Igazából egy új Originalt akartam venni, de olyan vidám színe van ennek a Fine&Fragile-nak, hogy végül emellett döntöttem. Puhább sörtéjű mint az Original, nyilán, a Compact Styler-hez hasonló. Ugyanolyan szépen kifésüli a hajam mint a korábbi TT-k, szóval egyértelmű, hogy nálam ez is 5 pontos, de ahogy a neve is sugallja, inkább vékonyszálú hajra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

agirlhasnoname

2021. április 20.

Nem tudom, hol álmodta a gyártó, hogy ez nem teszi tönkre a hajat, nekem konkrétan az utolsó 5-6 centit agyontörte. (Nem szétlakkozott vagy szinte berasztásodott tincseket akartam kifésülni vele.) Fejbőrmasszírozásra kiváló, csak ezért nem vágtam lendületből a szemetesbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Bocse

2020. július 29.

Nem mondom, hogy pénzkidobás de nem változtatta meg az életem. Igazából olyan mintha nem is lenne. Nem sokallom az árát, jobbat vártam de nem tudom hogy miért. Miért hittem el, hogy egy hajkefétől kevésbé hullik majd a hajam? Na igen, akkor meg is érdemlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

zizz89

2020. április 25.

Már akkor kíváncsi lettem rá, mikor először utána néztem a TT-nek, mégis az Ultimate Finishing-re vágytam igazán (a nyele miatt), pedig bizony festett és töredezett hajam van.

Berendeltem akciósan webshopból az Ultimate Finishing-et (szigorúan a feketét!) és 2 nap múlva kaptam a drogériás értesítőt a TT akcióról :-D Ééééésss..... nem bírtam ki! Gondoltam ezt is kipróbálom (3000 Ft-ért), aztán, ha nem jön be, eladom.

Amint használni kezdtem, tudtam: megtaláltam a nekem valót. Imádom, hogy egy átfésüléssel 5-7 hajszálat vesztek csak, amiket azonnal ki tudok szedni, aztán oldalról befújok a sörték közé és máris olyan, mintha most csomagoltam volna ki.

Összevetve: ennek rugalmasabb, vékonyabb, "puhább" sörtéi vannak és használata után fényes és sima a haj. Úgy sejtem, kímélőbb, mint a nagy tesó.

Hétköznapokra viszont a gyorsabb készülés érdekében az Ultimate-et kell használnom, mert ennek sajnos nincs nyele és eltart vele a teljes átfésülés.

Ezért 4*

(Megjegyzés: Kizárólag száraz hajon, vizes hajat ugyanis egyáltalán nem fésülök - nem gyilkolom a hajam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Ezért 4*

pannaa

2020. február 10.

Régóta szetettem volna egy tangle teezert. Egyszer szüleimnèl hagytam a régi hajkefèm, gondoltam, ez egy égi jel, hogy beszerezzem. A régihez azóta hozzá se nyúltam, szerintem ez mindent elmond. Imádom! Más hajkefèm soha nem lesz már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Szilvikriszti

2020. január 20.

Annyira szép színe van. A müllerben vettem, a régi tangle teezerem helyett. Nagyon meg vagyok vele elégedve gyönyörűen kifésüli a hajat és nagyon gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Sunshinegirl

2020. január 18.

Imádom!!😍😍
Ha lehetne 100 csillagot adnék rá.
A rossmannban láttam meg ezt a változatot, és meg is vettem, mivel pont az én hajtípusomra való.
A töredezés minimális mióta csak ezzel fésülöm a vékonyszálú, töredező gyenge hajam, és a hajgumikat is invisibobble-ra cseréltem(de erről írtam az oldalán). Egy pillanat alatt kifésüli a legnagyobb gubancokat is, egyáltalán nem húz, a fejbőrt is maszírozza, és fényes, puha a hajam a használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

Imádom!!😍😍
Ha lehetne 100 csillagot adnék rá.