Tangle Teezer

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sunshinegirl, Módosítva: 2020. január 15.

Kiszerelés:
Kategória:   Hajformázók

Egy professzionális kefe vékonyszálú, festett, töredezett hajra kifejlesztve, mellyel gyorsan és fájdalommentesen fésülheted ki a hajad.

Bocse

2020. július 29.

Nem mondom, hogy pénzkidobás de nem változtatta meg az életem. Igazából olyan mintha nem is lenne. Nem sokallom az árát, jobbat vártam de nem tudom hogy miért. Miért hittem el, hogy egy hajkefétől kevésbé hullik majd a hajam? Na igen, akkor meg is érdemlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

zizz89

2020. április 25.

Már akkor kíváncsi lettem rá, mikor először utána néztem a TT-nek, mégis az Ultimate Finishing-re vágytam igazán (a nyele miatt), pedig bizony festett és töredezett hajam van.

Berendeltem akciósan webshopból az Ultimate Finishing-et (szigorúan a feketét!) és 2 nap múlva kaptam a drogériás értesítőt a TT akcióról :-D Ééééésss..... nem bírtam ki! Gondoltam ezt is kipróbálom (3000 Ft-ért), aztán, ha nem jön be, eladom.

Amint használni kezdtem, tudtam: megtaláltam a nekem valót. Imádom, hogy egy átfésüléssel 5-7 hajszálat vesztek csak, amiket azonnal ki tudok szedni, aztán oldalról befújok a sörték közé és máris olyan, mintha most csomagoltam volna ki.

Összevetve: ennek rugalmasabb, vékonyabb, "puhább" sörtéi vannak és használata után fényes és sima a haj. Úgy sejtem, kímélőbb, mint a nagy tesó.

Hétköznapokra viszont a gyorsabb készülés érdekében az Ultimate-et kell használnom, mert ennek sajnos nincs nyele és eltart vele a teljes átfésülés.

Ezért 4*

(Megjegyzés: Kizárólag száraz hajon, vizes hajat ugyanis egyáltalán nem fésülök - nem gyilkolom a hajam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Ezért 4*

pannaa

2020. február 10.

Régóta szetettem volna egy tangle teezert. Egyszer szüleimnèl hagytam a régi hajkefèm, gondoltam, ez egy égi jel, hogy beszerezzem. A régihez azóta hozzá se nyúltam, szerintem ez mindent elmond. Imádom! Más hajkefèm soha nem lesz már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

Szilvikriszti

2020. január 20.

Annyira szép színe van. A müllerben vettem, a régi tangle teezerem helyett. Nagyon meg vagyok vele elégedve gyönyörűen kifésüli a hajat és nagyon gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Sunshinegirl

Korcsoport: < 18
2020. január 18.

Imádom!!😍😍
Ha lehetne 100 csillagot adnék rá.
A rossmannban láttam meg ezt a változatot, és meg is vettem, mivel pont az én hajtípusomra való.
A töredezés minimális mióta csak ezzel fésülöm a vékonyszálú, töredező gyenge hajam, és a hajgumikat is invisibobble-ra cseréltem(de erről írtam az oldalán). Egy pillanat alatt kifésüli a legnagyobb gubancokat is, egyáltalán nem húz, a fejbőrt is maszírozza, és fényes, puha a hajam a használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 18.

Imádom!!😍😍
Ha lehetne 100 csillagot adnék rá.