Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

itsjucus

2019. november 26.

Fodrászom használta és nagyon meglepődtem hogy a mosott szárított hajamat rögtön elkezdte vele fésülni, mondom tuti kitépi a fél hajam és fájni fog, de nem. Könnyen siklott a hajamban, Azóta vettem is magamnak egy The Wet Detangle tipust és imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

ev3lin

2019. október 15.

Már régóta szemeztem ezzel a hajkefével...Notino-ról meg is rendeltem. Hát... nem gondoltam volna, hogy ennyire fogom szeretni. Ez a kefe egy csoda! A szőkített hajam sokszor nagyon össze gubancolódott, ez a kefe olyan gyorsan és szépen kifésüli. Imádom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

novembermesi

2019. október 14.

Notinóról rendeltem, meg van kb 3 hónapja én nagyon szeretem. Könnyű vele fésülködni. Nekem vékonyszálú, hullámos a hajam. Vizesen sem tépi a hajam, tetszik h masszíroz kissé. Megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Effi

2019. október 4.

Nem szeretek gyors véleményt alkotni semmiről, de itt kivételt kell tennem. Tegnap érkezett a kicsike, hosszas tépelődés (na meg Notino-s akció miatt) után rászántam magam. Olvasva a véleményeket, látva a nagy hype-ot, nem tudtam elképzelni, miért vannak oda emberek egy tenyérnyi hajkeféért, mégis mit tud? Hát kérem, mindent. A hajam pár szóban: vékonyszálú, tartatlan, szöszös, hullámos sz@r. Átgereblyéztem ezzel és nem győztem csodálkozni. Nem húz, nem akadozik, a haj sima és fényes lesz tőle. Most már értem, mire föl ez a nagy felhajtás, belépek a rajongói klubba én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 9.

Mindenkitől azt hallottam, hogy hú tangle tezzer ide, hú tangle teezer oda.
De őszintén!?
Szerintem ennyi pénzt nem ér meg, nem tud többet, mint egy sima hajkefe, a kialakítása nekem pedig nem vált be, elveszik a hajamban, miközben fésülöm. Igaz, tényleg nem húzza a hajamat, de szerintem ez nem a kefének köszönhető, hanem hogy hogyan fésüli az ember a haját. Ráaádásul nekem sokkal jobban hullik tőle a hajam, mint egy sima hajkefétől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Mindenkitől azt hallottam, hogy hú tangle tezzer ide, hú tangle teezer oda.
De őszintén!?

nyk

2019. július 23.

Ez valóban megéri az árát. Nagyon könnyen gubancolódik a hosszú hajam, de ezzel még vizesen is egyszerűen ki tudom fésülni. Kár, hogy csak egy éve találtunk egymásra. (Azt hittem csak nagy hype-ja van de nem hatásos, azért nem vettem meg korábban. Tévedtem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Lor

2019. június 27.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: Imádom! Kb. 5 éve ezt használom, és csakis ezt! Előtte mindenfélét próbáltam, bogyós végű kefét, nem bogyós végűt, lószőrből készült kefét, bontófésűt, tényleg mindent, de a hajvégeim töredezése csak nem maradt abba. Aztán rábukkantam erre a csodára és azóta gond egy szál se! A fogása számomra nem a legkényelmesebb, többször leejtettem, ami miatt néhány rögzítő pöcke már belül letört, de attól még a funkcióját nem vesztette el, stabilan egyben van a 2 fél. Ettől függetlenül ha tehetném, 10 csillagot kapna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Lill123

2019. június 9.

Imádom!! Ez az első hajkefe ami nem tépi a hajam. Kb.4 éve használom és még mindíg jól használható. Még a vizes hajamat is könnyen ki tudom vele fésűlni ami más hajkeféknél szinte lehetetlen volt vagy csak fájdalmak árán. Minden nőnek kötelező darab!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

szaboszilvia28

2019. május 15.

Hát az egyetlen kissé nem tetsző dolog az a hangja a hajon...
Akárhogy is nézem, nem tudom hogy csinálták, de az erősen hullámos hajamra is jó, a gyerek is szereti, jó a fogása, szuper technika, jó anyagból készült, nem túl kemény és nem is túl puha a sörtéje, könnyű tisztítani, értem hogy miért lett ilyen népszerű.
Notino-n akcióban 1900 Ft volt, ennyit megért, pedig tudom hogy 85 Ft-os fröccsöntött műanyag... Kb. 4 ezret azért nem adnék érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Hát az egyetlen kissé nem tetsző dolog az a hangja a hajon...

Anyezz

2019. április 13.

Egy éve vettem, egyáltalán nem tépi a hajat, imádom. Az unokahúgaimnak is vettem (Mickey egereset), azóta hajlandóak fésülködni:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.