Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

janka.s

2021. április 28.

Milyen durva már, hogy 2014 óta nyúzom az első Tangle Teezerem és most jutott abba az állapotba, hogy már lemondok róla és jó lesz kutyát fésülgetni :-D Időközben beszereztem az Ultimate társát is, amit szerintem szintén használok vagy 3 éve már.. Fenékig érő, melírozott hajam imádja. Mással nem is fésülködnék már soha. Ha arra gondolok, hogy életem első huszonpár évében minden fésülés maga volt a rémálom, ahhoz képest ez amúgy egy konkrét megváltás. Több véleménynél olvastam, hogy töri a hajvégeket/roncsol/stb... 7 év alatt az égvilágon semmi ilyet nem okozott nálam, pedig mint írtam elég hosszú a hajam és használom vizesen/szárazon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Timea_1997

2021. április 27.

Mindenhol jó véleményeket olvastam ezekről a fésűkről, ezért most végre én is beszereztem egyet. Elképesztő!
Nagyon dús, közepesen vastag szálú, hosszú hajam van, ami nagyon nagyon könnyen kócolódik ezért el sem hittem mennyire egyszerűen és fájdalommentesen, szakítás nélkül teszi rendbe a hajszálaimat.
Még csak ma kaptam meg, de máris imádom. Remelem hosszú távon is beválik majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

helgabb

2021. március 18.

Nagyon szeretem! "Hagyományos" hajkefét már nem is használok, a Tangle Teezer egyáltalán nem húzza a hajamat fésülésnél. Rendszeres használat után egyszer egy nyaralásra elfelejtettem magammal vinni a Tangle Teezeremet, mondanom sem kell, a másik hajkefével ezután igazi kínszenvedés volt kifésülni a hajamat. Így megfogadtam, hogy csakis ezt fogom ezentúl használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Andzia

2021. február 15.

Szuper ! Kifésülésnél egyáltalán nem húzza a hajat, vizesen is használom, akkor sincs gond. Hajszáritás közben végig fésülöm a hajam, szépen szárad tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

Isabell

2020. június 25.

Nagyon szeretem. :)
Karácsonyra megleptem vele Anyukámat is, ő is nagyon meg van elégedve vele, nem húzza a haját egyáltalán és könnyű a használata. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Nagyon szeretem. :)

gioia

2020. június 17.

Most vettem másodszorra. Visszakerestem a rendelést, 6 év alatt használódott el úgy napi használat, utazásokra cipelés által, hogy már elpuhultak, elhajlottak a műanyag sörték és nem volt olyan tökéletes. Vettem helyette először egyet a Müller saját márkásából, de az túl kemény volt. Mivel akciós a notinon (2700), vettem egy tök ugyanilyet, amilyen volt (fekete). Ez az igazi. 6 évente belefér:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

Thumpa84

2020. május 17.

Ajandekba kaptam, milyen szerencse, hogy nem fizettem erte. Nagyon tori a hajvegem, raadasul sokkal tobb haj hullik ki hasznalatanal, mint mas fesunel/kefenel, ezert sajnos nem tudok egy pontnal tobbet adni, aztis csak azert mert nagyon kellemesen maszirozza a fejet hasznalatkor, de itt ki is fujt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

fridaylover

2020. április 15.

Vastagszálú hullámos hajam van és amióta megvettem, azóta imádom ezt a fésűt! Amikor először használtam, megkérdezte az egyik kolléganőm, hogy fodrásznál voltam-e, mert sokkal simábbnak tűnik a hajam. Ha szárítás közben folyamatosan fésülködöm vele, sokkal légiesebbre szárad a hajam, ráadásul hajvasaló sem kell mindig. Tényleg csak jókat tudok róla mondani, megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Fruzsika941210

2020. március 4.

Évek óta hű társam idáig vizes hajra is ezt használtam de mostmár meg több felet be szereztem .Nincs ok panaszra teljesíti amit ígér :) mióta megvan csak ezzel vagyok hajlandó fesulkodni :) !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

itsjucus

2019. november 26.

Fodrászom használta és nagyon meglepődtem hogy a mosott szárított hajamat rögtön elkezdte vele fésülni, mondom tuti kitépi a fél hajam és fájni fog, de nem. Könnyen siklott a hajamban, Azóta vettem is magamnak egy The Wet Detangle tipust és imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.