Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

Ár: 1800 Ft , Eladó: pgabica88
Állapot: használt, de megkímélt, Helyszín: Budapest, Debrecen, fizetés: személyes átvétel
szaboszilvia28

2019. május 15.

Hát az egyetlen kissé nem tetsző dolog az a hangja a hajon...
Akárhogy is nézem, nem tudom hogy csinálták, de az erősen hullámos hajamra is jó, a gyerek is szereti, jó a fogása, szuper technika, jó anyagból készült, nem túl kemény és nem is túl puha a sörtéje, könnyű tisztítani, értem hogy miért lett ilyen népszerű.
Notino-n akcióban 1900 Ft volt, ennyit megért, pedig tudom hogy 85 Ft-os fröccsöntött műanyag... Kb. 4 ezret azért nem adnék érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Hát az egyetlen kissé nem tetsző dolog az a hangja a hajon...

Anyezz

2019. április 13.

Egy éve vettem, egyáltalán nem tépi a hajat, imádom. Az unokahúgaimnak is vettem (Mickey egereset), azóta hajlandóak fésülködni:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

lili1

2019. április 1.

Én a Müllerben vettem 4000-ért még kb 2-3 éve egy ilyesmit,és nagyon szeretem. Azóta csak ezt használom. Nekem a rózsaszín-kék változatban van meg...nem húzza a hajat,jól lehet fogni,tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Okapi

2019. március 21.

Évek óta ezt használom és egyelőre úgy gondolom, hogy többé nem is szeretnék mást. Kényelmes kézben tartani, viszont én valahogy folyton leejtem, nagyon csúszik :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Axela8

2019. március 13.

Évek óta csak ezt használom, más szóba sem jöhet. Tényleg nagyon kíméletes és szuper egyszerű vele a fésülködés, még vizes hajon is. Láttam végre van nyeles változata is, a következő az lesz. Remélem ugyanilyen jól teljesít majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

gretaszaboo

2019. február 19.

Mióta megrendeltem (kb 4 éve) mást nem tudok használni. A régi hajkeféim tépik a fejbőrömtől kezdve a hajamat, ami addig míg el nem kezdtem ezt használni, fel sem tűnt. Van egy Dtangler kefém is, de azt közel sem szeretem ennyire, az talán jobban húz. (A párom használja) Nagyon könnyű tisztítani, és 4 év után is hibátlan! Notinoról érdemes rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Yaksha

2019. február 7.

Vékonyszálú, egyenes, mell alá érő hajam van. Nagyon vigyázok rá és évek óta növesztem, de egy bizonyos hossz után nem akar tovább nőni. Mivel nem vasalom, nem szárítom, nem sütögetem, ezért próbáltam felderíteni a további okokat, hogy miért állhatott meg a növekedésben. Kizárásos alapon az olcsó műanyag fésűimre szűkült a kör, szóval eldöntöttem pár napnyi vélemény-olvasgatás után, hogy beruházok egy professzionálisabb hajkefére.
Ma érkezett meg ez a kis csodakefe, lila színben, és úton van a Compact verziója is :)
Bíztam a megérzéseimben, és szerencsére be is vált ez a kefe. Nedves hajon még nem próbáltam, csak szárazon, de tökéletesen sima és fényes hajat eredményez :)
Nekem a fogása is kényelmes, tetszik a design, bár ez mellékes, az eredmény a lényeg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

TheNancy07

2019. január 25.

Notinoról rendeltem, itt az ára sokkal barátibb, mint máshol. Előtte 7 éven át igazi vaddisznósörte lapos kefém volt, és már fél éve csak bambultam, hogy mennyire lepukkant az évek alatt. Igazából a tisztítása is már sok idő volt, hústűvel szedtem ki a sok koszt, aztán meleg szappanos vízben lubickoltattam végül fél nap volt, mire kiszáradt. Gondoltam itt lenne az ideje már lecserélni, igazából egy másik disznóra, de aztán szembe jött velem egy üzletben a tangle. Áh mondom, ez azért elég drága, meg igazából a disznó óta nem áramosodik a hajam. Aztán utána néztem ennek, 2500 Forintért beszereztem. Tetszett, hogy fekete, tényleg kézre eső, könnyű. A tisztítása pofon egyszerű, kb azonnal megszárad, ahogy kirázom a vizet belőle. Tényleg nem lesz ettől sem áramos a hajam, és pikk-pakk kifésüli a tincseket, nem mellesleg a fejbőrömet is jobban masszírozza. Lehet, hogy a hullámos hajjal meggyűlik a baja, de nekem alapból szögegyenes a hajam, vele működik vizes hajjal is a fésülés. Jó vásár volt, ajánlom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

SzZsofia

2018. december 3.

Ezer éve megvan és imádom. Néha ha több napig nem fésülködöm, akkor ez is megküzd a gubancokkal, de általában könnyedén kifésüli a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Nashuaaa

2018. október 12.

Két pont, mert bár nagy kárt nem okoz, de nekem azért eléggé rossz. Erősen hullámos, vastag hajam van, ami ráadásul magától rasztásodik, nagyon könnyen. Így gondoltam ezt pont nekem találták ki. Előtte már évek óta csak természetes anyagú fésűket használtam (fa és vaddisznósörte), de ez annyira dicsérve volt és kicsi, praktikus a formája. Hát se nem praktikus, mint rájöttem, se nem jó. Nekem konkrétan tépi a hajamat, még a hangja is olyan közben. Nem fésüli ki rendesen, viszont szabályosan szaggatja és húzza is, amit a vaddisznósörte sose tesz. Úgyhogy én bő egy évnyi próbálkozás után visszatérek a jól bevált fésűimhez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.