Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

justfanny7

2022. február 10.

göndör/ hullámos 2B/C hajamra a legjobb, bontani (vizesen s balzsamosan) is szoktam ill. szárazsampon kifésülésre is jól bevált.
a vállalhatatlan tartkótájéki csomókat is szépen szét tudom vele szedni, nem törik bele a nyakam és a kezem :D
lassan 7éves az első ilyen hajkefém, még mindig semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

lassan 7éves az első ilyen hajkefém, még mindig semmi baja.

tigris2020

2022. január 3.

Az én finom vékonyszálú hajamhoz, amit óvni kell egyáltalán nem jó.
De ezért csillagot nem vonok le mert maga termék professzionális.
Csak az én hajtípusomhoz nem passzol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 3.

Az én finom vékonyszálú hajamhoz, amit óvni kell egyáltalán nem jó.
De ezért csillagot nem vonok le mert maga termék professzionális.
Csak az én hajtípusomhoz nem passzol.

KiraRokocza

2021. szeptember 25.

Hát én nem tudom, mindenki el van tőle ájulva hogy milyen szuper fesu, de én ezt nem érzem. Az lehet hogy fényes és puha lesz tole a hajam, viszont nem érzem hogy olyan kiemelkedően szuper fájdalommentesen ki is gubancolná. A fejbőrömet kifejezetten bántja, utána percekig lüktet tőle. Ugyanugy tépi sokszor a hajam mint a többi kefe, ezért elég nagyot csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

petrapeter1313

2021. július 2.

Legalább 6-7 éve csak ezt használom.
Vékonyszálú hajam van, ami vizesen nagyon gubancolódott, sírva tudtam volna fakadni kifésülésnél. Végső elkeseredésembe találtam őt és meghozta a megváltást. :D
Azóta soha nincs probléma vele és törni se töri úgy a hajat. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Legalább 6-7 éve csak ezt használom.
Azóta soha nincs probléma vele és törni se töri úgy a hajat. Imádom.

fancy917

2021. július 1.

A fodrászom ajánlotta, nála vettem pár éve. Szeretem használni, nem tép és tisztítani is könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

bizsuka

2021. július 1.

Ez előtt is évekig Tangle Teezert használtam, az valahol elveszett, helyette vettem meg ezt a típust. Nagy csomókat nem lehet vele kibontani, de ettől függetlenül szerintem megéri az árát, sokkal könnyebb a fésülködés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

adrika9411

2021. június 28.

Kényelmes, kézre áll, könnyen "takarítható" és megbirkózik a hajammal. Kedvenc fésűm! Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

janka.s

2021. április 28.

Milyen durva már, hogy 2014 óta nyúzom az első Tangle Teezerem és most jutott abba az állapotba, hogy már lemondok róla és jó lesz kutyát fésülgetni :-D Időközben beszereztem az Ultimate társát is, amit szerintem szintén használok vagy 3 éve már.. Fenékig érő, melírozott hajam imádja. Mással nem is fésülködnék már soha. Ha arra gondolok, hogy életem első huszonpár évében minden fésülés maga volt a rémálom, ahhoz képest ez amúgy egy konkrét megváltás. Több véleménynél olvastam, hogy töri a hajvégeket/roncsol/stb... 7 év alatt az égvilágon semmi ilyet nem okozott nálam, pedig mint írtam elég hosszú a hajam és használom vizesen/szárazon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Timea_1997

2021. április 27.

Mindenhol jó véleményeket olvastam ezekről a fésűkről, ezért most végre én is beszereztem egyet. Elképesztő!
Nagyon dús, közepesen vastag szálú, hosszú hajam van, ami nagyon nagyon könnyen kócolódik ezért el sem hittem mennyire egyszerűen és fájdalommentesen, szakítás nélkül teszi rendbe a hajszálaimat.
Még csak ma kaptam meg, de máris imádom. Remelem hosszú távon is beválik majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

helgabb

2021. március 18.

Nagyon szeretem! "Hagyományos" hajkefét már nem is használok, a Tangle Teezer egyáltalán nem húzza a hajamat fésülésnél. Rendszeres használat után egyszer egy nyaralásra elfelejtettem magammal vinni a Tangle Teezeremet, mondanom sem kell, a másik hajkefével ezután igazi kínszenvedés volt kifésülni a hajamat. Így megfogadtam, hogy csakis ezt fogom ezentúl használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.