Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

Ár: 1900 Ft + Foxpost , Eladó: bobekecske
Állapot: Használt, tisztított, Helyszín: --, fizetés: Személyesen a Bocskai u. végénél vagy Foxposttal

Isabell

2020. június 25.

Nagyon szeretem. :)
Karácsonyra megleptem vele Anyukámat is, ő is nagyon meg van elégedve vele, nem húzza a haját egyáltalán és könnyű a használata. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Nagyon szeretem. :)

gioia

2020. június 17.

Most vettem másodszorra. Visszakerestem a rendelést, 6 év alatt használódott el úgy napi használat, utazásokra cipelés által, hogy már elpuhultak, elhajlottak a műanyag sörték és nem volt olyan tökéletes. Vettem helyette először egyet a Müller saját márkásából, de az túl kemény volt. Mivel akciós a notinon (2700), vettem egy tök ugyanilyet, amilyen volt (fekete). Ez az igazi. 6 évente belefér:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

Thumpa84

2020. május 17.

Ajandekba kaptam, milyen szerencse, hogy nem fizettem erte. Nagyon tori a hajvegem, raadasul sokkal tobb haj hullik ki hasznalatanal, mint mas fesunel/kefenel, ezert sajnos nem tudok egy pontnal tobbet adni, aztis csak azert mert nagyon kellemesen maszirozza a fejet hasznalatkor, de itt ki is fujt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

fridaylover

2020. április 15.

Vastagszálú hullámos hajam van és amióta megvettem, azóta imádom ezt a fésűt! Amikor először használtam, megkérdezte az egyik kolléganőm, hogy fodrásznál voltam-e, mert sokkal simábbnak tűnik a hajam. Ha szárítás közben folyamatosan fésülködöm vele, sokkal légiesebbre szárad a hajam, ráadásul hajvasaló sem kell mindig. Tényleg csak jókat tudok róla mondani, megéri az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Fruzsika941210

2020. március 4.

Évek óta hű társam idáig vizes hajra is ezt használtam de mostmár meg több felet be szereztem .Nincs ok panaszra teljesíti amit ígér :) mióta megvan csak ezzel vagyok hajlandó fesulkodni :) !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

itsjucus

2019. november 26.

Fodrászom használta és nagyon meglepődtem hogy a mosott szárított hajamat rögtön elkezdte vele fésülni, mondom tuti kitépi a fél hajam és fájni fog, de nem. Könnyen siklott a hajamban, Azóta vettem is magamnak egy The Wet Detangle tipust és imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

ev3lin

2019. október 15.

Már régóta szemeztem ezzel a hajkefével...Notino-ról meg is rendeltem. Hát... nem gondoltam volna, hogy ennyire fogom szeretni. Ez a kefe egy csoda! A szőkített hajam sokszor nagyon össze gubancolódott, ez a kefe olyan gyorsan és szépen kifésüli. Imádom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

novembermesi

2019. október 14.

Notinóról rendeltem, meg van kb 3 hónapja én nagyon szeretem. Könnyű vele fésülködni. Nekem vékonyszálú, hullámos a hajam. Vizesen sem tépi a hajam, tetszik h masszíroz kissé. Megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Effi

2019. október 4.

Nem szeretek gyors véleményt alkotni semmiről, de itt kivételt kell tennem. Tegnap érkezett a kicsike, hosszas tépelődés (na meg Notino-s akció miatt) után rászántam magam. Olvasva a véleményeket, látva a nagy hype-ot, nem tudtam elképzelni, miért vannak oda emberek egy tenyérnyi hajkeféért, mégis mit tud? Hát kérem, mindent. A hajam pár szóban: vékonyszálú, tartatlan, szöszös, hullámos sz@r. Átgereblyéztem ezzel és nem győztem csodálkozni. Nem húz, nem akadozik, a haj sima és fényes lesz tőle. Most már értem, mire föl ez a nagy felhajtás, belépek a rajongói klubba én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 9.

Mindenkitől azt hallottam, hogy hú tangle tezzer ide, hú tangle teezer oda.
De őszintén!?
Szerintem ennyi pénzt nem ér meg, nem tud többet, mint egy sima hajkefe, a kialakítása nekem pedig nem vált be, elveszik a hajamban, miközben fésülöm. Igaz, tényleg nem húzza a hajamat, de szerintem ez nem a kefének köszönhető, hanem hogy hogyan fésüli az ember a haját. Ráaádásul nekem sokkal jobban hullik tőle a hajam, mint egy sima hajkefétől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Mindenkitől azt hallottam, hogy hú tangle tezzer ide, hú tangle teezer oda.
De őszintén!?