Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

szniki008

2024. május 7.

Annó azonnal megvettem amikor megjelent, a kék-rózsaszín színkombinációban, baràtnőim kinevettek hogy mi ez, kutyakefe? :D Mondtam, hogy na csak próbàljátok ki…azóta ők is ezt hasznàlják. Legjobb fésű!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 7.

farkaspetra

2023. szeptember 25.

Amióta megvan, nem használok másik fésűt. Szerintem ez mindent elmond.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 25.

Amióta megvan, nem használok másik fésűt. Szerintem ez mindent elmond.

Pityipang

2022. június 26.

A mi történetünk 6-7 éve kezdődött, amikor a fodrászom ajánlatára beszereztük nagy-nehezen egy fodrászkellék boltból ezt a fésűt, és túlzás nélkül mondhatom , hogy ilyen téren megváltoztatta az életemet. Akkoriban rengeteget szenvedtem a szinte derékig érő, vékony szálú, hihetetlenül dús hajammal, mert már attól ökölnyi csomók voltak benne, ha a legkisebb szellő megérintette. Nem segített semmilyen sampon, szérum, pakolás, de még a fodrász sem, tényleg abszolút végső elkeseredés volt ez a fésű, és mégis életem egyik legjobb döntése volt szépségápolás szempontjából. Azelőtt utáltam fésülködni, fájt, szenvedés volt, ezért is lepődtem meg, hogy ezzel milyen könnyen ment az egész. Már az első használat után éreztem, hogy végre valami segíteni fog, és szerintem ez a fésű segített abban, hogy mára már az ugyanúgy vékonyszálú és dús hajam egyáltalán nem hajlamos a gubancolódásra.

update: Most, ennyi év elteltével kellett csak leváltanom, mert néhány foga megadta magát. Szerintem teljesen megéri az árát, és a felhajtást is, ami körülveszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 26.

justfanny7

2022. február 10.

göndör/ hullámos 2B/C hajamra a legjobb, bontani (vizesen s balzsamosan) is szoktam ill. szárazsampon kifésülésre is jól bevált.
a vállalhatatlan tartkótájéki csomókat is szépen szét tudom vele szedni, nem törik bele a nyakam és a kezem :D
lassan 7éves az első ilyen hajkefém, még mindig semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

lassan 7éves az első ilyen hajkefém, még mindig semmi baja.

tigris2020

2022. január 3.

Az én finom vékonyszálú hajamhoz, amit óvni kell egyáltalán nem jó.
De ezért csillagot nem vonok le mert maga termék professzionális.
Csak az én hajtípusomhoz nem passzol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 3.

Az én finom vékonyszálú hajamhoz, amit óvni kell egyáltalán nem jó.
De ezért csillagot nem vonok le mert maga termék professzionális.
Csak az én hajtípusomhoz nem passzol.

KiraRokocza

Korcsoport: < 18
2021. szeptember 25.

Hát én nem tudom, mindenki el van tőle ájulva hogy milyen szuper fesu, de én ezt nem érzem. Az lehet hogy fényes és puha lesz tole a hajam, viszont nem érzem hogy olyan kiemelkedően szuper fájdalommentesen ki is gubancolná. A fejbőrömet kifejezetten bántja, utána percekig lüktet tőle. Ugyanugy tépi sokszor a hajam mint a többi kefe, ezért elég nagyot csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

petrapeter1313

2021. július 2.

Legalább 6-7 éve csak ezt használom.
Vékonyszálú hajam van, ami vizesen nagyon gubancolódott, sírva tudtam volna fakadni kifésülésnél. Végső elkeseredésembe találtam őt és meghozta a megváltást. :D
Azóta soha nincs probléma vele és törni se töri úgy a hajat. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

Legalább 6-7 éve csak ezt használom.
Azóta soha nincs probléma vele és törni se töri úgy a hajat. Imádom.

fancy917

2021. július 1.

A fodrászom ajánlotta, nála vettem pár éve. Szeretem használni, nem tép és tisztítani is könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

bizsuka

2021. július 1.

Ez előtt is évekig Tangle Teezert használtam, az valahol elveszett, helyette vettem meg ezt a típust. Nagy csomókat nem lehet vele kibontani, de ettől függetlenül szerintem megéri az árát, sokkal könnyebb a fésülködés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

adrika9411

2021. június 28.

Kényelmes, kézre áll, könnyen "takarítható" és megbirkózik a hajammal. Kedvenc fésűm! Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.