Tangle Teezer

Ár:   3750 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2022. március 21.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

lindagreatwood

2022. június 10.

Szeretem, nem tépi a hajam, de sokszor kiesik a kezemből. Sok éve megvan már, nem kellett újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 10.

cattitude

2022. május 30.

mini verziót vettem táskába dobni, könnyű és kisméretű, kényelmes használni, gyorsan ki tudom vele fésülni a hajam útközben is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

Barabasikincso

2022. május 12.

Már évek óta használom és még mindig nagyon szeretem. Én Notinoról rendeltem egy akció keretein belül és nem bántam meg. Nem tépi a halyamat, könnyen megoldja a kócos-gubancos tincsek problémáját. Én vizes hajra is használom, nem vettem észre, hogy ez jobban törné a hajszálaimat. Mióta használom kevesebb a törött hajszálam.
A tisztítása kicsit nehézkes, de megoldható. Én samponos vízben áztatom, mosom meg, majd egy puha kendővel átörlöm jól a fokjait is. A hajszálakat, pedig egy tupírozó fésű végével szedem ki😅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 12.

Tundi99

2022. április 26.

Imádom ezt a fésűt! Glamour napok alkalmával vásároltam meg eléggé kedvező áron, de ez a fésű még kedvezmény nélkül is megéri az árát. Nem tépi a hajamat és miután kifésültem a hajam úgy nézek ki, mint aki most jött a fodrásztól. Méretéből adódóan könnyen hordozható is (mindenhova magammal viszem). A sörtékről annyit, hogy az egyik sorban hosszabbak másikban rövidebbek ez nagyon tetszik nekem és még pluszban puhák is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

LSTE

2022. április 18.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg, de nekem nagyon nem vált be. Először is, ugyan tényleg nem húzza a hajam, de a gubancok felett átsiklik. Másodszor nagyon elektromos lesz tőle a hajam. De a legnagyobb problémám vele, hogy 2 hónap használat után sokkal töredezettebb a hajvégem, mint valaha. Először a hajolajra gyanakodtam, de amióta levágattam a töredezett végeket és abbahagytam ennek a fésűnek a használatát, azóta megint minden rendben. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 18.

Vadoccka

2022. március 11.

Én a hajtöredezésem miatt vettem volna, de nagyon-nagyon sajnáltam rá kiadni 4.500 Ft-ot. Annyian írták, hogy mennyire jó, hogy a párom megszánt és megvette nekem. Végül én is szeretem, de neki ez egy csoda. Pikkelysömörrel küzd. Elképesztően viszket a fejbőre és nagyon korpásodik, már tulajdonképpen mindent kipróbáltunk rá, de semmi sem vált be igazán. Aztán jött ez... hajmosás közben átfésüljük a samponos haját, és miután megtörli a fejét olyan, mintha fodrásztól jött volna. Nincs viszketés, nincs korpa, azt mondja, olyan érzés, mintha megkönnyebbülne a fejbőre. Minden pénzt megért, igazából hiába nincs rá szükség, annyira jó, hogy kényszeresen vennék belőle még hármat készletre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 11.

Andrea9191

2022. február 10.

Évek óta megvan és használom, nem olyan vastag szálú a hajam, de nem is vékony szálú viszont iszonyú dús és a hajpakolást bele fésülni nedvesen a hajamba enélkül rémálom lenne, úgyhogy nekem bevált és megérte az árát, rendkívül tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

fanni200005

2021. október 30.

Imádom, abszolút megéri az árát😍 Nem húzza a hajam és könnyű vele kifésülni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 30.

Imádom, abszolút megéri az árát😍 Nem húzza a hajam és könnyű vele kifésülni.

Fairy0124

2021. október 16.

Végre megvettem, évek óta tervben volt már. Nagyon jó érzés vele fésülködni, nem húzza, nem tépi a hajam, emiatt gondolom nem is töri majd el, masszírozza a fejbőröm is. Igenis érezni, hogy minőségi termék, nem egy olcsó hajkefe. Hajat növesztek így remélem ez a kíméletes hajkefe is hozzájárul majd, hogy növekedjen a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

pacsirszkyh

2021. szeptember 6.

kb. 1 éve használom hajmosás közben, a balzsam/pakolás felvitele után átfésülöm vele a hajam. Sokkal selymesebb lesz a végeredmény (nem tudom hogy, talán segít egyenletesen eloszlatni a kencéket) és száradás után is szebb a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.