Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

Aussie hajkefe
Ár: 990.- , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
zsófi84

2019. május 16.

Csak ez jöhet a hajam közelébe. Amióta ezt használom, nem gubancolódik, teljesen kifésüli, kevesebb kitépett hajam van, és szerintem a töredezés is kisebb mértékű. Őszintén nem tudom elképzelni, hogy mással kelljen fésülködnöm. Egy kicsit jobb lenne nyéllel, de az a verzió meg hatalmas :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Laura96

2019. március 6.

Karácsonyra kaptam ajándékba, nagyon szeretem. Picike, így szinte bárhol elfér, szép, könnyíti a kifésülést, ami az én gubancos hajamnak nagyon kell. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

preka

2019. február 27.

Hosszú, vastagszálú, könnyen gubancolódó hajam van. kialakítása, mérete, mindene tökéletes. Londonban vettem kicsit olcsóbban, és sokkal jobb minden azóta az életben :D, nem tépi a hajam, kényelmes, szép, 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

nedina

2019. február 6.

Nemrégiben döntöttem úgy, hogy beruházom egyre. Hosszú göndör hajjal rendelkezem, így ezt csak hajmosáskor tudom vízesen teljes mértékben kifésülni. Első pillanattól kezdve nagyon megtetszett és azóta is egyre jobban, pillanatok alatt kifésüli a hihetetlen nagy gubancokat, ami nagy mértékben felgyorsítja a hajmosás utáni rutinomat és ami egy óriási plusz, hogy fele annyi hajam tépi ki mint bármelyik másik fesű. Véleményem szerint megéri beruházni egyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

poisonvert

2019. január 16.

Az egyik barátnőm által próbálhattam ki a tipikus kérdés által; Nincsen véletlenül nálad fésű? Nos, első használatra szerelem volt és már akkor tudtam, hogy én is beruházok rá. Abszolút nem bántam meg és már csak ezzel fésülöm a hajamat. Nem száll tőle, tökéletesen sima és fényes lesz, valamint hajmosáskor nem tépi a hajamat, sokkal könnyebb vele kifésülni. Egy álom ez a fésű! Hosszú hajúaknak kötelező darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

nori1993

2019. január 5.

Kb. 2-3 éve vásároltam meg, azóta töretlen a szerelem. Előtte borzasztóan nehéz volt kifésülni hajmosás után a vizes hajamat, ezzel a csodakészülékkel kb. 2-3 percbe telik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

zsofi03

2019. január 2.

Évek óta használom. De az utóbbi időben feltűnően el vannak töredezve a hajszálaim, pedig nincs festve a hajam, nem használok hajsütőt, szedek hajvitamint. A fésűre gyanakszom, már többektől hallottam, hogy ők is így jártak. Most kicsit szüneteltetem a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

szilvasitimea

2018. december 17.

Nagyon szeretem,hogy valóban nem húzza az egyébként néha összegubancolódó, száraz hajamat. Könnyű vele fésülni, és könnyű tisztán tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

p.bettina

2018. december 16.

Abszolút megéri az árát. Évekkel ezelőtt még vateráról vettem és a mai napig ezt használom. Irtó könnyű használni, nem húzza a hajam, ami hatalmas pozitívum. A design is nagyon megnyerő. Örülök, hogy annak idején rátaláltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

xingmi

2018. december 4.

Már kettőt is vettem belőle az évek során és más hajkefe nem is nagyon működik a hajamon, csak tépik és húzzák.
Ezzel a kefével mindig sikerül szépen megfesulkodni, az én hajam nagyon gyorsan és elég szépen be tud csomosodni...

Próbáltam más márkátol is hasonló fesut és igazándiból azok is egészen jók, szóval ha valaki drágának találja ezt, nyugodtan próbáljon ki másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.