Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2020. január 27.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

Viktoria77

2021. április 6.

Az olcsó kínai változata is van olyan jó mint ez csak ez még drága is és állandóan kiesett a kezemből, kényelmetlen. 5000Ft-ért vettem 2 éve, nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

KJuliska

2021. április 1.

Nagy kételkedés és kutakodás után vettem meg a vékonyszálú hajamhoz, de végül eléggé bevált. A hagyományos fésűhöz képest, amit használtam előtte fényévekkel jobb. Nem tépi a hajam se szárazon se vizesen. Kellemes vele fésülködni úgy általában. (+könnyen tisztítható)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

DianeD

2021. március 4.

Sok helyen olvastam már róla, videókban is láttam, szóval úgy döntöttem, veszek egyet én is. Nem gondoltam volna, hogy ilyen szépen fog működni, ezzel nem félek nekiesni a nedves hajamnak. Nem tudom, hogy tudtam létezni nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. február 16.

úgy vettem észre hogy kevésbé törik vele a hajam mint más hajkefékkel.könnyű tisztítani viszont néha elektromos lesz tőle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 16.

bicitoth

2021. január 14.

Szkeptikus voltam, de a vékonyszálú töredező hajam a lehető legjobb állapotában tartja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

KissMicu

2020. november 5.

Imádom, 5 éve van meg és még mindig semmi baja, más hajkefe nem tart ennyi ideig és közel sem annyira jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Cynthia90

2020. november 3.

Ez volt az első tangle teezer hajkefém. Kb 6 évvel ezelőtt egy baratnőmnek volt ilyen, amit kipróbáltam és nem akartam elhinni, hogy mennyire könnyen tudok vele fésülködni. Első utam a müllerbe vezetett (akkor még nem lehett mindenhol kapni)
Tudni kell, hogy hosszú és nagyon nagyon sok hajam van. Úgy 3x annyi mint az átlag embernek. Ami persze tök jó, mert legalább van, De egy szenvedés volt a fésülködés, raádásul ha kiengedve van a hajam akkor napi 6x minimum meg kell fésülködnöm.
Mióta kipróbáltam a márkáT azóta csak ezzel fésülködök. IMÁDOM!
Nagyon strapabíróak, az első amit 6 éve vettem és azóta állandóan táskába dobósnak használom még mindig tökéletes. Nagyon megéri. Ha lehetne 10 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Mióta kipróbáltam a márkáT azóta csak ezzel fésülködök. IMÁDOM!

Rozicska

2020. október 19.

Hosszú évek óta használjuk(mindenki hosszú hajú nálunk).kettő forog a családon belül.Olyan régen vettem az elsőt,hogy idejét sem tudom,most kezdtek elfeküdni a sörtéi.Hosszú hajra alapdarab,könnyen bontja a gubancokat.A No..n most a fekete akciós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 19.

Caladrin

2020. július 13.

Emlékszem kiskoromban mennyire utáltam fésülködni mert fájdalmas volt és sokáig tartott (volt, hogy 1 óráig).
Ezzel a fésűvel meg 10 percnél soha nem tartott tovább, pedig még mindig nagyon össze tud gubancolódni a hajam, ráadásul hosszabb mint régebben volt. Emellett sokkal kevésbé húzza a hajamat, szóval nagyon örülök, hogy anno rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Agnes91P

2020. július 13.

Ha gyerekkoromban ezt már kitalálták volna..... :D Elmondani sem tudom, mennyivel könnyebb vele a fésülködés, főleg nedves hajon. Sokkal kisebb tortúra így az egész folyamat :D Az egyetlen hátránya, hogy gyakran egyszerűen kiugrik a kezemből, így ha szegénykém egyszer széteseik, akkor biztosan a nyeles verziót fogom megvenni. Mindenesetre az biztos, hogy soha nem akarok újra hagyományos fésűvel fésülködni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.