Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

Aussie hajkefe
Ár: 990.- , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
humankind

2019. november 17.

2 éve használom minden nap, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 17.

2 éve használom minden nap, imádom!

okroseva

2019. november 7.

Jók ezek a kis hajkefék, beszárítani is egész jól lehet vele. Azt mondanám must-have.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Milli88

2019. november 5.

Először ő volt meg nekem a márkától. Szerettem, de a sűrű és göndör hajamhoz rövidnek bizonyultak a sörtéi. Ez nem von le az érékéből, mert egy olyan fésűt találtam végre, ami nem tépi a hajam. Nem hittem volna, hogy tényleg olyan jó, mint amit sokan írnak róla, de tényleg bevált.
Azóta túladtam rajta és beszereztem a göndör hajra valót, ő szintén egy csoda. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Lorena

2019. november 2.

Vékony szálú hajra kötelező darab! Az enyém ráadásul hullámos is, szóval nagyon sokáig balzsam és egyéb csodaszerek nélkül esélytelen volt kibontani a hajamat. Ezzel élmény a fésülködés. Először az olcsóbb változatát vettem meg, az sem volt rossz, de ez azért érezhetően jobb. Igen, velem is megesik, hogy elejtem... S persze gondosan át kell fésülni vele a hajat minden oldalról, főleg, ha hosszabb, különben maradhatnak csomók. Egy biztos, én nem cserélném le hagyományos fésűre semmi pénzért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

RokalanyLau

2019. október 27.

Évek óta csak ezzel fesulkodom. Azóta kevésbé törik a hajvégem és ha véletlenül nem használok balzsamot, akkor sem zokogok a fájdalomtól fesulkodes közben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

labanczlaura0502

2019. október 26.

Rengeteg fésűt, hajkefét próbáltam ki már életem során, de ez teljes mértékben kiemelkedik a többi közül, nagyon kíméletesen tudom vele megfésülni a hajam, nem töri, nem húzza, szuper termék! :) Nekem már legalább 4 éve megvan, azonban rendszeres használat mellett is még mindig tökéletes állapotban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

peanutbuttercup

2019. október 17.

Ez a fésű anno 3 éve nagyban hozzájárult a hajam szebbé válásához, mást nem is bírok már használni, mert a Tangle Teezeren kívül minden fésű húzza, fájdalmasan tépi a hajamat. Ennyi idő után, napi többszörös használat mellett még mindig tökéletesen hozza a formáját, bár gondolkozom egy új szín/Salon Elite társa beszerzésén :) ettől függetlenül az állapota kifogástalan, imádom. Kompakt verziója is megvan, az is egy kis csoda :) minden forintját megéri!! Nem hiába van az egekig magasztalva :) Szerintem minden lánynak be kéne szereznie!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

sera6

2019. október 6.

Az első Tangle Teezer fésűm, mióta megvan csak ezt használom, a legjobb fésű, amivel találkoztam!
Nem húzza a hajam, pedig sok és göndör/hullámos hajam van.
Szuper az is, hogy több színben kapható, én Müllerben vettem.
Nekem az egyetlen kis negatívumom, hogy sokszor kiejtettem a kezemből, mivel hogy nincs nyele (bár ez lehet az én bénaságom), de tekintve ezt, ahányszor leejtettem sosem lett semmi baj, évekig bírta velem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Nem húzza a hajam, pedig sok és göndör/hullámos hajam van.
Szuper az is, hogy több színben kapható, én Müllerben vettem.

racheldawes

2019. október 3.

Imádom! Már több mint két éve hűséges társam a mindennapokban. Nem töri vagy húzza a hajam, emellett mérete és formája miatt rendkívül praktikus, jó a fogása, illetve kis helyet foglal a táskában. Én is úgy vettem észre, hogy sokkal selymesebb, lágyabb tapintású a hajam azóta, amióta használom, és általánosságban is sokkal szebb lett az összképe. Szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Bandita13

2019. augusztus 30.

Nem húz, nem tép. Szalad a hajban. Na nem úgy kell elképzelni, mint a reklámoknál a borotvált lábon lecsúszó kendőt, de nagyon profi!
Reggel és este is fésülködöm vele. Sőt van, hogy napközben is előkapom, ha kuszáltak a babahajak.
Mióta használom valóban selymesebb, rendezettebb lett a séróm. Nem hittem el én sem, de úgy tűnik igazakat írtak mások is. :)
Hozzátenném, hogy reggelente mosok hajat és nekem a szárítás (vagy szabadlevegős száradás után) szanaszét állnak a hajszálaim. NA, ez helyre tette őket! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.