Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

Aussie hajkefe
Ár: 990.- , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
cs3ng31214

2017. december 20.

Nem lehetne 6 csillagot adni? Szívem szerint azt adnék, mert nagyon megérdemli. Rengeteg hajam van és az eddigi fésűkkel kb fél óra alatt tudtam kifésülni hajmosás után, de ezzel nem túlzok, kb 3-5 perc alatt megvan. Rengeteg időt spórol meg nekünk reggel is, a nagy rohanásban, mert nem kell szinte órákat szenvedni vele. Imádat... minden pénzt megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Maja1380

2017. december 11.

Kicsit féltem, hogy mit fog kezdeni a göndör hajammal amit csak vizesen fésülök de jól vizsgázott, szépen kiszedte a gubancokat amit előtte sima fésűvel mindig kitéptem.Formája miatt jól kézre esik, jó vele fésülködni.Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

mbea90

2017. december 8.

A sok pozitív vélemény miatt online webáruházban vásároltam meg elég kedvező áron, azóta is imádom. A gubancolódós hajamat nagyon könnyű vele kibontani, akár még vizesen is. A formája jól kézre esik. Kis helyen is elfér, így gyakran magamnál hordom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Lachesis

2017. december 4.

Nekem barátnőm ajánlotta, teljesen meg vagyok elégedve vele. Előtte sörtekefét használtam, meg egyszerű bontókefét, de a sörtekefe nem fésült ki minden kócot, a bontókefe meg tépte a hajam.
Nővéremnek derékig érő haja van, egyik névnapjára vettem neki Tangle-t ő is csak ezt használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

blessed

2017. november 29.

Megváltás a göndör, puha, vékonyszálú hajamnak, mert könnyen gubancolódik ilyen tulajdonságokkal. Másfél éve használom heti 2-3szor és tökéletesen bevált, mindig kifésüli a csomókat. Ugyan pár tüske el van már ferdülve pedig tuti az eredeti, de remélem még legalább ennyi ideig bírni fogja. Nem az egész hajtömeg kifésülésére való, csak összegabalyodott tincsek/szálak szétbontására, így akinek nem vált be, mert rövidek a tüskék a vastag és erős hajára, az örüljön neki, mert azt jelenti nincs erre szüksége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Jucsi10

2017. november 18.

Már kb. 3 éve használom a Tangle Teezert, így időszerű véleményt írnom róla.:)
Eleinte nagyon furi volt, hogy nincs külön "szára", aminél fogva fésülhetem a hajam.. Kiesett a kezemből többször is, de pár hét után megszoktam az új formát.:)
Sokkal könnyebben fésülöm a hajam vele, mint előtte. A vizes, kócos hajam is egy-kettőre sima lesz, a kisebb görcsöket, gubancokat is nagyon gyorsan ki lehet vele bontani.
A sikeren felbuzdulva próbálkoztam olcsóbb, de hasonló kefével is, ami sajnos nem vált be. Ezután ruháztam be még egy Tangle Teezerre, így már kettő is van belőle.:)
Én imádom, max. csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Már kb. 3 éve használom a Tangle Teezert, így időszerű véleményt írnom róla.:)
Én imádom, max. csillag. :)

noraam6

2017. november 2.

Amig nem volt ez a fésűm utáltam fésülködni de ezzel imádok. Nagyon gyorsan kifésüli a hajamat és nem is roncsolja annyira mint a többi. És szerintem szép is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

zsofi9435

2017. szeptember 21.

Igaz nekem egy utánzat van, de nem találtam olyan terméket, hogy hamisítvány kínai olcsó Tangleteezer, ezért ide írok. Egy ilyen jellegű kefe miatt kezdtem el újból normálisan megfésülni a hajam :D A hajam vékonyszálú, hosszú, kócolódó, viszonylag sok, ami ugyan nem látszik a vékony szálak miatt. A fejtetőmtől a végekig húzva akár egy mozdulattal is kibontja a hajam, ha nagyon makacs akkor a végeknél kezdem, de akkor is pillanatok alatt megvan egy tincs. Nem tudom hogy csinálja, de jól csinálja :D Viszont a vastagabb szálú, dúsabb hajú hugomnak nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

bettyke401

2017. szeptember 13.

Imádom!!! Eddig kezelhetetlen, gubancolódós volt a hajam, ami több percnyi fésülködés után sem akart kibogozódni (mondanom sem kell, mennyi haj távozott egy fésülködés alkalmával). Nagyon jó befektetés volt ez a fésű, hiába húzós az ára, bőven megéri, azóta pár perc alatt kész vagyok, illetve lényegesen kevesebb hajat kell kiszednem a fésűből, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

PaNel95

2017. szeptember 5.

A fodrászom szokta a vizes hajat ilyen kefével kibontani. Vagyis csak azoknak a haját, akiknek nincsen dús haja.
Nekem az van, így rajtam nem tudja használni, ugyanis olyan dús hajjal, mint az enyém a kefe nem tud mit kezdeni. Rövidek a fogai, így nem, hogy a hajtövemig nem hatol be a fésű már kifésült állapotban sem, de kis tincsekbe összefogva sem tudja kibontani a hajam, viszont az éles fogainak köszönhetően felkaristolja a fejbőrömet.
Így nem kérdéses, hogy magam akkor nem fogok beszerezni ilyet. Maradok a természetes, fa fésűknél és keféknél, illetve van egy ezer éves disznósörtés kefém, amiben vannak hosszabb műanyag fogak, így az valóban ki tudja fésülni a hajam és nem és olyan éles, hogy felkaparja a bőröm.
Ez egy forintot sem ér vastagabb szálú, dús haj esetében. Így számomra használhatatlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.