Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

Aussie hajkefe
Ár: 990.- , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
tzrn7u67

2019. augusztus 30.

Fél éve szereztem be, ez idő alatt csak ezt használtam fésülködésre. A sok jó vélemény miatt döntöttem úgy, hogy beruházok egyre de kezdem megbánni. Semmi különlegeset nem tapasztalok, a hajam folyton töredezik így is, illetve jó pár hajszálamat ki is tépi. Egy régebben vásárolt pár száz forintos dm saját márkás utazó keféje is ugyan ezt a szintet hozza. Semmi értelme nincs szerintem ilyet beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

duchess_g

2019. augusztus 12.

Legjobb fésű!

Ami negatívumot fel tudok hozni: macerás tiszítatni, nekem a kompakt változata be is ázott és bennemaradt a víz kirázhatatlanul. Gondos tárolással is szép sorban letörnek a sörtéi sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Legjobb fésű!

plinda

2019. július 11.

Vékony szálú hajúaknak maga a megváltás, de az olyan vastag szálú, dús hajú lányoknak nem biztos, hogy be fog válni. A notino-n olcsóbban be lehet szerezni, azért az árért annyira nem sajnálom, de a bolti ára nekem már sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

neczl

2019. július 5.

Pixiboxban szereztem még nagyon rég. Sose hittem volna, hogy ekkora különbség lehet egy sima fésű és e között. Egyetlen negatívuma, hogy sokszor kirepül a kezemből hajmosás utáni kifésüléskor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. június 23.

New Yorkeres, 1500ft-os másolata van nekem. Nem sokkal olcsóbb, de könnyebb volt megszerezni , pont ott vásároltam. Már régebb óta megvan, 8honapja tuti. A sortei kicsit elhajlottak, de teljesen használható , jól lehet vele fesulkodni, ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 23.

eszterella

2019. június 19.

Mióta belépett az életembe ez a csodás szerkezet, szeretek fésülködni, és ezt gyakrabban is teszem😅 Imádom, ajánlom! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

fanninstaa

2019. június 11.

5 éve csak ezt használom, töretlenül nagy a szerelem, hajamat könnyen kibontja akár vizesen akár szárazon. Egyetlen hátránya, hogy nincs kézre így könnyen kicsúszik a kezemből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Nessy

2019. június 9.

5-6 éve váltottam Tangle Teezer-re a Compact és a Salon Elite verziókkal, pár évvel később ezt az Original-t is megvettem és azóta kedvenc. A Salon Elite-et időközben elhagytam, de nem is venném újra, az Original rugalmasabb fogai jobban tetszenek. Egyszerűen tökéletes!
Könnyen tisztítható és használható, bárcsak gyerekkoromban is kapható lett volna!
Ha hajkefét kellene most vennem vagy bárkinek ajánlani valamit: Tangle Teezer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Ha hajkefét kellene most vennem vagy bárkinek ajánlani valamit: Tangle Teezer!

zsófi84

2019. május 16.

Csak ez jöhet a hajam közelébe. Amióta ezt használom, nem gubancolódik, teljesen kifésüli, kevesebb kitépett hajam van, és szerintem a töredezés is kisebb mértékű. Őszintén nem tudom elképzelni, hogy mással kelljen fésülködnöm. Egy kicsit jobb lenne nyéllel, de az a verzió meg hatalmas :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Laura96

2019. március 6.

Karácsonyra kaptam ajándékba, nagyon szeretem. Picike, így szinte bárhol elfér, szép, könnyíti a kifésülést, ami az én gubancos hajamnak nagyon kell. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.