Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

Aussie hajkefe
Ár: 990.- , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
cseri88

2018. augusztus 27.

Én nem tudom, hogy csinálták, de ez a fésű fantasztikus. Gyerekkoromban, ha lett volna, akkor az óvónők nem szenvedtek volna a hosszú hajammal és nem skalpoltak volna meg :D Amióta megkaptam ajándékba, azóta imádom. Nem hittem volna el, hogy van egy, olyan fésű, ami könnyen bánik a vékonyszálú, könnyen gubancolódó hajammal, őszi szélfújta hatással is tud mit kezdeni. Imádom. Megéri megvenni saját célra vagy kislányok hajára, mert tökéletes vizes hajon is és szárazon is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

KatieWhite

2018. augusztus 9.

Nagyon szeretem, nem húzza és tépi ki a hajat, kellemes vele fésülködni, de nekem a nyél hiányzik. Utazásnál viszont praktikus :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Floree

2018. augusztus 9.

Másfél hónapja vettem egy drogériában, és kicsit félve tettem, mert nagyon drága volt ahhoz képest, hogy csak egy fésű. A gubancolódásra hajlamos göndör hajamra vettem, mert a hagyományos fésűkkel csak tépkedtem a hajam, pedig a legfinomabb mozdulatokat alkalmaztam. De ez a fésű valami csoda! Eddig nyűg volt a fésülködés, mostmár élmény! :D Nagyon szeretem, egyáltalán nem töri, húzza a hajamat. Azt hiszem ezentúl csak ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

szsophia

2018. augusztus 9.

Az eddigi legjobb hajkefém. Teljesen más vele a fésülködés, pedig már sok fajta fésűt/hajkefét kipróbáltam. Nem tépi és nem töri a hajat, és ha rendszeresen tisztítjuk nagyon sokáig megőrzi a minőségét. Hajnövesztéshez szerintem must-have!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Adrienn7

2018. augusztus 9.

Avonból vásároltam jó pár éve, el sem tudom képzelni, hogy mással fésülködjek.
Hajmosásnál is ezzel fésülöm át a hajam, amikor rajta van a balzsam vagy a pakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Avonból vásároltam jó pár éve, el sem tudom képzelni, hogy mással fésülködjek.

Tindelou

2018. augusztus 8.

Már 5 éve hű társam, a lányom göndör haját is ezzel fésülöm, nagyon bevált. Van több féle, van kamu is, de valahogy az ez a típus húzza a legkevésbea hajat. Szóval, ha végleg tönkremegy, újra veszem. Egyébként, nagyon könnyű tisztítani. A legjobban tisztítható hajkefém. A nagyobb hajakat leszedem, aztán a kaparóval átmegyek és kiszedem a maradékot, majd szappanos körömkefével átsurolom és a következő használatra meg is szárad ( hasznos, ha többen is használják).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

tevepup

2018. július 28.

Imádom. Nem húz, nem tép, fél perc vele a fésülködés. Néha nekem is elrepül a kezemből, fura, hogy nincs nyele, de legalább nem foglal nagy helyet a táskában :D
Azoknak nem ajánlanám talán, akiknek dús haja van, mert rövidek a sörték, és nem éri át a hajukat, de mivel nekem nagyon kevés hajam van, azért, ha ketté szedem, tökéletesen átéri azt a két (másnak) "tincset" :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

juhlau

2018. július 27.

Szuper hajkefe. Imádom! Tényleg könnyű vele kifésülni és hajat, és a tisztítása is nagyon egyszerű. Összességében egy remek termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

AlexandraJ

2018. július 23.

Megváltoztatta a hozzáállásomat a fésülködéshez. Ma már nem szenvedés csak pár gyors mozdulat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

szilva82

2018. július 22.

Eddig 3-4 havonta fésülködtem....meguntam, hogy minden fésű, kefe csődöt mond....kitört a foga, kijött a gumis rész, lejött a kefe bogyója....:D
És akkor jött ŐŐŐŐ... szerelem....imádok fésülködni, már nem terror!!!!
Olyan szépen fésüli az ősbozontost a fejemen!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

És akkor jött ŐŐŐŐ... szerelem....imádok fésülködni, már nem terror!!!!
Olyan szépen fésüli az ősbozontost a fejemen!!!!