Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

Aussie hajkefe
Ár: 990.- , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
Moxonidin

2018. július 21.

Elsőre nagy szerelmem volt. Valóban kevésbé, sőt van h egyáltalán nem húz. De számomra egy kissé kényelmetlen, hogy nincs nyele, így állandóan elrepül a kezemből. Kaptam egy hordozható verziót is, szeretem mert elfér a táskában, vészhelyzetekben jól jöhet, de nyéllel lenne az igazi. Tervezem, hogy beszerzek majd olyat is... de kicsit szívom a fogam az ára miatt. Viszont!!! Az h kevésbé törne vagy kevésbé hullana a hajam?! Sajnos ilyet még nem tapasztaltam :( Egyszóval mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

fannib1

2018. július 16.

Ajándékba kaptam néhány éve, teljesen megváltoztatta az életem. Kevésbé fáj a fésülködés, a gubancok könnyebben kioldódnak. Nem vagyok hajlandó mást használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Milka

2018. július 8.

Itt vettem, és nagyon nem bántam meg. Vékony szálú, töredezett, újabban mérsékelten hulló hajam van. Hajmosás után is alig pár szál hajam mutatkozik benne, normál fésülésnél szinte semmi. Sajnálom, hogy eddig kimaradt az életemből...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 8.

Cseniko

2018. június 24.

Még nincs egy éve, hogy engem is beszippantott a Tangle Teezer láz, a fa fogú hajkefémet azóta teljesen elhagytam és egy kompakt verziót is beszereztem.
Hosszú, vékonyszálú, szőkített, érzékeny, töredező hajamnak távolról sem mindegy hogyan van ápolva, aminek szerves része a fésülködés!
Nem arra kell számítani, hogy nem lesznek kihullott szálak a kefében, viszont valóban nem húz és könnyen kibont és nem pedig még jobban öszegubancol!
Még a nedves hajam is ki tudom gond nélkül bontani vele, de azért tegyük tisztába, hogy ez egy többezer forintos fröccsöntött műanyag nyél nélkül, ami sokszor kirepül az ember lánya kezéből!😅

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

VBoga

2018. június 9.

Mèg nem találkoztam ettől jobb hajkefèvel. Èlmèny vele a fèsülködès, nem húzza a hajam mèg vizesen sem. Könnyű kitisztítani, èn havonta szoktam körömkefe,szappan, víz kombinációval. Már párszor leesett mègsem tört el, ellentètben a dm-es kopijával, amit már kétszer is újra vettem mert ha leesett vèletlenül egyszerűen kettèrepedt. Egy szó mint száz: csodaszer tènyleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

Momiji

2018. június 7.

Nem tudom miben rejlik a szuper-ereje, de ez a hajkefe tényleg egy csoda. Nekem nagyon-nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

TheGirl

2018. május 31.

Egy hete bukkantam rá a neten. Pozitív véleményeket olvastam róla, ezért ellátogattam erre az oldalra is. Itt is többnyire elégedettek voltak vele az emberek, ezért rendeltem is egyet Notino-ról, másnapra meg is érkezett a kefe. Még csak néhányszor használtam, de nagyon elégedett vagyok vele. Mivel göndör hajam van, ezért csak hajmosás előtt, és után fésülöm közvetlenül. A száraz, és vizes hajat is könnyebb vele fésülni, nem húzza a hajat, és a fogai egyáltalán nem kemények. Szerintem is inkább masszírozza a fejbőrt, mintsem szúrná azt. Először féltem, hogy milyen lesz vele fésülködni, hogy nincs nyele, de én úgy gondolom, hogy kifejezetten kézre áll. Azt is szeretem benne, hogy könnyű tisztán tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Boriszka

2018. május 31.

Szeretem, könnyebb a fésülködés, kézre álló darab, szerintem jobb a formája, mint a salon elite változatnak. Ezelőtt egy utánzatom volt. Olcsóbb volt igaz, de nem is volt ilyen minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

DorothyHK

2018. május 30.

Göndör hajú lányoknak kötelező! Korábban fájdalmas negyed órába telt gubanctalanítanom. A tangle teezerrel sokkal hamarabb meg tudok fésülködni és kevésbé tépi a hajat mint az általam régebben használt ritka fogú fésűk. Általában hajmaszk felvitelekor használom, mivel így könnyedén siklik a kefe a tincsek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Asteria

2018. május 29.

Oké, akkor most én leszek a gonosz boszorka, amiért lehúzom, de nekem többet ártott, mint használt.... az itteni vélemények alapján szereztem be, mert mindenki ódákat zengett róla, gondoltam kipróbálom. Nekem egy rózsaszín van meg, először is azt ígéri, hogy nem húzza a hajat. Hát nekem húzza elég rendesen, hajmosás után meg pláne és egy csomó hajam kihullik ilyenkor fésülködéskor, pedig azt ígéri, hogy elbánik a gubancokkal és még száll is tőle a hajam. Amint alkalmam adódik beszerzek egy disznósörtés kefét, nagyon régen azt használtam és az szuper volt. Ez meg majd megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.