Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

Aussie hajkefe
Ár: 990.- , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
KLD

2018. május 28.

OMG! Ez a fésű.. Soha nem gondoltam volna hogy lehetséges ilyen könnyedén fésülködni.. Nekem hosszú, vékony szálú, törékeny hajam van ami hamar gubancolódik.. és volt hogy egy marék hajam kijött egy-egy fésülködés alkalmával DE ez valami csoda.. még vizesen is kitudtam vele fésülni a hajam és csak pár szál jött ki.. Szerintem ez szerelem.. mindenkinek csak ajánlani tudom.. és biztos h beszerzek még 1-2 darabot. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Olivliv

2018. május 26.

Nagyon kíméletes fésű, töredezésre hajlamos, vékony szálú, könnyen gubancolódó hajam van, és ezzel semmi perc alatt ki lehet fésülni. A vizes hajat is kíméletesen, könnyen fésüli, abszolút kedvencem lett

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

nreka

2018. május 10.

Nagyon nagy kedvenc lett. :) Sima fekete tangle teezer-em van, Notino-tól rendeltem. Jóval kevésbé húzza a hajam mint bármelyik másik fésű és kényelmesen kézre áll. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Ilcsiii

2018. május 7.

Már körülbelül 2 éve a legjobb barátom. Teszik a formája is, mert könnyen kézre áll, de ami a legfontosabb, hogy fájdalommentesen lehet kifésülni a hajat vele. Nekem olyan közepesen vastag szálú a hajam, viszont hajmosás után mindig nagyon összegubancolódik. És tudom hogy nedvesen annyira nem tesz jót a hajnak ha kifésüljük, mert akkor a hajszálak sérülékenyek, de ezzel kimerem úgy is fésülni, mert nem tépi a hajamat és csak pár hajszálat szed ki. Bár igaz általában szoktam hozzá használni fésülést könnyítő hajsprayt, de anélkül is nagyon szuperül lehet kifésülni a hajat fájdalom nélkül. Amióta megvan, mindig hordozom magammal a táskámban, mert nem foglal sok helyet , és gyorsan át tudom fésülni a hajam vele, ha már látom hogy kezd összegubancolódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

angi9207

2018. április 30.

A képen látható verziót szereztem be, és imádom! :) Vékony szálú, vállig érő hajam van. Míg meg nem vettem, egy rémálom volt a fésülködés, szabályosan a sírás kerülgetett tőle, főleg hajmosás után... Ezzel vége. Persze, nagyon ritkán ez is húz, de közel sem annyira, mint az előző fésűm. Nagyon szeretem, szépen kibontja a hajam, és azt a néhány alkalmat elnézve abszolút fájdalommentes. :) A nyeles, fekete verzióját is be szeretném szerezni, de egyenlőre azt jegelem az ára miatt..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

zorica85

2018. április 23.

Vékonyszálú hosszú hajam van, mostanában ezzel szoktam átfésülni miután befújom szárazsamponnal. Könnyen tisztítható, nem tépi a hajam, tökéletes, azaz csak lenne mert nekem hiányzik a nyél, de most beruháztam egy olyanba is aminek van, mivel annyira elégedett voltam ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

ivanbogi

2018. április 23.

Egy szó IMÁDOM!!!!!! Nem is tudom eddig hogy tudtam eddig létezni nélküle!!!! A könnyen gubancoló vékonszálú hajamat fájdalommentesen ki tudom vele fésülni!!!!! Nagyon jó csak ajánlom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Lilium

2018. április 23.

Az Ebelines változat már évek óta megvan, de mindig is ki szerettem volna ezt próbálni, úgyhogy most végre lecsaptam rá. Egy rikító pink színűt sikerült megvásárolnom, mivel az üzletben nem volt más színben kapható. Ami rögtön feltűnt, hogy sokkal könnyebb, mint DM-es utánzata. A tüskék azon idővel minimálisan meghajlottak, nem tudom, hogy ezzel is lesz-e majd hasonló. Összességében nem bántam meg, szerintem az eredeti Tangle Teezer jobban kézreál. Hogy megéri-e? Akciósan, vagy Notinoról rendelve biztosan ezt választanám, mintsem az Ebelineset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

agiagi

2018. április 23.

A kifésülhetetlen hajamat ki lehet vele fésülni. Nem húz, puha, ergonomikus a kialakítása, nekem helyes pinkben van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Livus12

2018. április 21.

Imádom, de tényleg. Derékig érő hosszú hajam van, ami eléggé gubancolódós. Fájdalommentesen , pikk-pakk megszabadít a gubancoktól. Elképesztő.
Tervezem az Aqua Splash verziót is beszerezni.
Megvan a Compact Styler is , amit mindig magammal cipelek a táskámban!
Sosem válnék meg tőle!
Ha lehetne tőlem 5 csillagnál többet kapna!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Tervezem az Aqua Splash verziót is beszerezni.
Megvan a Compact Styler is , amit mindig magammal cipelek a táskámban!
Sosem válnék meg tőle!
Ha lehetne tőlem 5 csillagnál többet kapna!