Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

Aussie hajkefe
Ár: 990.- , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
Hannicsku

2018. április 20.

SUPER! Lányom dús hajára használja kb. 3 éve, legjobb hajkefe hosszú hajra. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

htimi1113

2018. április 2.

A kislányomnak rendeltem, nagyszerű kis fésű, azóta lehet fésülni :) .Nekem göndör, dús hosszú hajam van. Két hajmosás között nem fésülködöm, viszont hajmosáskor megküzdök a kifésüléskor. Gondoltam kipróbálom, hátha nem csak a kislányom szereti meg a fésülködést. Nem tudom hogy készül ez a fésű, de tényleg csodaszer. Még az Én hajamat is tökélestesen, és fájdalommentesen kifésüli, szóval nagyon megérdemli az 5 csillagot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 2.

ChrystalDiva

2018. március 31.

Egy barátnőm áradozott róla, gyorsan meg is rendeltem ezt és az utazó verzióját. Szőkített hajlamát eddig csak kifésülő spray-vel és hosszas kínlódással tudtam csak kibogozni mosás után, de most?! Minden kence nélkül és fele annyi idő alatt kifésültem. A legdurvább, h a régi verziónál ha úgy is tűnt, hogy kész, még mindig láttam kócokat a tetején, de ezzel semmit. Zseniális cucc, mindenkinek ajánlom, online nem is olyan drága. Sajna még 3 kinézett verziója nem kapható nálunk, azt megrendeltem külföldről. Ha leteszteltem őket is, feltöltöm a tapasztalatokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 31.

betty23

2018. március 5.

Ez a fésű egy álom! Hullámos, dús és gubancolódásra hajlamos hajam van. Nagyon szépen kibontja a hajat! Nem kell többé szenvednem fésülködéskor, hiszem valóban fájdalommentesen végzi a dolgát. Nekem elég nagy a kezem, szóval nem okoz gondot a fésű formája, sem a mérete.

update pár év után:
Időközben megnőtt a hajam, és úgy érzem, hogy göndör, nagyon hosszú és nagyon dús hajra nem elég. :)
Nem húzom le, mert mai napig használom, mivel elég gyakran ki van szárítva a hajam, ilyenkor kitudom használni. De azt hiszem van olyan változata is, ami direkt göndör hajra van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

update pár év után:

mmartina97

2018. február 20.

Jó kis hajkefe.Mindennap ezt használom,már 2 éve

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Jó kis hajkefe.Mindennap ezt használom,már 2 éve

Verus1970

2018. február 19.

A derékig érő hajamat vizesen és szárazon is csak ezzel fésülöm kb 3 éve. Korábban valóságos szenvedés volt a vizes hajamat kibontani szárítás előtt. Nagyon szeretem, bevált, ha tönkremegy újra ilyet fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

Kucika

2018. február 19.

Szuper kis termék. A gubancokat szépen ki lehet vele szedni hajtépés és sűrű káromkodás nélkül is ;)
Jól tettem hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Jól tettem hogy megvettem!

anna22

2018. február 13.

A HAJKEFE, soha mást, soha jobbat, soha semmit, senkinek. Még kutyának se! :D
Egyébként nagyon olcsó lett idővel, és Notinón is kapható! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

A HAJKEFE, soha mást, soha jobbat, soha semmit, senkinek. Még kutyának se! :D
Egyébként nagyon olcsó lett idővel, és Notinón is kapható! :)

Blackcherry12

2018. február 13.

Egyszerűen imádom, igaz az ára húzós, de nagyon megéri. Könnyen kitudom gubancolni a hajam, pedig nekem nagyon szénakazal és húzni se húzza. Meg azt vettem észre mintha nem törné annyira a hajat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

nicolekitti

2018. február 3.

Pixibag-ben volt. Előtte sosem hallottam erről a termékről. Kicsit nehezen sikerült megszoknöm, sokszor elejtettem. Aztán csak összebarátkoztunk, már elképzelni se tudom, hogy más fésűt használjak. Viszont hátul nehézkes a haj fésülése, meg néha olyan érzésem van, mintha a felszínt fésülné csak.
Közben olvastam, hogy sokaknak a Compact verzió vált be. Gondoltam teszek egy próbát, mert akkor azt legalább magammal tudom mindenhova vinni, valahogyan az jobban kézre áll és mintha alaposabban tudnék vele fésülködni.
Vizes, száraz hajat is szépen ki lehet vele bontani.
Viszont ami zavaró még, hogy eléggé statikus lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Vizes, száraz hajat is szépen ki lehet vele bontani.
Viszont ami zavaró még, hogy eléggé statikus lesz tőle a hajam.